212
Klánháború
  • Vass Gábor
    #52
    Már meg is van az a fránya nehéz lovas is, végre.
  • Vass Gábor
    #51
    Most végre tudok majd támadni, most kezdtem el építeni a kovácsműhely utolsó szintjét, hála a jónak.
  • tbundy
    #50
    eh, azt gondoltam olyan, mint traviban... köszi az infót.
  • rans
    #49
    mindegy mennyivel kémkedsz, azt észre fogja venni, kap róla jelentést, meg az út közben is látja hogy támadás érkezik felé. Azt nem tudja mik vannak a csapatban.
  • rans
    #48
    Én a k56on vagyok v2ben. Ugynaezzel a névvel.
  • tbundy
    #47
    mennyi kémmel kell kémlelni, h a védő ne vegye észre a kémlelést?(persze ha van kémje a falujában)
  • BártfaiB
    #46
    Én mostanában mással játszom: www.secondorb.com
    Ha esetleg valakit érdekel, tudom nektek is ajánlani.
    Itt is várost kell építeni, de bárhova bármit építhetsz, és megnézheted mások városát is. Plusz egy csomó extra, ami a klánháborúban a travianban, a honfoglalóban, a simcityben, a secondlifeban, meg a hasonló játékokban van.
  • zeli
    #45
    de, csak a topig halt meg :D
    Amúgy mostanába elég sokat játszok vele :o tökjóa.
    Melyik kontinensen vagytok? Nincs valaki K74-ről?
  • rans
    #44
    Senki se játszik már vagy mi?:d
  • Grenzjager
    #43
    jaj de szép, még a Felvidékről is reggeltek. Aki tudja üssön be hozzá a nevembe is.

    Játékos: FUCK OF MAGYAR
    Célállomás: SLOVAKIA Reich.dead HUNGARIA (472|481) K44
  • bajsz
    #42
    Nem lehet 2 klánban.Csak 1ben.
  • rans
    #41
    Ha valaki bent van egy klánban. és azt az embert meghívom a sajátomba, akkor mi történik? Kipróbáltam, mármint van egy klánom, és rámentem egy olyan emberre aki egy másik klánban van. meghívtam, és a rendszer nem írta hogy nem lehet meghívni.utána visszavontam a meghívást, mert ugye csak kiváncsi voltam mi történik. Tehát? akkor egy ember két klánban is lehet egyszerre?
  • rans
    #40
    http://www.klanhaboru.hu/rules.php?rule=2 itt az egyes és kettes pont, szal nem lehet azt, hogy neked két falud legyen.
  • aadam
    #39
    nekem az lenne a kérdésem hogyha 1 IP cimröl több játékos is játszik akkor bannolják öket?mert 1-2 játéknál ugy hallottam igy van,és nem akarom banoltani magam de jo lenne két külön falu.elöre is köszi a segitséget.
  • zeli
    #38
    Nem gondoltam volna, hogy egy ilyen játék leköt, de azért fel szoktam nézni, fejlesztgetni :)
  • Grenzjager
    #37
    bereggeltem én is, próba szerencse
  • rans
    #36
    én is játszottam travianon de abbahagytam, ott is kezdő voltam, és ez jobban tetszik. Gyorsabb a fejlődés
  • marci9507
    #35
    Hát én remélem ennek nem lesz vége,mert nagyon jó játék.Mármint ugy értem hogy pl ujra indulna egy szerver mint a travianon,hogy jönnek a natarok.Olyan szar voltt ott ujrakezdeni.
  • rans
    #34
    nem rossz játék, bár nem tudom hol lesz ennek a vége vagy ilyesmi:D
  • andromed
    #33
    Nekem a kardforgatóból meg íjászból van a legtöbb mert azok nagyon jól védekeznek, a lándzsás arra jó hogy sokat fosztogassak, a bárdosból nincs valami sok, mert nem tud védekezni, és támadni úgyse szoktam
  • marci9507
    #32
    Nah ezt nem tudtam.Nekem még nem kellett védekeznem ,mert viszonylag erős a gyalogságom,a lovas katonáimat kell képeznem mostmár.Akkor mondom egy gyenge falunak,hogy támadjon meg:D
  • andromed
    #31
    hogyha a lovag védekezik, mert jön a támadó akkor 8%ot is ugorhat
  • marci9507
    #30
    Szerintem nem.De a súgóba szerintem a válasz le van írva.
  • aati91
    #29
    Egyépként írja, hogy saját címert is lehet szerezni, de prémium fiókot kell hozzá szerezni. Azt nem lehet valahogy INGYEN kapni (saját címert)?
  • aati91
    #28
    Aha értem kössz!
  • marci9507
    #27
    Igen itt a támadás egynlő a fosztással.A lovga szerezhet fegyvert csak.Minden nap 3%-al nő valamilyen érték,és ha 100%-ra felment talál egy fegyvert.
  • aati91
    #26
    Fegyvereket, hogy lehet szerezni?
  • aati91
    #25
    Egyépként itt a támadás = a fosztogatással?
    Vagy itt, hogy lehet fosztogatni?
  • aati91
    #24
    De azokon kívül:D
  • marci9507
    #23
    Ikariam :P
  • zeli
    #22
    pl.: Travian...
  • aati91
    #21
    Tudnátok nekem mondani pár ilyen klánháborúhoz hasonló játékot?
  • marci9507
    #20
    Ha eléred az 500 pontot akkor 7 napig ingyenesen igényelhetsz.De igen pénzbe kerül.
  • zeli
    #19
    Igen.
    Miért, szerinted mibe?
  • aati91
    #18
    A prémium pont (amivel egyszerre több épületet is tudsz építeni) azt írja, hogy "megvásárlása" az igazi pénzbe kerül? Vagy mibe?
  • marci9507
    #17
    Falut csak főnemessel tudsz elfoglalni,akit az akadémiában elég sok nyersiért lehet kifejleszteni:D.Ha nincs főnemesed,akkor a támadásra menj és akkor nyersit tudsz hozni a falvadnak.
  • zeli
    #16
    Hm, azon gondolkozom, hogy csapatküldésnél mi a különbség a támadás, és az erősítés között?
    Ha egy bónuszfalut szeretnék elfoglalni, akkor melyiket válasszam?
  • zeli
    #15
    jah. Hát, én még nem vagyok ezen a szinten :D
  • marci9507
    #14
    De ha rákattoltok a képre,kicsit tisztábban lehet látni.
  • marci9507
    #13
    Az egységeimet ne lehet annyira látni,de szintek valamennyire láthatók.