20
  • clizer
    #20
    Érdemesebb befektetni egy konzolba...nem kell az állandó gépfejlesztgetés,sztem:)
  • w77d
    #19
    mindenképp kéne teljes gépet fejleszteni... proci milyen van? amúgy minimum 1giga memó és valami középkat videokártya+ C2D proci dukál egy mai játékhoz...
  • 3Krisz3
    #18
    Hello.Nekem a FIFA08 még nem a legjobban,de ment.Viszont a 09 Demó játszhatatlanul akadozik.Kis túlzással képeket látok csak.
    Ez főként minek a hiánya miatt van?
    Mert pl. csak 256MB SDRam van a gépemben,és ha jól tudom 512 a minimum.
    Bár a 08 egész szépen ment.
    Tehát ha veszek pl még 512 Ramot a gépbe akk jó lesz??
    Vagy ez nem ilyen egyszerű és mást is újjítani kéne a gépemen?
    A videókártyám Geforce 6200(256Mb)Ez is szar tudom,de ezzel tudtam játszani a 08-al.Vagy a 09-hez ez már nagyon kevés?
    A kérdésem tehát:Elég a memóriát bővíteni,vagy kéne egy videókártya is???
  • campy
    #17
    a látszat csal... tavaly is a 08 demojában még nem volt ott 1-2 játékos az egyik csapatban a teljes verzben már igen!...PC-re biztos h átteszik a Milanba Ronaldinhot, bár maradt volna a Barcában:D:D

    most töltöm a demot kíváncsi vok de a 08 nagy csalódás volt a 07-et pedig bármikor előveszem annyira jó sztem!

  • Naxos
    #16
    biztos jó lesz ha Ronaldinho még a barszába lesz....
  • Skyline
    #15
    Ne hangoztassuk ezt a konzol és egyéb blabla-t mert nextgen konzolon már a fifa 08 is mérföldekkel komolyabb volt minden téren mint amit pc-re nyujtottak a fejlesztők (pc-n szabályos ps2 portot kapott a nép,nextgen konzolokon egy baromi élvezetes,látványos focigame-t)...
  • geli13
    #14
    ez ilyen csuunya? utoljára asszem a 2004essel jatszottam, azóta nem fejldott semmit?:D
  • MC Hapci
    #13
    addig nem játszok fifával meg ilyen sport cuccokal amíg meg nem csinálják , hogy nem papír emberek vannak a lelátón :D Már több mint 10 éve kb ilyenek az emberek XD igaz fejlődtek valamit deh... Mind 1 amúgy a magyar változat nekem is bejött:) csak azért szedtem le .... az áruház polcáról
  • temes69
    #12
    "A kezdő játékosok az egyszerűbb verziót is választhatják, ilyenkor a játékos egyszerűen követi az egérkurzort, azaz azt nem kell a billentyűzetről irányítanunk."

    ez lesz aztán a bonyolult játék ki kapja el az egérkurzort kergetősdi
  • sz4bolcs
    #11
    C. Ronaldo szabadrúgásaihoz külön animációt rendeltek, vagy mostantól minden játékos Charles Bronson stílusban készül neki?
  • DaemoonHunter
    #10
    Azt írták a gameplay az euro 2008-hoz hasonló, remélem nem a pc-s eurohoz, mert az igencsak "szarcsi".
    A grafikán ideje volt fejleszteni, bár a fizikai motor lecserélése esetleg a konzolos verzióra mégtöbbet dobna rajta, csak így nincs mit venni rajta, a vevők nagy részét sajnos csak a grafika érdekli.
    *remélem idén görögtűz is lesz benne:P
  • Fbn Lx
    #9
    na, lesz egy focis játék a 2002 óta, amivel fél óránál többet játszok? :p
  • kuci06
    #8
    "A vállalat közlése szerint 250 új jellemzőt fog tartalmazni a FIFA 09, és ugyan biztosan senki nem fogja abakusszal végigszámolni ezeket, a legjelentősebbek mégis figyelemreméltóak"

    Új főmenü, új opciók menü, új súgó menü, új ikon, új zene1, új zene2... új zene 244.

    Kész is vagyok :D
  • Risu Führer
    #7
    a pes jobb...
  • Neton
    #6
    Remélem lesz belőle lokalizált változat, a magyar kommentárok kegyetlen jók voltak, sokszor hangosan röhögtünk 1-1 beszóláson. :)
  • bakvarnyu
    #5
    utoljára a fifa 98-al játszottam
  • ffxi
    #4
    Pfúúúj... a Ribéry-s képet nézzétek mán meg.... ilyen testtartás nincs is :D
  • Akuma
    #3
    Rühellem amikor videóról tesznek be képeket... videóról videót vagy semmit. Amúgy előre tudni lehet, hogy ez se lesz nagy durranás. Miért is lenne, hiszen így is úgy is nagy bevétel van belőle, minek erőltessék meg magukat? :P
  • DaemoonHunter
    #2
    Azzal az átdolgozott konzolos verzióval ps2re gondolt...
  • bertino
    #1
    még egy fifa...