4882
  • OrioN the S
    #4120
    A mongúz, ha kígyót lát, nem tud ellenállni a vonzásának; mintha szellem ülne a lelke mélyén, s egyre azt duruzsolná, hogy meg kell ölnie a csúszómászót. Ez eddig rendben is lenne, csakhogy a mongúz lelke mélyén egy másik szellem is ül, amely lehűti az előző lelkesedését és azt sugdossa, hogy legyen nagyon óvatos. Az, aki mongúzt akar fogni magának, pontosan ismeri a vadon élő mongúz lelkét; ezért nem is reménykedik benne, hogy be tudja csalogatni a kalitkába. Úgy értem, egyedül nem. Ehhez segítségre van szüksége. Nem, Leslie száhib, nem ételre és nem édességre, hanem az irigységre. Mert talán elfelejtettem említeni a mongúz jó tulajdonságai között az irigységet. A mongúzt fogó férfi már a hadművelet előtt kölcsönkért a barátjától, vagy ismerősétől, vagy egész egyszerűen pénzért bérel egy szelídített mongúzt. Ezek után kirakja a kalitkát, beteszi a kígyót és vár. Várja, hogy a közelből a kalitka köré gyűljenek a vadon élő mongúzok. A kis állatka egyetlen, hatalmas ugrással eltűnik a ketrecben, nekiesik a kígyónak és megpróbálja megölni. S mit gondolsz, mit tesznek a többiek? Egy mongúzként törnek be a kalitkába az idomított állat után, mert az irigység legyőzte a szívükben az óvatosságot. Mi a tanulság ebből, Leslie száhib? Nem, egyáltalán nem az, hogy a piacra kell menni mongúzt venni, mert ehhez nem kell sem kígyó, sem türelem, hanem az, hogy semminek, de semminek nem szabad legyőznie a szívedben reszkető óvatosságot! Semmiféle érzelem nem élvezhet elsőbbséget az óvatossággal szemben: sem szerelem, sem gyűlölet, sem hála, sem irigység. Hogy akkor mi az értelme az életnek, és egyáltalán hogyan lehet így élni? Azt hiszem, rosszul fogod fel a dolgot. Ha az érzelmek elnyomják az óvatosságodat, halott vagy.
  • MR ME
    #4119

    sok volt a pálinka :D
  • OrioN the S
    #4118
    de...

    majd veled tarsalgok. milyet filozofaltunk tetthelyen :ASD
  • MR ME
    #4117
    majd társalogj Hajnival
  • OrioN the S
    #4116
    nyaron kicsit megnyitom a tudatomat asszem... fel kell tarni az ujabb kapukat :d
  • OrioN the S
    #4115
    h penteken van jah
  • MR ME
    #4114
    h az szar?
  • OrioN the S
    #4113
    en elhiszem, de pentek... am meg akkor van NVC is es tudod mi a velemenyem :Ð
  • MR ME
    #4112
    sztem én Petinek beadom ezt a katakombás dolgot
    érted 300 a sör, 290 a beher, kocsmába nem kapod meg ennyiért :| oszt még zene is, gerőék jó bulikat szoktak csinállni
  • OrioN the S
    #4111
    :@

    elotte sorozes?

    oszt utana meglatjuk
  • MR ME
    #4110
    akkor úgytűnik egyedűl mész
  • OrioN the S
    #4109
    de nem akarok megegyszer ugy melozni... hajon meg elvagyok 9-9:30ig :D
  • MR ME
    #4108
    tudlak sajnálni -.-

    am nem szokott probléma lenni -.-
  • OrioN the S
    #4107
    péntek.. vki dolgozik -.-
  • OrioN the S
    #4106
    akko basszátok meg -.- nekem ez van közel...

    am a szívesség, hogy biciklizni szerettem volna :d
  • MR ME
    #4105
    akkor már inkább ez

  • MR ME
    #4104
    fasse tudja mi lesz akkor, az még 2 hét...
  • MR ME
    #4103
    annyi :DDDDDDD
  • alcotb
    #4102
    jobban átnéztem a linup-ot...köszönjük de 100% hogy nem megyünk...Nem vagyunk kíváncsiak a csodálatos SZTÁRDÍDZSÉKRE!Diszkó lesz mi meg a goát valahogy jobban tolerálnánk.
  • alcotb
    #4101
    nem megyünk rohadt nark....közé :D mennék én de gecisok ember és gondolom a szokásos hangcucc(?pff) no meg én álmodni akarok a gombákkal valamikor és ígyis pénzhíján vagyok.meg nemtudom milessz még 27.-e körül mert csinállom a jogsit...ő, de mi lenne az a szívesség?(azért hozzátenném hogy nincs 100%-ra kizárva hogy megyünk...majd meglátjuk)
  • OrioN the S
    #4100
    ez meg TEK
  • OrioN the S
    #4099
    tudom. es szeretnelek megkerni, hogy Te ne gyere semmikepp. de tudom, h ugyis eljossz...csak azert is, h idegesits.
  • MR ME
    #4098
    mentél már egyedűl partyzni -.-
  • OrioN the S
    #4097
    Balazs es Agnes? NEm akartok jonni?

    Bazs, ha jonnel, akkor szoljal mar... kernek egy szivesseget
  • OrioN the S
    #4096
    jah oks, akkor nem para, ha egyedul megyek.


    :@
  • MR ME
    #4095
    Béla elvileg megy
  • OrioN the S
    #4094
    valaki 27-en jon hajora? jojjon mar :\ TGT party meg minden.
  • OrioN the S
    #4093
    kis off, de erdekes klipp :D meg nekem a zene is bejon

  • alcotb
    #4092
    ha még nem tettétek volna tessék letölteni és meghallgatni:

    Morning full on

    HighTech fullon
  • MR ME
    #4091
  • MR ME
    #4090
    nekem kicsit sok is :S
    meg a december is
    most pihi
  • OrioN the S
    #4089
    csak vicc volt.. en se mennek :| durva volt a januar
  • alcotb
    #4088
    hova mennél partizni?
  • MR ME
    #4087
    mondtam má h nem, sőt jövő héten sem -.-
  • alcotb
    #4086
    kis olvasnivaló:

    Pránanadi
  • OrioN the S
    #4085
    szal hnap party? :ASD
  • MR ME
    #4084
    jó cucc
  • alcotb
    #4083
    és hozzá egy partyvideó:

    anyuék majdnem lementek amikor voltak thaiföldön de amikor mondták nekik hogy: "aki még nem cuccozott és odamegy az tuti fog" meggondolták maguka.t

    http://www.youtube.com/watch?v=JRyBvxxw71s&feature=related
  • alcotb
    #4082
    ez mekkora zene...juhííí....

    http://www.youtube.com/watch?v=75QW6ODZ9ro

    kicsit elszállós...enyhén hallucinogén...
  • Hangman576
    #4081
    MÁV Psy :D