50
  • Hexex
    #50
    Hi.Melyik md-ot ajánljátok?Immortal badass,Bloody money,Blue sun?
  • kiskorúbézoltán #49
    Hol, vagy hogyan lehet autót beszerezni? Sehon nem találok senkit aki eladna...
  • spcs
    #48
    Szerintem jó játék. Kedvelem az ilyen stílust, pénuz szerezni, fejlődni, cuccokat beszerzeni, találni, felfedezni az új helyeket. Bár néha macerás, hogy sokat kell dumálni, illetve nehéz összeszedni a pénzt járművekre.
  • kiskorúbézoltán #47
    Mer' még nem ért le... Ha lesz olyan mint az B:E5 akkor meg is veszem... :)))
  • Prince23
    #46
    Sztem senki se játszik ezzel, alig.
  • Dns5000
    #45
    ez javitja a fekete kepernyot
    link
  • Thanatos
    #44
    én az elődjét is szerettem és szvsz graffal sincs gond, cserébe egyből faszbug: buy képernyő full fekete, felső sarokban forognak tárgyak, meg jobb alul egy fehér kocka
    hogy venni hogy lehet pasz
    szal érdekes...
  • Prince23
    #43
    Egyébként ha legalább (!) 2007-es szintje lenne a grafnak, akkor nagyon megnövelné a hangulatot... és persze az első benyomást!
  • Landor
    #42
  • Prince23
    #41
    Töröltem is, nagyon élvezhetetlen a grafikája.
  • Prince23
    #40
    Nekem nem jön be:(
  • Landor
    #39
    ingamet mondjad hogy milyen, ne a menüjét baszod :Ð
  • Prince23
    #38
    Itt a menüje:

  • Prince23
    #37
    Most telepítem ezt a Jagged Alliance klón gémet :))
  • Prince23
    #36


    Már kinn van angolul
  • Prince23
    #35
    1.1 patch (német verzióra)
  • Daffit
    #34
    Most vettem észre ezt a játékot. Ezzel csak egy gond van, hogy a Brigade E5 folytatása, ami 2006ban jelent meg és tele volt bugokkal és patchet sem készítettek hozzá.
    Reménykedem, hogy kijavították a JA3-ig le fog kötni ha kijön...
  • Prince23
    #33
    ingame
  • Roger6
    #32
    Véééégreee!
  • Landor
    #31
    addigis:
    Hired Guns: The Jagged Edge MEGJELENT!
  • Landor
    #30
    lol
    wad :Ð
  • Noodlee
    #29
    release on 26/06/2009
  • Landor
    #28
    hö?
    kinnvan angolul már?
  • Prince23
    #27
    General Features

    * Sequel to Brigade E5: New Jagged Union, the best strategy game according to the GameLand Award 2005, “Best Computer Games”, “GameLand” and “Game World Navigator” magazines.
    * SPM (Smart Pause Mode) battle system combines RTS dynamics with diverse opportunities of turn-based gameplay.
    * Over 150 accurately modeled firearms with possibility for upgrade.
    * Varied ammunition as well as the extensive list of equipment.
    * Non-linear storyline gives you an opportunity to make you own choice – to reach one of multiple endings
    * Over 30 mercenaries.
    * Upgraded graphics engine.
  • Noodlee
    #26


  • Landor
    #25
    nyammnyamm
    miko' lesz demo?!4
  • Prince23
    #24




  • Prince23
    #23
    Köszi a bannert mindenki nevében!
  • Énvagyokazapád
    #22
  • hykao #21
    A játék egyébként már 2007. augusztus 24-én megjelent oroszul... (http://games.1c.ru/7_62/)
    sőt 2008. február 1-én pedig már a folytatás is...(http://games.1c.ru/762_perezaryadka/?type=info) :)

    ...a hivatalos oldalról loptam bannert, rá kattintva bejön az oldal...talán nemsoká aktív lesz az "ENG" gomb... :)
  • Landor
    #20
    addig kihúzzuk ezzel :D
  • emberke
    #19
    Rommel linkelt egy Jagged Alliance 3 trailer-t, erre reagáltam én. Félreértések elkerülése végett a JA3 megjelenését tolták el 2010-re. katt
  • Prince23
    #18
    Honnan az infó? lehet h észak-amerikában jelenik meg hivatalosan.
    de európában: szept. 12-őt írnak. szal nem értem, h honnan ez az infő...
  • emberke
    #17
    Ezzel csak egy gond van, mégpedig az, hogy a játék megjelenését eltolták 2010-re. :(
  • Col. Rommel
    #16
    Szerintem ez jobb lesz!!!

    http://www.gametrailers.com/player/22525.html
  • Roger6
    #15
    Ahh! Ivan bácsi rendet szokott rakni nálam is mindig! :-)
  • kiskorúbézoltán #14
    Hmm... Ha ez a 7.62 a Brigade E5 következő reinkarnációja akkor nem körös lesz hanem valós idejű. Ha nagyobb pályák lesznek és nem kell visszavágniuk a nagyobb lőtávolságú fegyvereket sem akkor még arra is lesz esély, hogy elég realisztikus motyót kapjunk. Szerintem... :)
  • Landor
    #13

    sajat shot 2002ből

  • bgabor
    #12
    Nekem ezek a körökreosztott lövöldözős játékok mindíg olyan életidegennek tűntek. Iván felemeli az AK-47-esét, céloz ééss... kifogyott az akciópontokból, most az ellenfél jön. Iván majd a következő körben lőhet. Már ha megéri.
  • Prince23
    #11
    Trailer