4882
  • mila69en
    #359
    zsír video
  • Iridescent
    #358
    Mondjuk azt, hogy tudatosan nem élünk ilyenekkel, rossz hatással lenne a fejlődésünkre :P
  • Looooser
    #357
    nah.. azért nem volt ennyire szar....
  • Looooser
    #356
    jah igen ez Dream Trance
  • Looooser
    #355
    hát van egy nagy gyengém imádom a skót dudát és erre akadtam U2b kalandozásaim során

    meg erre
  • synatec
    #354
    no és azt hogyan? privátban leírod?
  • Depridol
    #353
    classic goát? mondjuk tőlem lehet...
  • synatec
    #352
    Depridol, ilyen zenét honnan tudnék tölteni? Kívánom... :)
  • Looooser
    #351
    korrekt képek
  • Depridol
    #350
    józanul is flashelsz
    ε(●̮̮̃•̃)з
  • mila69en
    #349
    ez állat:D
  • kulabácsi
    #348
    vááá ezek a képek most megöltek :D
  • Depridol
    #347
  • Depridol
    #346
  • Depridol
    #345
  • synatec
    #344
    nem akarom szétoffolni a topicot, de ez az eset csak írásra késztet :)
    igazából ott rontottátok el, hogy abban a pillanatban, hogy bevittek titeket, a haverodnak látleletet kellett volna vetetnie, hogy a sheriff megszorongatta a nyakát. ezzel lényegesen előrébb lennétek, mivel jogos önvédelemről van szó. viszont azt nem ártana tudni, hogy az idézésen mi szerepel. hivatalos személy elleni erőszak? már csak azért mert ha ő ott civilben volt, akkor nem rendőr még akkor sem ha azt mondja, egészen addig amíg elő nem veszi a jelvényét. ha nincs ez rajta, akkor vicc az egész, de egyébként se nagyon lesz ebből semmi, maximum pénzbírság/figyelmeztetés, még ha mindent rávarrnak a spanodra a bíróságon akkor is max felfüggesztett (feltéve ha nincs épp hasonló sara az emberednek). persze ez a legrosszabb eset, ha visztek tanúkat, stb nem lesz ebből komoly dolog, de ettől még elmehetnek ezek a f..ba...
  • mila69en
    #343
    nem nincs a papiron hogy orr törés csak súlyos testi sértés blalaba hatósági közeg ellen irányuló balabla szabadlábon védekezhet blablabla ezt már csak infoba mondták hogy orr törés állítolag, de sztem is kamu! de ez már tényleg hatalmas off:DD
  • Looooser
    #342
    Goa partja szar hely szerintem is....
  • kulabácsi
    #341
    szar hely :/
  • kulabácsi
    #340
    lol úgy jött ki a papír h eltörte az orrát? hát az úgy már lehet cink :S nemtom mé geciznek ezek is, lehetne jobb dolguk is :|
  • Looooser
    #339
    http://www.youtube.com/watch?v=e6TmEFvwHDQ&feature=related <-- szív fájdítás.... :"(
  • mila69en
    #338
    civilben volt szorakozni ment ő is, meg úgynéz ki kötekedni! de tökmindegy mert ezek megoldják okosba hogy te légy a hunyó, viszont volt ott egy csávo meg egy csaj közvetlen melettünk, ők látták konkrétan, hogy mi történt látásból ismerősek szóval ha odáig fajul a helyzet be lesznek idéztetve tanúnak! néztem ma haver papirját 8 napon túlit okozott mert eltörte az orrát... jót röhögtünk is, mán mondom neki majd megyek látogatni meg kűldök csomagot:DDDD meg mondom elkapnak majd a kandúrok azt jól megkúrják a seggedet
  • kulabácsi
    #337
    az szép
    haverod számíthat egy kis hivatalos közeg elleni erőszakra....bár civilben elvileg ha nem volt szolgálatban nem csinálhatna semmit, de megoldják, pár évet lehúz seggbekukis börtönben aztán kijön tetkókkal és sorozatgyilkos fejjel embereket ölni
  • mila69en
    #336
    ja büdös fa**kalapok:D kéthete történ elmentünk bulizni páran javában ment már az éjszaka megyek haverhoz erre látom valami csávó ott kötekszik vele há mondom mia f*sz oda megyek mondom a csávonak menjen már innen a franca, szórakozni jöttünk, senki sem kíváncsi a fasságára erre csak tovább erősködik elkapta haver nyakát, egyszer csak durr egy pofon haver pofán csaptaXD pedig nála nyugottabb embert nem nagyon ismerek, kis buzi aszonja meglesz ennek még a böjtje na mondom mia a f*sz hívod a haverjaidat:D erre elballag megyek arra látom telefonál egyszer csak bejött két fakabát elvittek minket a picsába kiderűlt hogy valami rendőr köcsög volt civilbe tegnap meg, meg is kaptam az idézést haverral együtt mehtek tárgyalásra ne bazze most bizonyítsuk be hogy önvédelem volt meg aza senciek kezdte:S ugyis neki lesz igaza-.- bár engem csak tanuként idéztek kiváncsian várom a fejleményeket még aza szerencse hogy nem csináltunk semmit akkor éjjel:D totálon vittek volna az lett volna az est fénypontja
  • Depridol
    #335
    hja sneci zsekák-.-
  • mila69en
    #334
    ezt kellet volna nekik nyomatni kocsibol fullhangerőnXDDDD
  • Depridol
    #333
  • kulabácsi
    #332
    volt razzia? lol
    biztos hruscsov megint unta magát és kellett vmi pörgést teremtenie
  • synatec
    #331
    pangás van...

  • Depridol
    #330
    razzia wtf?jagellóknak énekeld
  • synatec
    #329
    voltam, nem volt rossz.
    amikor mentünk, épp kinnt voltak a cop-ok, bennt razzia, a kapu előtt meg szedtek szét minden autóst aki arra járt. nagyjából éjfél után koccoltak, szép lassan elindult/ujraindult a buli. a 3 sátorból 2-nél számomra élvezhetetlen volt a zene, de a goa korrekt volt. kevesen voltunk, gondolom sokan nem látták, hogy szombatról áttették péntekre. de a hangulat rendben volt! :)
  • Depridol
    #328
    ki volt dabason? mien volt?
    next connection: szept. 20 ugyanott U-recken & Ticon
  • synatec
    #327
    Ki jön ma Dabasra? Jónak ígérkezik...
  • mila69en
    #326
    pfhujjj
  • Looooser
    #325
    áhhhh.... *csöpp*
  • Depridol
    #324
    tássék
  • Looooser
    #323
    nám tátszik náki á nővényka....
  • Depridol
    #322
    mi folyik itt gyárákik?
  • toretto r34
    #321
    majd azt én szabályzom
  • Looooser
    #320
    nah akkor hagyd el a fórumot... most!!!