212
Klánháború
  • zeli
    #172
    Azon gondolkodom, lehet elkezdem megint. Időrabló egy játék az tuti. :)
    Világ 8 mikor indult el?
  • dartonita
    #171
    En az [FS]-ben vagyok,nemreg leptem be.Ma lesz meg elvileg az 5.falum,tobbet nem is nagyon akarok egyelore.
  • Vass Gábor
    #170
    Én is ott kezdtem el játszani.
    Duke Nukem klánt csináltam asszem.
  • dartonita
    #169
    En ott jatszom.
  • Gyula1219
    #168
    Gyertek a világ 8 ra! Majdnem olyan gyors mint a világ öt , good!!


    http://www.klanhaboru.hu/1042444-hu9.html
  • dartonita
    #167
    MH-s gyerekek,nagymacskak gyerunk essetek neki a D.C-nek mielott engem teljesen szetszednek.
    Please :D
  • Grenzjager
    #166
    :)
  • dartonita
    #165
    Bocs nem szoltam,latom a klanlistat :D
  • dartonita
    #164
    Nem tudom melyik az MH klan,meg nem futottunk ossze.En jelenleg megint egy eleg ovodas klanban vagyok tele 10-15evesekkel akik ha meglatnak egy csaj nicket akkor mar megy is az agyatlan spameles.Halal idegesito,de azert akad par jatekot akik jol toljak.Elvileg hnap lesz meg a 2.falucskam.Sokat vacillaltam hogy nagy pontszamu legyen vagy inkabb bonusfalu,de utobbira esett a valasztasom.A 33%-al gyorsabb kikepzes a barakkban remelem hosszu tavon kifizetodobb.
  • Grenzjager
    #163
    a világ 7en a =MH= klán az előző 6 világnak a legjobb játékosait tömörítő gyűjtő klán, aktív játékosok - ami online stratégiai játékban a legfontosabb - de azok közül is a legaktívabbak, évek óta min. skype online nonstop. Előre mindent megszervezve nem is kis munkával, "=" kezdetettel és mese figura nevekkel regisztráltak be. Sok sikert, de már időben is túlzó lehet az előnyük, ahogy látom vesznek fel olyat is aki nem volt benne az "előzetes kommunikációban"
  • dartonita
    #162
    Na vilag7esen megint elkezdtem,egy eddig normalis klanba kerulve.
    Az eleje mindig kurvajo,elvezem egyelore :)
  • kastil
    #161
    Üdv! :D


    Kizárásod oka: 1 nap kitiltás sértő megjegyzésért: "Szociális képességeit figyelembe véve nem tartom alkalmasnak a feladatok nagyrészére." tanuld meg hogy nem mondhatsz akármit büntetlenül....


    Még ha azt írtam volna, hogy egy hülye segg, akkor meg is érteném :D
  • Grenzjager
    #160
    tény prémium nélkül nem játszható
    de ha az van, akkor egyszerre 5 épület megy az építési listába,
    a tömeges kiképzéssel egyszerre minden falunak lehet képzési utasítást adni, nyersi meg legyen mindig sok, s így előre egy hétre ki van adva a képzési utasítás. S így már 300 fali irányítása sem gond. igaz aláírom, hogy ennyi falunál, prémium nélkül meg játszhatatlan.
  • rroolli
    #159
    Jah és suli mellett esélytelen, ha középiskolás vagy akkor találni kell délelőttökre helyettest, ami nem könnyű, különben levadásznak. Ha egyetemista vagy akkor meg rohangálni kell állandóan gépterembe, meg tanulni se tudsz normálisan. De egyébként ez se elég, ha teljes biztonságot akarsz akkor éjjel is fent kell lenned, mert sűrűn időzítenek támadást reggel 8-ra. Van aki ezt olykor meg is teszi -.-
  • rroolli
    #158
    Szerintem ez egy undorító játék. Az elején még nagyon tetszett, bőven elég volt naponta párszor belépni 5 percekre, foglalgattuk a falukat, stb. Aztán lesz 20, 30, 40, 60 falu.... Még prémiummal is görnyedhetsz előtte egy órát mire mindent átnézel. Egyre kockábbnak kell lenni ha életben akarsz maradni. Ha nem kérsz helyettest és elmész bulizni a haverokkal, mire kijózanodsz lezúzzák a seregedet és elviszik 10 faludat. Milyen játék az ilyen? Félek belegondolni, hogy hogy nézhetnek ki a toplistás klánvezérek, akik még helyettesítenek egy csomó embert meg szervezik a támadásokat.
  • Vass Gábor
    #157
    Megint kinyírtak, amikor vissza akartam térni.
  • Vass Gábor
    #156
    Ezek szerint nem.
  • AzUs
    #155
    Játszik rajtam kívül még valaki V6-on?
  • Vass Gábor
    #154
    Az tök jó.
  • zeli
    #153
    Az a lényeg...:)
  • AzUs
    #152
    Én viszont most kezdtem el a V6-on és nagyon élvezem! :)
  • Vass Gábor
    #151
    Most én is ráhagytam mivel suli van.
  • dartonita
    #150
    Na en is befejeztem.
    Februar/marcius ota 40falu,1.6m pont.
    Eleg volt,ennek a gamenek sosincs vege.
  • luchifer
    #149
    V4en van 3 falu sok pont erős katonaság!!!
  • luchifer
    #148
    van egy eladó klánháborúm!!akit érdekel írjon a kövi címre:[email protected]
  • Vass Gábor
    #147
    Én csak 3-4-en játszom.
  • zsebrocky
    #146
    játszik itt valaki v6-on?
  • Vass Gábor
    #145
    Ja értem én is helyettesítek.
  • zeli
    #144
    Hát ja....
    Én abbahagytam ezt a játékot, mert annyira egy unfair, szemét, hogy inkább nem idegeltem magam rajta..
  • Vass Gábor
    #143
    Na itt meg meghaltunk.
  • Vass Gábor
    #142
    Mi újság?
  • Vass Gábor
    #141
    Most megint kinyírtak pedig volt 3 falum.
  • Xflax
    #140
    Nekem annyi bőven elég. Belevágok egybe.
    Köszi a válaszokat!
  • zeli
    #139
    Nem kell egész nap gép előtt ülni, de ha rendesen akarsz haladni, és nem akarsz lemaradni, ami erősen ajánlott, akkor napi 3-4-szer érdemes felmenni. Kezdetben csak az építéseket, hadseregfejlesztést kell csinálni, de ha beindul a falufoglalás, akkor többször érdemes felmenni, mert így könnyebben kivédhetőek a támadások.
  • dartonita
    #138
    Udv!
    Ha a 4-es vilagon kezdesz akkor nem kell aggodnod amiatt hogy lemaradsz barmirol.Mivel eleg regen indult mindegyik vilag,a magas pontszamu klanokkal es jatekosokkal felvenni a versenyt ugysem lehet(es nem is erdemes ennyi idot beleolni).A 4-es az 1x-es sebessegu,vagyis leglassabb vilag.Kb napi 1orara saccolom amit eltoltesz majd vele.Ha sok falvad lesz akkor ez az ido valamennyivel kitolodik majd,de nem jelentosen.
  • Xflax
    #137
    Elkezdett érdekelni ez a játék és csak 1 kérdésem lenne. Mennyire időigényes? Nem tudok egész nap a gép előtt ülni (sajnos)
  • Vass Gábor
    #136
    Akkor foglald el az egész falut.
  • dartonita
    #135
    Hat kezd nagyon idoigenyes lenni,most mar 9falum van es haboruban allunk.Az a baj hogy itt nincs olyan hogy 2-3napig nem lepek be,szal...jo lenne latni a veget :)
  • zeli
    #134
    Úgy értem, hogy a saját maximumomat. :)
    Hol vagyok az első helytől...
  • dartonita
    #133
    Maxot?

    1: Johng9
    pontok: 709,270
    falvak: 72

    Eddig ez a gyerek vezet :)

    Az a baj ezzel a jatekkal hogy sosincs vege.