22
  • gErIbÁ
    #22
    És a Knight Rider Team? az volt a csúcsok csúcsa
  • spike0007
    #21
    Gary azt nyilatkozta hogy lesz Turbo Boost is a későbbiekben! Ennek nagyon örülök!:)
  • kalapos01
    #20
    Na, még csak az kéne, hogy a régi lötyögő hangulatát megközelítse. Ha ma mglátja az ember azt az antistínészt a bongyor mellkasával, akkor szétröhögi az agyát. Gyerekként lehet, hogy tetszett valakinek, de adja az isten, hogy ne hasonlítson a régire.
  • Aldor
    #19
    Hohó! És mi van David Husselhoff féle Knight Raidernek? Az ilyen felturbózott újítások meg sem közelítik azt a "régi" hangulatot...
  • M0RN1NGST4R
    #18
    a kedvenc autóm... :D
  • Beast Machine
    #17
    Mondja is hogy "transformation complete". Pickupból coupé sportkocsi, mi? Ez már nekem is sok, pedig ősi transfan vagyok....
  • Blasta
    #16
    "Itt csak egy szimpla animációt mutatnak"

    Igen, egy olyan animációt, amiben KITT totál más autóból alakul vissza, azaz TRANSZFORMÁLÓDIK a normális alakjává. Tehát alakváltós autó. Nézz is a szemeddel, ne csak láss
  • Narxis
    #15
    Ez baromi jó lesz, én nézni fogom.

    Milyen alakváltós autó? Milyen transformers? Ez közel sem az, aki nézte az eredeti sorozatot az emlékszik, hogy K.I.T.T. újjáépítése után ugyanígy átalakult, csak ott azzal a céllal, hogy baromi gyorsan tudjon menni. Sőt amikor befékezett és kinyíltak a "fékező" lapátok az ennél sokkal durvábban nézett ki. Itt csak egy szimpla animációt mutatnak. Az új zene is tetszik, jó lesz ez.
  • Jrex
    #14
    És mi van a Knight Rider 2010-el, ha a sorozat a jelenben játszódik akk csak 2 éve van h olyan legyen a világ,remélem értitek mit akarok mondani.
  • pepe792
    #13
    Ezzel az alakváltós autóval szerintem elrontották a filmet...
  • Griphons
    #12
    Nekem tetszett a pilot, és az új zene is bejön.
    Annál a gagyi KnightRider2000-nél (vagy mi volt a neve) sztem százszor jobb lesz ez a sorozat.
  • Beast Machine
    #11
    de ha legalább normálisan írnád le a transformers szót, de ááá, nem.

    (egyébként egyetértek, ez azért már túlzás)
  • winnie
    #10
    mivel teljesen mások a készítők és az egész újra lesz gondolva, még ne add fel.
  • Deffyant
    #9
    el kell hogy keserítselek, van ilyen szó :D
  • Sance231
    #8
    A pilotból 20 percet bírtam végignézni, szóval a sorozat tőlem már meg sem kapja az esélyt. Rémesen rossz.
  • TVelvet
    #7
    annyira nemnézki rosszul.
  • Monoton
    #6
    Ez lehetne az új James Bond film is
  • Radee
    #5
    "ellenben a popkultúrára gyakorolt hatása elvitathatatlan. "

    elvitathatatlan?


    Ilyen szó tutira nincs.
  • akyyy
    #4
    miylen fórumokat? magyarokat?pff!
  • xido
    #3
    Azt hittem legalább olvasnak fórumokat és kicsit változtatnak a főcímzenén is:)..Nem lenne semmi bajom a modern hangszereléssel,azzal is el lehetett volna játszani az eredetu zenét,de totál kifilézték:)
  • Magnum PI
    #2
    Még a pilot epizódra azt mondom elmegy, bár nem értem hogy lehet így széttrancsírozni az eredeti zenét, de ebben ez a transzformerszes téma...pfff
  • bertino
    #1
    sok sikert neki.