4882
  • MR ME
    #4481
    új alien project album egész faszájos
    jameg a space buddha is hallgatható :)
  • MR ME
    #4480
    köszi :)
  • PesSim
    #4479
    HBD!
  • MR ME
    #4478
    kurva anyját már ennek a szarnak

  • MR ME
    #4477
    :DDDD

  • mangalány
    #4476
    Nem áztunk meg haha!!! Te rohadt kis kárörvendő haha...
  • MR ME
    #4475
    annyi...
  • MR ME
    #4474
  • OrioN the S
    #4473
    gecijo volt :D Ossze is futottunk a vegen amikor lekapcsoltak a teknot es hajlando voltam elmaszni a pult elol :D am nekem tetszett. sokan fikazzak pedig.

    bunhodjetek! :D
  • MR ME
    #4472
    ja nem esett, mákotok volt :D
  • OrioN the S
    #4471
    az lehet, hogy minnya, de ott nem hahaha
  • MR ME
    #4470
    mingyá esik jól megáztok hahaha
  • alcotb
    #4469
    zsír
  • OrioN the S
    #4468
  • alcotb
    #4467
    megy ma valaki normafára?
  • R4VII
    #4466
    Hát igen :S ezért érdeklődtem hogy van e olyan ember itt a goa úrumon aki miskolc közelében lakik vagy legalább borsod megyében. egyébként pestről 2 óra az út idáig, szóval az még annyira nem vészes. inkább a dunántúliak maradnának ki belőle. mindenesetre ha olvassa ezt az üzenetet valaki aki a közelben lakik és benne lenne egy ilyenben akkor írjon :D valameik nap kimegyek és csinálok a helyről képeket is.

    bájdövéj: kurvajó ez a kép :D
  • MR ME
    #4465
    kár h ilyen messze lenne a hely, pedig ki lehetne belőle hozni egy jó kis sátorozásos bulit :)
  • MR ME
    #4464
  • R4VII
    #4463
    meg a másik gond a zenéléssel lenne :S mert nincs DJ ismerősünk, max gépről tudnánk zenét csinálni :S
  • R4VII
    #4462
    hát hát publikáln csak úgy mint egy lght os szalonnasütés :D:D:D igazából olyan 50 ember körül tervezzük
    annyian kényelmesen elférünk egy 15 hektáros területen::D
  • OrioN the S
    #4461
    sztem goa.hu-n feldobnatok az otletet, akkor tuti ramarna vki. bar nemtom mennyire akarjatok publikalni :)
  • R4VII
    #4460
    Egyik ismerősömnek van egy 15 hektáros területe 2 falu között. Felsőzsolca és Alsózsolca közöt. Miskolcról vonattal 7 percre busszal 15 percre. És azt beszéltük hogy ott simán lehetne csinálni egy fenomenális GOA party-t. Senki nem zavarna minekt, magmán terület, egyszerű eljutni oda:D És csak kérdezném hogy van e itt valaki miskolci vagy borsodmegyei vagy igazából bárki az országból, alik érdekelne egy ilyen. Lényegében egy kis erdőről van szó, tóval folyópartyl mindennel együtt fedett hely is van ,ha netán valakit zavarna az eső. Vinnénk ki hatalmas kivetítőket és projektorról lehetne a vizualizciókat vetíteni ki az UV aktív 15nm es pókhálókra meg vásznakra:D
  • alcotb
    #4459
    okés...köszi! :)
  • MR ME
    #4458
    ha van eszed úgy frissítesz h megnézed h mit szedsz le
    van kódneve, de már nemtom h mi, viszont ha kijelölöd akkor írja jobb oldalt h mi is az pontosan, és akkor kiderűl...
  • alcotb
    #4457
    hát konkrétan ilyen frissítést nem írt...csk kérdés e hogy annak nincsen e valami kódneve pl.: bcx9-skhdbf-93H 45 18-as biztonsági frissítés...
    nah szal érted mire gondolok...érdekes: minek írnák oda hogy eredetiség vizsgálat...aki megvette az megvette aki meg nem az nem...mindenki tudja hogy eredeti e a windóza...viszont néha csináll érdekes dolgokta és gondoltam lehet érdemes lenne frissíteni...
  • MR ME
    #4456
    lehet, csak az eredetiségvizsgálatot ne szedd le
  • alcotb
    #4455
    Kula!Ezt a windózt lehet frissíteni?
  • OrioN the S
    #4454
    hat volt ra sansz, de halistennek nem volt semmi :) mult heten mar learattak egy reggie bulit es ugyfest eleg volt nekik, de a baranyok hallgatnak bulit miattuk halasztjak, mert volt egy kis fenyites.
  • alcotb
    #4453
    még mindíg a buli hatás alatt állok!
  • alcotb
    #4452
    mennénk is...csak az a baj hogy a legtöbb szar...de a mostani halásztelki buli...fenomenális volt...több ilyet!
  • R4VII
    #4451
    Irígylem a pestieket, mert ti mindig tudtok ott menni valami Goa buliba. itt erre miskolc felé nagyonritka az ilyen :S
  • alcotb
    #4450
    huh...még élek...tök jó :D
  • Depridol
    #4449
    nevettem:)
  • alcotb
    #4448
    jajj...csak nem....nagyon nem lenne jó...
  • OrioN the S
    #4447
    En akkor is kihagynam, ha 100 meterre lenne. hallottam erdekes dolgokat... es olyanoktol akiktol elhiszem. bar hallani barmit lehet.

  • alcotb
    #4446
    Lehet jön anyu is... :D
  • alcotb
    #4445
    Ma Halásztelek!Tökéletes időjárás.Lehet lebícózok megnézni hogyállnak a dolgok arrafele.Csak a szegény állatkákat sajnálom...Elriasztják majd őket az oroszok.
  • Depridol
    #4444
    egyetértek;) én goára/illetve thai zenékre szeretek edzeni hajnalban napfelkelténél:)
  • Depridol
    #4443
    akkor kimegyünk az sglakókkal és halálra májra jelszóval leitatunk:D
  • alcotb
    #4442
    "A személyiség a tudat ruhája."

    isten (a tudat) és fia a (ruha).