15
  • Gilgamesh
    #15
    *Lovecraft. Por s hamu fejemre.
  • Gilgamesh
    #14
    Nem emberi hangképző szervekre találták ki. Lovacraft szerint is asztmás, halszálkát nyelt, tüdőntérdelt korcseb köhögő ugatására hajaz leginkább... Hát, legalább egzotikus, baljós, és figyelemfelkeltő amolyan "what the fuck?" módon. :P
  • Narxis
    #13
    Eléggé hülye neve van.
  • Nethyrrea
    #12
    olvastam imdb-n kommenteket a filmről (akik a fesztiválon már látták), és eléggé leszólták, szóval a trailerre kapcsolatos aggályaim beigazolódni látszanak :/
  • scagnetti
    #11
    Ennek a filmnek semmi köze nincs Lovecraft-hez.Elég volt a trailer-t látni. Akkor már inkább a Dagon, ami azért egész fogyasztható lett. Amúgy meg ez a trailer, már egy éve fennt van a youtube-on.
    És én is remélem hogy, Del Toro nem szúrja el, az egyik legjobb Lovecraft művet.
  • Gilgamesh
    #10
    Amennyit leszűrtem a háromnegyedénél megakadó trailerből, maximum az innsmouthi vonal lesz fellelhető a filmben, de az is csak harmatgyengén és felhigítva. Ha Cthulhu mozi, akkor a lent emlegetett némafilm, meg az ugyanazzal a gárdával és módszerrel készülő Whisperer in the Darkness. Del Toro moziját várom a legjobban, ha az a manus szívvel-lélekkel nekimegy egy olyan nagyszerű írásnak, mint Az Őrület hegyein túl, klasszikus misztikus horror születhet. :)
  • Loverman
    #9
    lefogadom hogy Tori Spelling lesz Cthulhu!
  • Nethyrrea
    #8
    namost ez vagy valamelyik olyan írása alapján készül amit nem olvastam (ami 98%-ban kizárható, kvázi mindent olvastam ami magyarul megjelent, meg némelyik angolt is), vagy valaki saját kútfőből kitalált valamit, nyúlt hozzá némi anyagot lovecrafttól és aként akarja eladni.....de a trailer eddig egyáltalán nem győzött meg.

    pedig készült már kevés olyan horrorfilm ami vissza tudta adni valamelyest a lovecrafti para hangulatot..... :s
  • bakvarnyu
    #7
    jaaa
  • bakvarnyu
    #6
    készült viszont egy azonos című fekete fehér némafilm 3 éve ami igen jó lett
    The Call of Cthulhu (2005)
  • m minnifield
    #5
    tori spelling játssza cthulhut, ez az igazi horror...
  • mercenary
    #4
    elso blikkre kb. a dagon szintjet fogja utni, ami egy z-kategorias horrorfilm. mondjuk mar ezt sem igazan ertem, annyi mindent filmre lehetne vinni a lovecrafti temakbol, megis mindenki dagonhoz nyul, s kicsit lelombozo. na, nem baj, majd del toro at the mountains of madness-e utni fog, ahogy kell. amugy meg, aki igazi cthulhu hangulatot keres, annak ajanlom a 2005-os call of cthulhut, ami egy fekete-feher nemafilm :)
  • cptkilljoy
    #3
    Hát ez köszönőviszonyban sincs szerintem sem a lovecraft-i hangulattal. De hátha csak a trailer van elszúrva...
  • Seth
    #2
    Hát nem jön át az a Cthulhu hangulat amit elképzeltem magamnak :(
  • TVelvet
    #1
    jonak nézki.