11
  • valentine2
    #11
    Sőt Facebookos és Titteres megosztásokra is kiválóan alkalmas!

    http://www.isite.hu/internet_hirek/zene/20090624/k%C3%B6z%C3%B6ss%C3%A9gi-oldalak-zenekeres%C5%91i
  • gombabácsi
    #10
    Újabban már nem is kell regelni a jamendo-n hogy használd...
  • balage187
    #9
    Hat, olyan problemam, hogy nem engedett belepni meg nem volt a Jamendo-val nekem. Bar meg nem felejtettem el a jelszot. Egyebkent ettol fuggetlenul nagyon jo oldal velemenyem szerint. Egy ilyen kis bug engem nem nagyon zavarna, regelnek uj accot es kesz.
  • Sanyix
    #8
    nekem volt regem régről. Akkor is elfelejtettem a jelszót. Kiküldettem, jött felhasználónév, jelszó. Beírom, nemjó mégegyszer nemjó még 5x nemjó. ctrl-c ctrl-v éééésss úgyse jó. Most újra próbáltam, megint kértem emlékeztetőt, megint nem lehetett belépni sehogy. Úgyhogy regeltem új accot, kíváncsi vagyok ezzel meddig enged belépni.
  • Griphons
    #7
    Az eBayről se vásárolsz sose mi? mert ki tudja milyen gagyi minőség van ott...
    Szerintem ne internetezz, mert itt csak hazugságok vannak, és gyakorlatilag az egész egy nagy illúzió, semmi sem valódi.

    A Grooveshark jó dolog lehet, ha a nagy kiadók megpuhulnak, elérhetővé válhatnának a zenei tartalmak a neten legálisan. Anélkül, hogy perektől kéne tartani, vagy a kiadók lázadoznának a kieső bevételeik ellen.
  • gombabácsi
    #6
    ja, tudom már kit érdekel: akiknek a csomagolás számít, nem a tartalom
  • gombabácsi
    #5
    bugos? nálam semmi baja, teljesen tökéletesen működik
    opera, firefox és ie alatt is
    mondjuk én a playert nem használom, csak letöltöm az albumokat
    és amúgy kit érdekel hogy ha hibás is, ha kincsesbánya?
  • Sanyix
    #4
    és olyan bugos szar az oldal hogy az már fáj
  • gombabácsi
    #3
    ja és a jamendo.com teljesen legális és teljesen ingyenes...
  • gombabácsi
    #2
    jamendo.com... kincsesbánya
    persze nem a divatnak élőknek, akik szerint csak az a jó ami ismert és híres...
  • julius666
    #1
    Én nem vagyok az a lehúzós típus, de azt kell mondjam, hogy ez egy f@szság.
    Hogy miért? Mert tegyük fel, hogy én legális zenét akarok szerezni, és hajlandó vagyok rá pénzt feláldozni. Akkor mi indokolja azt, hogy én mondjuk a Madonna, vagy Robbie Williams (csak mondtam 2 előadót) albumait én a Józsipisti által feltöltött változatban szerezzem meg? Ami lehet hogy olyan minőségű, mintha egy szemeteskukában vették volna fel.
    Az egyetlen egy dolog, amire értelmét látnám, hogy a kisebb együttesek így terjeszthetnék a cuccaikat. De erre ott a last.fm, ahova viszont ha még több emberhez akarják a dalaikat eljuttatni, akár még full ingyenesként is felrakhatják.