104
Csak pc-n letölthető formában!
  • Prince23
    #1
    A Requiem a méltán sikeres Black Plague kiegészítése lesz, és előző két részben lógva hagyott szálakat fogja elvarrni. Régi ismerősök fognak feltűnni, hogy segítségünkre legyenek, de nem biztos, hogy nyugodt szívvel meg is bízhatunk majd bennünk. A készítők azt ígérik, hogy ez a rész még ijesztőbb és jobb lesz, mint elődjei. A kiegészítőben még nehezebb lesz megmondani, mi a valóság és mi nem, de a túlélésünk érdekében jobb lesz, ha nem mindig csak az érzékinkre hallgatunk.
    A megjelenés augusztus 27-re tehető, és csak letölthető formában lesz kapható, kizárólag a GamersGate hálózatáról, a játékot most is a kicsi, de lelkes Frictional Games csapata készíti.

    http://www.gamespot.com/pc/action/penumbrarequiem/index.html?tag=result;title;1
  • tobias88
    #2
    "A készítők azt ígérik, hogy ez a rész még ijesztőbb és jobb lesz, mint elődjei."

    már a Black Plague -vel is alig mertem játszani
  • Prince23
    #3
    Na ja...éppen most tolom ill. tologatom, de a frászt hozta rám még az elején... már nem mondom meg...
    sztem csak vele azonos szintű lehet a paráztatás terén... csak biztos pcguru-s kollegák cifráztak egyet rajta, h jobban üssön...
  • KILLER2
    #4
    Basszus, ez ma az ötödik link, amit nem tudok megnézni, mert nem nyitja meg a böngészőm a gamespotot :(
  • Lerstal
    #5
    ajjajj:)) király lesz
  • Prince23
    #6
    Nem tudjátok, hogy hány fős a FG fejlesztő gárda? márha lehetne gárdának mondani...
  • Shodan
    #7
    Utóbbi idők legjobb játéka, várom nagyon
  • Sadun Tryst
    #8
    ha jól tudom az első részt még 2 ember csinálta, utána nem tudom, hogy bővült e a gárda
  • bertino
    #9
    2 ?!
    jól programozhatnak akkor.
  • tommyx
    #10
    a tech demót csinálta 2 ember... az overture-t már többen csinálták. max 20 ember :D
  • gamemaker
    #11
    Én úgy tudom, hogy a tech demot 4 ember találta ki illetve programozta le.
    A zenét, a hangokat, a textúrákat még 7 ember csinálta, a tesztelést pedig még másik 7 ember csinálta.
  • Prince23
    #12
    Már csak 23 nap, is retteghetünk
  • Lerstal
    #13
    17
  • Prince23
    #14


  • Lerstal
    #15
    hamarosan....:)
  • Prince23
    #16
    Már csak négy nap, és ingyenesen tölthető.
  • Seth
    #17
    Hogyérted hogy ingyenesen tölthető? Ez is ugyanúgy fizetős lesz mint az eddigiek nem?
  • balee4
    #18
    Honnan veszed, hogy ingyenes lesz?
  • Prince23
    #19
    Hát izé, elírtam akkor... szal csak a netről lehet majd beszerezni... ígty értelmeztem Mondjuk a topik alcímében is ez van írva.
  • tobias88
    #20
    igen, netről letöltős fizetős...
  • fery02
    #21
    Ez akkor elég érdekes egy megfogalmazás volt
  • Prince23
    #22
    Holnap jelenik meg!
  • tobias88
    #23
    remélem a 2. részhez fog hasonlítani, az jobb volt
  • balee4
    #24
    Na már tölthető a game a GamersGate-ről, 10§-ért. Kell hozzá az eredeti Black Plague.
  • zzeN
    #25
    de tört black plague-val akkor nem is működik?
  • tobias88
    #26
    A kiegészítő ott veszi fel a történet fonalát, ahol a Black Plague elhullajtotta. Az események során tanúi leszünk annak, hogy kerül a főhős, Philip, egyre mélyebb őrületbe, és hogyan küzd meg belső és külső démonaival.

    jajj, ez kell
  • balee4
    #27
    Kb. 20 perc és megtudom, bár nekem megvan az eredeti Black Plague, csak az ugyebár magyar, ez pedig angol, szal egyelőre a törttel vagyok kénytelen játszani. Már kíváncsi vagyok rá nagyon. :D
  • Lerstal
    #28
    valahonnan letudom tölteni a 3. részt ingyen? torrent, akármi..
  • grebber
    #29
    Igen!De ez nem 3. rész csak egy kieg a Black Plague-hoz.
  • Lerstal
    #30
    köszönöm szépen, rendben:)
  • koc00
    #31
    Hello! A robbanó ketchup-ös résznél mit kell csinálni?
  • koc00
    #32
    Ok,megvan... Nem vágtam a jobb gombot...
  • balee4
    #33
    Inkább a BP topikba írjatok, ott már jópár nehéz részt kibeszéltünk. :D
  • Ron Ragm
    #34
    Na hát ez eléggé silány és monoton, főleg ha azt vesszük a hogy a BP mekkorára sikerült, de eddig szinte csak dobozpakolgatás volt.
    Nagyon látszik hogy csak rajongói nyomásra készíteték
  • Lowosan
    #35
    kell hozzá a black plague akkor?
  • balee4
    #36
    igen kell.
  • Tsaba86
    #37
    Kiakasztottam emberek!
    Hát vegyes érzelmekkel :S Nem erre számítottam. A légkör jó, sőt egyenesen felemelő, de! És itt a nagy de. Semmit nem lehet felvenni, semmi ellenség, semmi megerőltető feladat, esztelen történet (az egész alatt csak azokon a hülye átjárókon kell szaladgálni). Én nagy rajongója vagyok a gémnek, az egyik favorit számomra, de a Requiem nagy űrt hagyott bennem. Az Overture és a Black Plague valami fenomenális volt, de ez nem hozza a színvonalat számomra :S Eléggé csalódott vagyok. Persze ez is felkerül a favorit polcra, de csak a többi miatt! Sokkal nagyobb durranásra számítottam :( Talán felhozható pozitívumként, hogy a hangulat az felemelő (néha fostam, mint atom), mint például mikor hirtelen lépteket hallasz magad mögött :) A vége is egész hangulatos lett, szerintem mindenki meg fog lepődni rajta!
  • gregtom6
    #38
    Elmagyarázná nekem vki hogy mi volt a pontos sztorija az előző 2 játéknak? Mert én végigvittem azokat is,de nem jöttem rá,h a végén az a másik dimenzió mi volt,meg mindent mondjon vki el,amit már tudni lehet a sztoriról. Úgy akarom végigvinni a Requiemet,h ezek tisztázva legyenek.
  • fery02
    #39
    Úgy érted egy darab szörnnyel vagy zombival se találkoztál játék alatt?
  • Tsaba86
    #40
    Szia Feri! Vigyázat Spoiler következik!!!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hát igen, tulajdonképp semmivel. Vannak utalások, hogy itt van valami meg hangok (amik, nagyon jók), de semmi lény. Illetve kereken 1x láttam egy férget, ami az előző részekben volt. De az sem támadott, hanem egy villanásra feltűnt.

    Gregton6. Nem vagyok túl jó angolból, de a történet lényege, hogy Phillip főhősünk az eltűnt apja után kezd el nyomozni, és így jut el erre a helyre, ahol az apja tudósként dolgozik. Na most, hogy pontosan mit csináltak, meg kik itt lent az nem nagyon tudom, de a lényeg, hogy jó titokzatos dolgot
    Ahogy főhősünk kezd belebonyolódni a történetbe úgy kezd maga is halucinálni, és megőrülni. Asziszem, valami másvilági dolgot kutattak itt lent. Onnan származnak a nagy kukacok, meg a Black Plaugéban megismert fura lények (a kedvenceim) Mikor azt mondja: Is someone there? (van itt valaki?) Jáááá, attól lehet fosni