4882
  • OrioN the S
    #3800
  • MR ME
    #3799
    jah, boldog karácsonyt
  • mila69en
    #3798
    boldog karácsonyt mindenkinek
  • OrioN the S
    #3797
    pofam leszakad
  • mangalány
    #3796
    Nem akarok dolgozni menni!!! Naon hideg van!!!
  • MR ME
    #3795
    az mondjuk igaz :)
  • mangalány
    #3794
    sztem elég sok nemet mondtam már ahhoz, hogy most ne hívjanak...amúgy meg...néha jól esik az embernek "1edül" elmenni...akkor is ha szereti a másikat...
  • MR ME
    #3793
    pedig néha jólesik ha elhívják, mégha nem is megy :)
  • mangalány
    #3792
    Én se hívnék olyan vkit, aki úgyse jön...
  • MR ME
    #3791
    nem hívtak? az érdekes :D
  • mangalány
    #3790
    Én mindjárt kelek...és mint mondtam válogatós vok...én oda annyira nem szeretnék menni, mint Bazs a ZP-be...1ébként sem hívtak...és valszeg pont ezek miatt...
  • mangalány
    #3789
    Nem szenvedek elmebetegségben. Én élvezem!
  • MR ME
    #3788
    ér te miért nem mentél? :O
  • MR ME
    #3787
    melyiket?
  • mangalány
    #3786
    Na mind1...remélem ők jólérzik magukat, nem szeretném ha rosszul sülne el, olyan kis lelkes volt az uram indulás előtt...mindenesetre szívesen elmennék kis kashmirba...Ha lenne...Whááááááá
  • mangalány
    #3785
    Elloptam az msn-emre az 1ik aláírásodat...
  • MR ME
    #3784
    megesik :D
  • mangalány
    #3783
    Sajnos túl sokat voltam olyan állapotban, hogy rászoruljak...
  • mangalány
    #3782
    Azért néha irigylem azokat, akik bárhol jól tudják érezni magukat...sajnos én válogatós vok...
  • MR ME
    #3781
    hát ilyen hely elég sok van :(
    de pár sör meg sok jóbarát elfeledteti h mekkora trágyadombon vagy :D
  • MR ME
    #3780
    ott én sose voltam :D
  • mangalány
    #3779
    A felsoroltakat...áhhh...de mind1 is...csak arról jutott eszembe, hogy Bazsék kuplunba mentek és az is a fekete listámon van...1X v 2x voltam ott...pfff...hát hagyjuk...én nem is értem, hogy tudnak oda menni emberek...de mind1...igazából örülök, hogy ők jól érzik magukat(csak nem értem)
  • mangalány
    #3778
    Jó kis chill...volt, hogy zárva volt...de olyan meghatóan nyávogtam Bobónak, hogy végül csak kinyitotta a kedvemért...
  • MR ME
    #3777
    most épp am melyik helyet siratod? :D
  • MR ME
    #3776

    egyik legjobb hely volt sztem is, sok jó bulin voltam ott, és nem dobtak ki reggel 6kor :)
  • mangalány
    #3775
    Hát szopjanak lovat!!! Jó nagyfaszút mélytorokkal!!!
  • mangalány
    #3774
    Jah meg a K.I.K....ebből már csak barlang van, az is ritkán...és 1re szarabb...
  • MR ME
    #3773
    kultit/süsit énis szerettem, dehát ez van :(
    kellett a hely a szállodának tudod...
  • mangalány
    #3772
    Jah...én kérek elnézést, hogy a k2 és társai nem tartozik a kedvenceim közé...am...amik bejönnek/bejöttek(maga a hely):Barang, Kashmir(a régire gondolok), Kultiplex, Süss fel nap...
  • MR ME
    #3771
    mert a pénz beszél
    és ami neked/nekünk normális szórakozóhely az a nagyátlagnak szar és nem megy oda
  • mangalány
    #3770
    Miért van az, hogy az összes normális szórakozóhelyet bezárták? Nem maradt semmi értelmes...pedig előfordult 1-2 említésre méltó...
  • mila69en
    #3769
    főleg ha találkozol a gombákkal:DDD sztem az animátorok is találkoztak valamivel...mert nagyon durva
  • MR ME
    #3768
    ja az a rész jó flash :D
    meg a film is, csak ne éledre újra mindenki :D kajak olyan mint egy játék, mindenkinek minimum 2 élete van
  • mila69en
    #3767
    mikor beoson aza robot arra az őrzött helyre és kis golyók lesznek belőle és átalakul és ez így sokkolt így vissza gondolva azt kb 1óra alatt éltem meg, míg ment az átalakulás de nagyon durva... muszáj lesz megnéznem még egyszer D:ASD::D meg így az egész film, pedig láttam már régebben
  • MR ME
    #3766
    kalapossal? :D melyik jelenetre gnodolsz?
  • mila69en
    #3765
    nézte már valaki a transformers2-t... mikor éppen találkozott a kalapossal? nagyon dúúúúúrva geci:SAD:D:SA
  • alcotb
    #3764
    ma kuplung?valaki...?
  • MR ME
    #3763
  • MR ME
    #3762

    geci hideg volt hazafele
    a buliból meg nem sokra emlékszem :(
  • mila69en
    #3761
    akkor azt meglesem:)