4882
  • mila69en
    #3320
    mert nem is az!:) psytek x-dream-ék teljesen egyedi vonalat képviselnek én szeretem
  • mila69en
    #3319
    erre sehogy nem lehet mondani hogy diszkogoa ez csapatós fullon iszony dinamikával és ufóval megspékelve
  • alcotb
    #3318
    nekem ez a NEM diszkópsytrenszgoa tücci tucci tücci táci pámpámpám bleeee
    http://www.youtube.com/watch?v=cmLw1dIJ5dQ
  • mila69en
    #3317
    ja hogy ehhez van kedved az úgy más:D electrichez nekem is sokszor van kedvem:D
  • MR ME
    #3316
    házisör finya
  • MR ME
    #3315
    nem montam én h szomorú, csak h ehhez van kedvem :D
  • alcotb
    #3314
    magnó...mangó...nem...mind1 szal az ági lassan hazaér...addigra lehet a földet fogom puszilgazni a házisörtől...nem ittam még kis bubis házisört...csak nagy-naaagybubisat...de fincsi...legalább mentségemre van hogy megfőztem...
  • MR ME
    #3313
    hogy lehet erre aszondani h diszkó? :(:(:(
    space buddha is az neked? vigyázz a válaszoddal :D


  • mila69en
    #3312
    milyen? szomorú? ez?xD
  • mila69en
    #3311
    tévedés az psytrance:D és nem diszkogoa
  • alcotb
    #3310
    hát neme az ilyen 200x es zenék már annak minősülnekmert én már csak ilyen vagyok......de jójó...bocsánat
  • MR ME
    #3309
    na ezt sose bocsájtom meg neked h le diszkószaroztad a monttit
  • MR ME
    #3308
    nekem meg ilyen :D

  • alcotb
    #3307
    http://www.youtube.com/watch?v=1fgCWOTZ86w
  • alcotb
    #3306
    júúúj...nem rossz ötlet...de keresgélnem kell...mert jelenleg nem jut eszembe olyan...vagy mégis?pill:D (legalábbis ami nekem ha nemis szomorú de nem töltenek el valami "jó" érzések tőle.
  • alcotb
    #3305
    (igaz nem vidám de az a monti nem már a disz...szal abba a kategóriába tartozik)
  • mila69en
    #3304
    na várjá akkor mondok jobbat!:D mutass te szomorú goát ha van vidám akkor van szomorú
  • alcotb
    #3303
    most tökre ilyen zenéhez van kedvem :)

    http://www.youtube.com/watch?v=yeDuUQZwY-s
  • alcotb
    #3302
    mert ehez van kedvem
    #3299: nah erre gondoltam :D

    késsz a bolognai...és nemtudom hogysikerült megint ilyen fantasztikusan finomat főzni...lehet van tehetségem hozzá...apu szakács :P...meg is lettem edzve amikor eggyütt dolgoztunk konyhán és megpucoltatott velem 1 zsák hagymát....ami még haggyán de utána közölte velem hogy vágjam is össze...majd bepisiltem mire késszlettem...azóta immunis vagyok rá
  • mila69en
    #3301
    ezt nem is lehetne gondolkodás nélkül, pont eza lényege:D a gondolatok áramlása a spirit... de attól nem fordulsz magadba ha éppen gondolkodol:) legalábbis én így látom:D de aztán ki hogyan éli meg
  • mila69en
    #3300
    ha nem negativ akkor minek kell vidám goa? mind vidám kivéve a diszkogoa azis vidám csak az szar:D
  • MR ME
    #3299
    pedig állt a magadba fordulás azt jelenti :D legalábbis nálam azt h befordulok, de akkor hagyjon mindenki békén (depi...)
    de értem mit mondasz, partin énis sokszor szeretek csak magamba és a gondolataimmal lenni a hangfal elött, ha normális zene szól persze, kizárok minden körülöttem lévő tébnyezőt és csak "vagyok"
  • alcotb
    #3298
    :D neked mit jelent?nállam nem negatív
  • alcotb
    #3297
    nem utazok sokat...sőt...keveset de akkor nagyon messzire
  • alcotb
    #3296
    hát csak valamennyire külön dolog a goa is meg a psy is...nem mindenféleképpen 1 s ugyanaz
  • mila69en
    #3295
    én ebből azt szűröm le hogy
    nálad és nálam nem ugyanazt jelenti a magadba fordulás:D
  • MR ME
    #3294
    túl sokat trippezel :D
  • alcotb
    #3293
    #3290: tudom...én úgy főzök hogy összevissza és a végén ígyis úgyis mindeni odavan érte...max nem az lesz belőle amit elkezdtem
    #3289:hát ez meg olyan furi dolog...néha így néha úgy de számomra ezt (is) jelenti a psy...utazni a belsőben...átjárni a a belső dolgok vágtelen szerteágazó útjait...és van hogy magambafordulás van és csak azzal foglalkozok ami belül van de van hogy kifordulás és csak kapkodom a kis energiácskákat mindenhonnan...
  • MR ME
    #3292
    nemkapsz ajándékot, bármennyire is szeretnéd
  • MR ME
    #3291
    nemtom, nekem épphogy vidámságot szokott adni a goa nagyrészt :)
  • MR ME
    #3290
    nemszoktak :D
  • mila69en
    #3289
    befordulós? nem értelek:D én inkább kifordulok magamból ha goát hallgatok:)
  • mila69en
    #3288
    nekem mind vidám akit szeretek hallgatni:D
  • alcotb
    #3287
    rakjak a bolonyaiba kukoricát?
  • alcotb
    #3286
    perasze k2 nem ettől szar csak eszembejutott a story
  • OrioN the S
    #3285
    lol
  • alcotb
    #3284
    ...köszi...télleg egész vidám...mondjuk a goának v an egy olyan tulajdonsága szerintem hogy azért sohasem vidám...mert mindeggyik befordulós a maga módján...k2 egy rakás szar...egyszer elkeztem firkálni a férfivécében...fél bicajjal A FEJEMBEN ÉS A NAGYDARAB KOPASZ GECI ODAKIABÁLT (bocsi, caps)hogy "eltörjem a kezed kisköcsög?"...mondom csak azt írom ki hogy húzzák le a vécé-t mert hugyszag van...erre ő: "jójó...ú...neharagudj,bocsi, írjad csak tovább........a sok kis köcsög tényleg nem húzza le!"...kb az ütő is megállt bennem...utánna meg feküdtem a röhöéstől...
  • OrioN the S
    #3283
    allitolag masok a kinyomok
  • OrioN the S
    #3282
    :D jah... lehet Te vagy a Mikulas :o
  • MR ME
    #3281
    mondtam én h már vagy egy éve ez van elvileg h nem engedik h narkózz a helyen...le is csökkent a spanglizások száma szépen


    " A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé."
    ez meg kurva nagy szöveg :D