45
Multiplatform Média Center
  • mflex #45
    Tudtok valami nagyon jó skin-t?
  • mflex #44
    köszi, közben rájöttem, de MAC-en ez másképp van.

    alma+ü
  • ajem kisa
    #43
    #36
  • mflex #42
    Bakker :DDD

    régen nem használtam már, de mivel tudom kirakni full képernyőre film nézés közben.

    2560X1600-as felbontás nem is szerepel benne, vagy valamit nagyon elfelejtettem...

    kösz
  • mflex #41
    Ez a program MAC-en sokkal simábban fut ,mint Pc-én. (ez van) , de én már nagyon ritkán kapcsolom be a windows-t, csak akkor, ha csak ott van olyan progi, amivel dolgozni tudok. Szóval elképesztően simán fut!


  • arty
    #40
    kellemesnek igérkezik :)
  • passatgt
    #39


    Na, haladgatok skinnel:)
  • passatgt
    #38
    igen, már többen mondták
  • ajem kisa
    #37
    Thx!
    Király vagy!
    A total commanderben csak 1 exe van, a start/minden progiban meg 2, ott nemis kerestem...
  • passatgt
    #36
    üdv!

    2 exe van, az egyik teljes képernyőre, a másik ablakba rakja
  • ajem kisa
    #35
    Ma megakartam nézni pár dolgot rajta...
    Tegnap teljes képernyön volt, ahogy kell, mameg ugyanaz a méret, de teljesen eltolova a monitoron, szal gázos volt, nemtom sehogy normálisan teljes képenyöre rakni, mert az xp tálca látszik!
    Valakinek ötlete, tanácsa lenne? Még korán van, nincs sok kedvem az agyamat ezen törni, de az alapvetö probákat kipróbáltam azért! :)
    Thx!
  • arty
    #34
    egy médialejátszó felület, nagyon kényelmes ha kanapéról, táviránnyal akarod vezérelni a gépedet, esetleg dedikált HTPC-vel váltottad ki az otthoni dvd,vhs,mp3,cd,stb lejátszodat :)

  • szucsy89
    #33
    bocs ha kicsit láma kérdés de mi is ez tuljadonképpen? mire való, mire tudom használni stbstb:D
  • arty
    #32
    én igen - bár még nem raktam fel, majd ha megjöttem nyaralásbol :)

    a ház huzos, de minden más mamár halál olcso szerencsére

    windows verzio vajon megy gamepaddal ? :D xboxon nagyon királyul lehetett irányitani!
  • autoszimulator
    #31
    Itt egy videó a müködéséről

    Ott a közepén a SouthParkos résznél azt hogy csinálta meg, hogy kiirta azt a sok infót, leírást az epizódról?
  • passatgt
    #30
    doksi van hivatalos oldalon, sima xml-ben kell írogatni, eddig sok sikerem nem volt vele, de majd lassacskán rájövök mindenre:)
  • mflex #29
    mivel kreálod a skin-t?:)
  • passatgt
    #28


    Eddig így néz ki:)
  • passatgt
    #27
    igen nagyjából úgy van

    házat én nem vettem, találtam egy régi videólejátszót, abba építettem bele:)
  • autoszimulator
    #26
    Én is most gondolkozok egy ilyen összerakásán, elvileg donor gép lenne, de ahogy néztem, egy külső ház, ami direkt erre a célra van, elég húzós tud lenni :S Most nézegettem csak utána a dolgoknak, de akkor ez végül is úgy működik, hogy a hangrendszer, az erősítő, a digiTV, mind mind ráköthető a gépre, melynek végül is a "monitorja" lesz a TV? Mert nekem most is ez van, csak egyenlőre a nagy gépen, de akkor nem lenne hülyeség kettéválasztani ezeket :)
  • passatgt
    #25
    én:)

    intel celeron 2600
    512mb DDR ram
    120gb ATA vinyó
    ati 9550

    Maradék, régi alkatrészekből szedtem össze, és egy linuxon tökéletesen fut, távirányítót pedig még nem próbáltam:)
  • autoszimulator
    #24
    Van amugy itt, aki HTPC-n használja/szeretné használni?
  • passatgt
    #23
    Egyébként egy skint készítgetek, több-kevesebb sikerrel, majd beszámolok a fejleményekről:)
  • passatgt
    #22
    nem, már van windowsra, linuxra, macre is XMBC
  • arty
    #21
    mostmár :)

    köszönöm a topik létét, végre! xbox eladása után hatalmas űrt hagyott maga után az XBMC ... és most végre winre is van, wow!
  • S8DJ
    #20
    erre gondolsz nem?
  • S8DJ
    #19
    windows media center
  • passatgt
    #18
    meg linuxra, macre és windows-ra
  • autoszimulator
    #17
    Nah kipróbáltam, nagyon jónak tűnik.. Még a Dualview problémáját kell megoldanom, hogy a fullscreen a TV-n fusson, ne a monitoron, és tökéletes :)
  • S8DJ
    #16
    XMBC xbox-ra van
  • passatgt
    #15
    tv-re kötve szokták használni távirányítóval és igen, videókat lehet rendszerezni, zenéket, tv tunerről felvenni, lejátszani, időjárást nézni stb...
  • autoszimulator
    #14
    Na most kicsit tudatlan leszek, de ezek a Media Centerek valójában mire jók? Képek alapján az jött át nekem, hogy a zenéinket lehet szépen kategorizálni, rendezni benne? + hozzá egy lejátszó plugin?
  • passatgt
    #13
    lehet az a gondja, nálam xp-n minden tökéletes:)
  • mflex #12
    Visszaraktam az újabbat:)
    Ez már az elején fagyogatott, pedig szinte "erőmű" van alattam :DD
    Felrakom a MAC-re is és ott is megnézem, lehet , hogy a vista-val van gondja?

    itt egy kép a 300-ból 720-ban, egyébként ennél simábban már csak a jetaudio vitte a HD filmeket, pedig sok lejátszót kipróbáltam:)


  • passatgt
    #11
    :O

    Próbáld meg ezt a verziót, nálam a legfrissebbet nem akarta felrakni
  • mflex #10
    azt tudom, hogy azzal lehet,de pl: zene megy és nyomok egy escape-t töbször vagy hirtelen kattintok, akkor jön a nagy üres fekete képernyő és ilyenkor nincs kikapcsolási lehetőség, mert csak a nyílat látom.

    Ettől függetlenül tényleg jó és a HD (mkv) videókat is gond nélkül szépen viszi.

  • passatgt
    #9
    kilépni pedig a Shoutdown-ra kattintva lehet, kicsit becsapós, nem a gépet kapcsolja ki:)
  • passatgt
    #8
    nálam semmi nem fagy, zene, videó tökéletesen megy, rápakoltam egy régi gépre amit héten raktam össze média centernek, ott is hibátlanul fut linuxon, effektek is megvannak pedig nem egy mai gép
  • mflex #7
    nem lenne rossz, de ez a program még nem 100%-os , sőt egymás utáni 3 kattintással kivégezhető...lefagy minden baja van.

    kilépni csak alt+tab meg a feladatkezelővel bezárni. Pedig elsőre tetszett,..
  • ajem kisa
    #6
    Nemrossz, kicsit sok a csicsa rajta, de nemvészes, igy ezzel drágábban ellehet adni egy ikszpés használt gépet a látvány miatt! ;)
    (amugy van magyaar is benne!)
    Thx! :D