4882
  • mila69en
    #2840
    én nyáron úgy nézek ki mint valami cigány:DSAD:ASD:AS
  • OrioN the S
    #2839
    :DDD az bittos! jova akkor itt is ott leszunk


    anyam nemet, apam szerb szarmazasu... feherebb vagyok az atlagnal :D meg nyaron is :D
  • mangalány
    #2838
    Hát tényleg elég szar képek lettek...
  • mila69en
    #2837
    háme tudunk majd zombulni:DSA:DA:SD csak én nem sápadok le ennyire^^
  • mila69en
    #2836
    dehogy fogok úgy kinézni! én nem vagyok vérszegény ocelot érdekelhet GMS már nem mozgat szart játszanak:( igazi diszkogoát:D elkurvult a formáció kéne egy vérfrissítés nekik vagy gyerekvér
    ja amúgy régen voltam csigahegyen és kurvajó buli volt szal jah kéne jönnöm:D
  • OrioN the S
    #2835
    am miert is leszek en a Te embered?
  • OrioN the S
    #2834
    akko ide majd jossz gondolom :D ha nem akkor is :D

    2010.05.08. GMS/RIKTAM and BANSI & Ocelot @ Csigahegy
  • mila69en
    #2833
    így kell terjeszteni a hülyeséget azinterneten
  • OrioN the S
    #2832
    ideztem gecye ne mutogass, mert ugy fogsz kinezni, mint en a kepeken! :D
  • mila69en
    #2831
    ja tudtam^^ spanyolba ilyen félistenként tekintenek rájuk:D

    hogyne léptek volna fel eu-ba, spanyol mind a kettő:) buliba is voltam Alicante-n ők is játszottak
  • OrioN the S
    #2830
    "Riktam and Bansi-ként még nem léptek fel Europában csak Brazíliában meg Japánba"
  • MR ME
    #2829
    ez nekem is...
  • OrioN the S
    #2828
    Tudtatok, hogy GMS tech-houset is jatszik csak RIKTAM and BANSI neven? nekem uj volt :D
  • OrioN the S
    #2827
    Te nem :*
  • MR ME
    #2826
    :D
    ja am valszeg a középpontban kell lennie, sok nő ilyen...
  • OrioN the S
    #2825
    sztem is. vagy csak nincs kozeppontban vagy valami hasonlo. noverem is ilyen... szarkavaro. pelda, hogy fater jo arc volt pentek du. mielott elment noveremert es mire visszajott az volt az elso dolga, hogy velem orditozzon...
  • MR ME
    #2824
    jókérdés, biztos unatkozik...
  • OrioN the S
    #2823
    najah... csak nemtom, hogy neki ez miert jo.
  • OrioN the S
    #2822
    hat igen :S
  • MR ME
    #2821
    na mind1 elmehet a faszba lassan mindenki, foglalkozzanak a saját életükkel ne az enyémbe kavarjanak bele
  • MR ME
    #2820
    ja sztem sincs para, énis kérdeztem tőle és aszonta nem haragszik...sztem csak móni keveri a szart, csak vhogy ez most nekem se hiányzik, van elég bajom ígyis...meg am is utálom ha vki olyanba szól bele amihez spec semmi köze. nameg az ilyen nők szeretik bomlasztani a társaságot, te is találkoztál már hasonlóval :S
  • OrioN the S
    #2819
    hat nekem nagyon ugy tunt, hogy Edina nem ragott be :S meg nevetett is meg minden es mondta, hogy na majd legkozelebb buli :|
  • MR ME
    #2818
    derék derék
    deha móni feszültséget keltett szombaton akkor tuti h szájbaverem, pedig nem ütök meg nőt...
  • OrioN the S
    #2817
    nekem az sincs :c viszont van jegyem szombatra :D Zeno penteken hajora akar menni :| reggel melozunk mindketten... en kihagyom :D
  • MR ME
    #2816
    ....
    am Edina meg nem írt vissza, pedig elolvasta az üzimet :D szal most már énse vágom h mi van...
    mind1 van videókártyám majd gémelek itthon
  • OrioN the S
    #2815
    jo ertem csak most egy kicsit elment a kedvem a Moni tarsasagatol szal Ot pihentetem, mert ahogy ismerem magam nem tudnam befogni a szam. asszem felreismertem.
  • MR ME
    #2814
    mivan? :D
    felejtsd már el a hülyeségeit, nem kell vele foglalkozni...attól még sörözhetünk mert neki nem tetszik, semmi köze hozzá, majd ha Edináék beszólnak (amire kb semmi esély, mert inteligensebbek annál) majd akkor mondd h nem jössz többet...
  • Depridol
    #2813
    brutálisak a képek :D


  • OrioN the S
    #2812
    najah :)

    am egyeb okok miatt asszem en hanyagolom fasort.. sry. tobbet valahogy nem vagyok kivancsi Pred hasonlo beszolasaira.
  • MR ME
    #2811
    pedig jó kép lett, előnyös ^^
  • OrioN the S
    #2810
    nem is emlekeztem ra, hogy luffanat kozbe lefenykepeztek -.-
  • OrioN the S
    #2809
    :DDDD
  • mila69en
    #2808
    nemhát:D nincs egy normális képem se magamról(azért meg nem fogom magam fényképezgetni:D:SAD:) spanyolból is csak pár képem maradt meg:CC partis is képek is csak pár maradt meg, de az meg inkább hagyjuk
  • MR ME
    #2807
    mert nem is akartál :D
  • mila69en
    #2806
    de kedvedért majd teszek fel!:D csak még nem jutottam el odáig:ASD:S
  • MR ME
    #2805
    bekaphatod :D
  • mila69en
    #2804
    én nem jövök semmivel:) mondtam hogy lény fürge:DSA:ASD: mert törlöm
  • MR ME
    #2803
    nyád
    am meg te még jössz nekünk egy képpel magadról -.-
  • mila69en
    #2802
    ezt?:SAD:D:A elmentettem hogy mindennap minimum egyszer belinkelhessem nektek
  • MR ME
    #2801
    ja nemhozta, sztem jobb is így :D