211
Szal..
  • Sephi
    #11
    Pfff, én alapból BKV-val járok, nem bírom a dugókat. 20 perc allat elérem a melót, kocsival meg majdnem egy ora.

    Ez a kitelepítés zavar engem... meg jó, hogy kb 10-ig van hova menni... node azután? Lehet egy mozi... csak nincs mit megnézni :P
  • Sir Quno Jedi
    #10
    Én nem értem a terrorpistákat sem. Szaróznak pár dekás kis lópikulákkal, mikor itt van 2 tonna jó anyag és pont a megfelelő helyen! Oda kell menni tűzszerészpólóban, tisztelegni, leficcenni a bombához, beélesíteni és jöhet az allahuakbár, meg a szentdzsíhad! Viszlát Pest, viszlát szerelem! :DDD
  • DanielT
    #9
    Beszoptam, jöhettem reggel BKV-val, mert a parkolóház a lezárt területen van. A villamos nem járt a körúton, kilómétereket sétáltam a rohadt géppel a vállamon, szénné izzadtam magam.

    Nem szeretem a bombákat.
  • Sephi
    #8
    :DDDDDDD

    Ez sem véletlen?

    Index aszongya este 11-ig is eltarthat. Remélem nem, miafaxt csinálok addig ?:D
  • Sir Quno Jedi
    #7
    Ne aggódj, az 500kg felettieknél úgy szokták. Ami Budán volt nemrég,ott is pólóban feszegette a katona, mer úgyismind1.
  • Sir Quno Jedi
    #6
  • R0zs0máK
    #4
    Ez má' akkora kb. hogy a tűzszerész helyében egy szál pólóban meg rövidgatyában mennék szerelni...úgyse tud akkora réteget magára tenni ami elég :DDD
  • JAG1
    #3
    Onnan nem vinném, csak pár utcát odébb, szépen letenném a gettóba egy-két csavarhúzóval, meg kalapáccsal mellékelve egy felirattal, hogy ez fímbű van és kiülnék a Gellérthegyre egy sörrel várva a tűzijátékot. :-)
  • R0zs0máK
    #2
    ÁÁÁÁÁZTAKÚRVA! Remélem nem durran fel, abból mi is kapunk rengést :DD
  • Sephi
    #1
    Ma mar megint találtak egy 2 tonnás bombát a IX ker.-ben, Nem rég nem messze tőle tatalak egy másikat. Ez mennyire nem jó dolog mar?

    Az embereket kilakoltatni nagyon durva dolog. Sajnos ilyenkor meg rablások is történnek mivel az egész környék üres, és a rendőrök nem igazan figyelnek minden sarkon.

    Nektek mi a véleményetek?

    Index News