40
zombiölő fps
  • grafl
    #40
    szia játék közben kilép. mi lehet a probléma.
    Köszi a segítséget.
  • ricsa008
    #39
    üdv jáccik ezzel valaki csak mer elakadtam
  • strebacom
    #38
    Jobb és szebb is....sztem..
  • Prince23
    #37
    Shellshock 2 gagyiorgánum játéktól jobb ez a gém?
  • zeli
    #36
    Első képről hirtelen azt hittem ez a HL2: EP1
  • strebacom
    #35
    Én szeretem az ilyeneket is..
  • Shep
    #34
    Jó ez a játék? Képek alapján ez a high tech marhaság annyira nem jön be.
  • strebacom
    #33
    Jó ez:




  • sparrow35
    #32
    Megnéztem a gamet eddig nem tűnik olyan rossznak.
  • Prince23
    #31
    Én már nagyon ki szeretném próbálni... a grafikája nagyon szép, ahhoz képest hogy egy C kategóriás játék (sztem képekből meg infóból ítélve)
  • strebacom
    #30
    Ááá rájöttem ha nem lövök le mindenkit a pályán akkor lefagyott mikor át akartam menni a másik pályára, már tulvagyok rajta..ez hihetetlen...
  • strebacom
    #29
    Lehet valami hiba mert egy helyen mindig kifagy és csak ott??
  • strebacom
    #28
    Itt....
  • strebacom
    #27
    Hát igen...nem arra kell menni, hanem pont ellenkezö irányban a sötétben jobb oldalt lesz egy ajtó....
  • zeli
    #26
    és internet szted csak a németeknél van ?:_D
  • Prince23
    #25
    Hát gondolom Németországban. Németül, eddig.
  • grebber
    #24
    Mi az érdekes ebben? Már 3 hete megjelent!
  • Prince23
    #23
    Ti már gémeltek vele? érdekes :D
  • grebber
    #22
    Tudom szégyen de én elakadtam benne pedig fps-ben elakadni az már kész tudomány.
    Elvileg látom merre kéne menni de az utat elzárják szekrények és nemtudok átmenni a másik oldalra :(
  • strebacom
    #21
    Az nagyon jó...most szedtem le hozzá az angol fájlokat...
  • Evin
    #20
    Ja és amiért megnéztem a játékot: fordítható. (Részletek a Magyarítások Portálon)
  • Evin
    #19
    Most látom van ilyen topik is.
    Pár hete játszottam vele. 7-8. pályáig jutottam, utána nem bírtam tovább. A grafika szép, tényleg kicsit DarkSector-ra hajaz, de minden más úgy rossz, ahogy van. Ahogy grebber is beszúrta angolul: nagyon tompa lövéshangok(hangtompítóval rosszabb), nulla brutalitás lásd vér, nehéz célzás. A betöltősáv meg nem ér semmit. Menünél előbb bejön a menü, minthogy végigérne a sáv. Pályák előtt meg már rég végigért, és még 1-2perc mire bejött a pálya.
    Ha csak simán lövök gyorsan tudok fordulni, viszont nagy a szórás. Ha célzok, pontosabban lő, de nagyon lassan fordul. Onnan tudtam csak hogy lőnek rám, hogy halvány pukkanó hangokat hallottam, fogyott az életem vagy valami szikrázott a falon.
    Ami viszont jó lenne benne (utalva strebacom képeire):
    -jó fegyverek
    -fejlődési rendszer (fegyverre, életre, high-tech cuccokra)
    -high-tech cuccok (energiapajzs, éjjellátó stb.)

    Sokat könnyít, talán túl sokat is, hogy van térkép, és alul jelölve van merre, és mennyit kell mennünk a feladatunkhoz. Ennek ellenére, ha még nem végeztünk vele, arra, amerre majd később továbbmegyünk, el van zárva az út bútorokkal, szeméttel. Ha megvolt a feladat, már nincs ott semmi, mintha sosem lett volna ott.

    És amit nagyon megutáltam, az a ruha női hangja. Könnyű nehézségen gyorsan tele lesz az élet és energia újratöltő, és mikor új közelébe értem, egyből megszólalt, hogy "Der könn Sie nur nicht mehr tragen." Nem biztos, hogy jól írtam fejből, de lényegében azt mondja, ebből nem tudok többet elvinni. (Mondjuk nem tudom miért magáz.)
  • strebacom
    #18
    Hát nem tom nekem tetszik,a motor mintha a DarkSectoré lenne:







  • Shep
    #17
    Akkor ezek szerint tényleg olyan, mint amilyen a videon.
  • grebber
    #16
    "just tried it...well, the gfx aren't great, no blood of course, not even a reaction from enemies if you shoot them, the whole "shooting" thing feels completely dull, weak sound effects, overdone and weird recoil, you don't even get iron sights zoom. "
  • Prince23
    #15
    Amolyan Dark Sectoros beűtésű első látásra
  • Shep
    #14
    Hát ki, de szerintem elég gyérnek tűnik a videok alapján, sima lövölde, semmi extra nincs benne, aztán persze lehet tévedek, ha valaki kipróbálta írhatna róla.
  • grebber
    #13
    Elvileg németeknél kijött:

    Scorpion Disfigured GERMAN-0x0007 2,24GB
  • Prince23
    #12
    Friss, új tréler

    sorry a video lemaradt
  • Prince23
    #11
    Ennyi várakozás után, végre kaptunk egy dobozképet!

  • Prince23
    #10
    Már ki kellett volna jöjjön pc-re. ezt nem értem
  • Prince23
    #9
    Képek




  • Prince23
    #8
    Trailer 2 (hentes nagyon)
  • Bulykin
    #7
    értem...akkor várunk^^
  • Prince23
    #6
    Pontos dátum nincs, de többekközött a gamespot és a pc.gamezone weboldal szerint is 2008 utolsó negyedéve a megjelenés.
  • Bulykin
    #5
    pontos dátum nincs a megjelenésről? amúyg faxa lesz, várom^^
  • Prince23
    #4
    egyúttal: *ezuttal
    sry a stil hibáért :D
  • Prince23
    #3
    Ne is számítson senki se dead space vagy fear-t überelő játékra.
    Kicsit Yoe Are Empty-s a stilusa, csak annyi különbséggel, h a -nem túl- távoli jövőben játszódik. A grafika most egyúttal szép is lett!
  • zeli
    #2
    Egész jól néz ki, bár ahogy a trailert nézem, kissé "komótos" játék. Szóval nem annyira pörgős.
  • Prince23
    #1
    Orosz címe: видео
    Kiadó: Akella
    Fejlesztő: B-Cool Interactive
    Platform: CSAK PC
    Típus: Akció, FPS, horror
    Megjelenés: 2008 utolsó negyedéve (2008 Q4)

    A B-Cool Interactive által fejlesztett FPS játék, amely kizárólag PC-re jelenik meg.
    2068-ban járunk, Kelet-Európa ipari régiókra hullott, melyet amcsi és ázsiai vállalatok aknáznak ki, az egykor virágzó városok bűnszervezetek által irányított ipartelepekké változtak, a terroristacsoportok által finanszírozott kábítószergyártás, illegális klónozás és más emberkísérletek ipari méretekben zajlanak. Amikor az egyik ilyen banda egy különösen veszélyes nanovírushoz jut, mellyel az egész emberiséget veszélyezteti, az orosz különleges erők legjobb harcosa (naná, mi leszünk azok) megkapja a feladatot, hogy hatoljon be a laborba, és pusztítsa el a dögvészt.
    A játék tehát egy futurisztikus, sci-fi, erősen cyberpunk környezetben játszódik, mindenféle laborokban, luxuspecókban, nyomornegyedekben és ipartelepeken dorbézolhatunk, földalatti mutánsok, fegyveres terroristák, robotok, minihelikopterek, automata lövegek várnak ránk szeretettel. Van benne nem kevés system Shock / Deus Ex beütés is, azaz hősünket különféle módosítókkal láthatjuk el, így fejleszthetjük a sebességet, az életerőt, és a többi. Arzenálunk is bőséges lesz, a sokkolótól a lángszórón át a gránátvetőig és a kézigránátokig. A látvány a mai trendeknek megfelelő (bloom, blur), a fizikát az AGEIA Novodex motorja támogatja.

    Képek

    E3 trailer