4882
  • DJ Skyline
    #77
    ok, amit hallgatsz az szar :D remélem ezt így felfogod, és áttérsz arra amit én hallgatok
  • Depridol
    #76
    ne itt! köszi!
  • sweech
    #75
    legjobb! :p
  • DJ Skyline
    #74
    most akkor próbáljuk meggyőzni a másikat, hogy amit hallgat az szar? :)
  • Mike94
    #73
    én mindig is utáltam a gépi zenét, én nem hívom a technot és semmit mosógép zugásnak, én egész egyszerűen azt undorítónak hívom, már nem is zene [nyugodtan bele lehet kötni, úgyse változtatjátok meg a véleményem]
    hallgassatok Epicát és művelődjetek
    enjoy
  • gotchaaa
    #72
    Miért, nem az?


    [apro]A Slipknot is egy vicc.:))[apro]
  • tigeroo
    #71
    tudtam h valaki benyögni a slipknotot a #68-ra
    igy legyen ötösöm a lottón:)

    nekem széles a "frekvenciabefogadó képességem" (bár az egészen mély hangszínű death/doom stb. metált már nem)
    deee...nekem ezek az izék nagyon monotonok...

    nekem kell valami verse/refrén/verse felépítés (rendszer?), valami ismétlődő dallam/téma...

    mondjuk egy groove-os utcai csörömpölést többe nézek mint vmi gecigyors dobszólót:D

  • Depridol
    #70
    őket én most is meghallgatom! több számuk is tetszik
  • TommyC
    #69
    sztem slipknotot (:
  • Depridol
    #68
    sztem trash-metal-t vagy ilyesmit, tudod denevér/ember-evős zenét
  • poppe
    #67
    orosz? akkor dobozos vodkát :D
  • toretto r34
    #66
    miért kell mosógépzugásnak hivni te mit hallgatsz bodi gusztit meg lajcsit?
  • Depridol
    #65
  • Fbn Lx
    #64
    a zene rád gyakorolt hatása miatt, amit csak akkor étesz meg, ha nem előítélettel mész neki egy-egy műfajnak.
    nekem is volt fúj-mosogépzúgás korszakom. mondjuk valaki soha nem nő ki belőle D:
    manapság minden stílus bejön =)
    ahány stílus, annyi hangulat-hatás.
  • Depridol
    #63
    ne kukacoskodj már!köszi!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    btw ha nem tetszik a topik nem kell olvasni
  • 5c0rp330n
    #62
    mitől is elvontabb az egyik mosógépzúgás, mint a másik? :S
  • Depridol
    #61
    sztem társaságfüggő! ha valaki úgynevezett cuccos haverokkal van körülvéve akkor valoszínű(!) ő is fogyasztani fogja. lásd. cigi, pia és utána a "többi".
  • toretto r34
    #60
    ezzel teljes mértékben egyet értek mindenhol találni drogosokat nem a zenén mulik ki mit szed
  • Depridol
    #59
    igen mert saras:D
  • toretto r34
    #58
    hát nem tiszta az látszik
  • DJ Skyline
    #57
    sok stílusra rálehet ezt mondani hogy drogos. hardcore speedcore és egyéb core meg dnb egyéb betegebb alfajai, stb. én is jobban csípem az ilyen elvontabb betegebb zenéket, de ettől függetlenül nem drogozom
  • Depridol
    #56
    és ő szedett vmit?



    am vmi ruszki páré volt ez XD
  • toretto r34
    #55
    jah én nekem nem kell szednem semmit és tök jónak tartom az ilyen zenéket
  • Fbn Lx
    #54
    nekem bejönnek az ehhest hasonló műfajok, csak egy bajom van vele:
    drogos zene.
    értem ezalatt, hogy kialakult az a jogos sztereotípia, miszerint pszichedelikus cuccokat és goát drogosok hallgatnak 90%-ban. Legalább. Szal ilyen a rajongói tábor.
    én azért szeretem, mert elvont, monoton, agymosó, olyan, ami valahogy beindítja a fantáziámat, vagy horrorisztikus, félelemmel teli élményeket hoz elő, amihez be sem kell tépnem. Olyan meditatív zene -.-
  • Depridol
    #53
    Ocelot, Kindzadza, Cosmo, Highko, Parasense, Penta, Digital Talk, Fungus Funk, Blisargon Demogorgon
    Magyar: Para Halu, Irgum Burgum :D
  • toretto r34
    #52
    ja és igen
  • toretto r34
    #51
    tudsz mondani hasonló előadokat?
  • Depridol
    #50
    újabb hívőnk lett?XD
  • toretto r34
    #49
    Én sok hardcoret hallgatok meg hard technot, de ilyen goat most hallok először, csipem az ilyen kicsit elvont zenéket.
  • Depridol
    #48
    én a legjobban a lassabb progressive ütemű goát favorizálom+ a fullont:D
  • 0Fritz0
    #47
    Szeretem ezeket a "stílusalkotókat", picit elcsavarnak valamit és máris új zenét alkotnak.
    Szerintük... :)
  • Depridol
    #46
    nemigazán, generálják, torzítják a hangokat!
  • toretto r34
    #45
    köszi ez nagyon jó zene most hallom először de bejön
  • 0Fritz0
    #44
    Ez nem búgás, hanem valaki talált egy "mindenféle fura hangefektek" CD-t és összerakta az azon lévő 4-5 másodperces anyagokat.
  • Depridol
    #43
    a tempo meg az hogy a darkpsy az ilyen hogyisfejezzem ki szépen?:D

    A goatrance fokozatosan egyre nagyobb átalakuláson ment keresztül, és rengeteg alfaja fejlődött ki:

    Sötét psytrance (gyakran nevezik Killer psytrance-nek, sötét psy-nek vagy egyszerűen sötétnek) egy sötétebb, gyorsabb és torzabb alakja a psychedelic trance zenének, a tempó általában 145-től 165 BPM-ig terjed. Származási helye Oroszország és Németország,de a stílus nemrég világszerte terjed.

    A Sötét psytrance megnevezést használták először leírni egy keményebb hangzást megszólaltató psychedelic trance stílushoz,amíg a név a killer psytrance elnevezés Para Halutól származik.

    Több meghatározó alaktól eltérően,mint a trance zene,a sötét psytrance általában nem használ emberi hangot, bár beszéddel és ahhoz hasonló mintákkal találkozhatunk, amiket általában különböző fajtájú filmekből vannak kinyerve,különösen horrorfilmekből.Néhány mintát másik zenei műfajokból alakítanak át.

    A zenék atmoszférája és témája gyakran hasonlítanak azokra a műfajokra,mint dark ambient, musique concrete, darkcore, cybergrind, power noise és indusztriális zene.Bár bizonyos mértékig heavy metal gitárokat is használnak.Gyakran megtalálható még működési hibákra jellemző hangok is a sötét psytrance zenében. (Jó példák erre Kindzadza, Cosmo, Highko,stb.)

    Nemrég,a sötét psytrance művészek egy része megteremtette a dallamosabb,South African sötét fullon stilust,mint N3XU5, Darkpsy és Fungus Funk),amíg néhány másik szerző elkezdett kísérletezni melódiákkal és a morning trance elemeivel a sötét psy stiluson belül,olyanok szerzők mint,Deja Vu Fabrique,Parasense,Ocelot vagy C-p-C.

    Néhány producer szintén gyorsabb zenéket csinál ez lehet 165-től 200-ig BPM vagy még gyorsabb is,ilyenek: Gorump Peyya, Kalilaskov AS, Melorix,stb.Ezt a változatot néha Psycore vagy Speedtrance hívják különböző helyeken,mindazonáltal ez egy magasabb sebességgű szabványos sötét psytrance.
    * dark psychedelic trance – más néven „killerpsy” (például: Parasense, Droidsect, Paste, The Nommos, Koxbox, Quantum State, Para Halu, Psykovsky, KinDzaDza, Penta, Neuromotor, Digital Talk, Fungus Funk, Quadra, Psychotic Micro, Paranormal Attack,Blisargon Demogorgon)
  • tigeroo
    #42
    aha és mi külömbözteti meg a kettőt egymástól? mert én csak...búgást hallok
  • Depridol
    #41
    ez igazából nem is goa, inkább darkpsy!
  • DJ Skyline
    #40
    köszi
  • Depridol
    #39
    itt a track ami alatta szól!ENJOY!
    01-Orestis_-_Hyper Cube-DEPRiDoL.mp3
  • toretto r34
    #38
    nagy jó