51
Generation Kill (HBO)
  • Daza500
    #51
    Nem hiszem...most inkább a TrueBlood-ra koncentrál a HBO.
  • qtab986
    #50
    Folytatás nem lesz?
  • Daza500
    #49
    Ezt az egészet hiba volt leszinkronizálni...
  • qtab986
    #48
    Most nézem az 5. részt. A falusi ember szerintem úgy beszél mint egy busman. Nekem teljesen úgy hangzik, mint az "Az istenek a fejükre estek"-ben.
  • Thanatos
    #47
    de a véleményét ettől mgé leirhatja :)
  • highlander15
    #46
    Ha nem tetszik,akkor ne nézze a szinkronost
  • Thanatos
    #45
    nem a sorozatot szidta hanem a magyar szinkront, de mind1...
  • rush21
    #44
    A BURNING DOG / OLAJ A TűZRE
  • Lazarus
    #43
    Nekem is tetszett, de a ferdítés valóban botrányos helyenként
  • highlander15
    #42
    Amúgy nagyon király sorozat!Nekem tetszik,aki szidja,bekaphatja!
  • highlander15
    #41
    Nyávogjál még egy kicsit baszki,jó?
  • Punker
    #40
    az 5. résznek mi volt a magyar címe?
  • hooah
    #39
    Kösz, már megtalátam én is, azért kösz.
    Amúgy meg eredeti hangaal a legjobb nézni(mindent), főleg ezt, bár örülök hogy ebben a "kilcsis" élményben nem volt részem. Nagyon jó kis sorozat, bár bevallom az elején több akcióra számítottam, de aztán kiderült számomra hogy ez nem olyan agyatlan akciófílm, és nagyon megtetszett.
  • Punker
    #38
    a mexikóiakat digóként szerepeltetve volt eddig a legrosszabb :(
  • saddi
    #37
    gondolom erre gondoltál: http://www.youtube.com/watch?v=DhtcaRRngcw

    a magyar szinkront meg nem nőnek kellett volna odaadni. 2. és 3. részből láttam részeket, de néhány résznél lehidaltam. a kedvencem, amikor a nagy kemény tengerészgyalogosok közlik egymással, hogy még 50 "kilcsit" kell megtenniük (kilcsi=kilométer /eredetiben click/)
    inkább nem nézem tovább magyarul, mert félek, hogy a későbbi részekben előjönnek a "tömipuszifegyók"...
  • hooah
    #36
    valaki nem tudja a címét és az előadóját annak a zenének ami a végén (7.rész) szól? Bár nem akarom lelőni a filmet azok előtt akik nem látták.
  • Thanatos
    #35
    lesz azért még akciojelenet, de a hangsuly késöbb se ezeken lesz, szvsz pont jol eltalálták amugy, de aki akcio filmet vár nagyon nem azt fogja kapni :)
  • Punker
    #34
    kb az összes rész ilyen max 10 percek az akciók, 20 perc a rinya hogy minden szar stb, 30 percben meg egymást szivatják stb :)
  • Randelz
    #33
    Jó is így hogy realisztikus..csak annyi a probléma hogy bár az 1. rész nem láttam, de addig csak 1 akciójelenet volt (mikor a kocsikkal voltak átt a városon és lőtték őket a háztetőkről). Szóval nálam kicsit reservior dogs feelingje van... 1 órán keresztül minimal akció és mégis hihetetlenül leköt.
  • Thanatos
    #32
    nekem spec pont ez jött be hogy realisztikus és nem csak a puffogtatásról szól
    az eredeti szinkron meg nekem bejövös, magyarul mondjuk el se tudnám képzelni szerintem

    a poénok meg gyk midnen részben sirva röhögösek esetek nagyrészében :D
  • Lazarus
    #31
    Az akciót én is hiányolom egy kicsit, szvsz ez amolyan vihar előtti csend ha tényleg Bagdadba indulnak bőven lesz részük vérontásban. A színészi játék nem tűnik kiemelkedőnek, de valamiért mégis megragadt a fejemben amikor a tizedes(?) az öngyilkosjelölt tevegyilkost méregette a Hummernél, titokzatos mosollyal az arcán... kíváncsi vagyok mi lesz ebből :)
  • Punker
    #30
    realisztikus az biztos ezért is nincs annyi akció, a szinkronban kicsit csalódtam mondjuk.
  • Randelz
    #29
    Nekem is bejön ez a sorozat. Nemrosszak ezek a hbo produkciók, bár szvsz a Band of brothers jobbvolt....Valahogy kevés itt az akció.
  • Punker
    #28
    torrenten fennt van az első 4 szinkronosan, az 5. rész jövőhéten jön HBO-n.
  • Lazarus
    #27
    Tegnap voltszerencsém megnézni a 3. és 4. részt, nem is rossz. Esetleg tud valaki oldalt ahonnan le lehetne húzni, hbo-ról digitalizált formában?
  • Punker
    #26
    november 4-től lesz az HBO-n szinkronosan!!!
  • visine
    #25
    Tök igaza van Thanatos-nak, főképpen a 20. bejegyzésében. Én sem vagyok egy angolnyelv-zsonglőr, de kellő figyelemmel bizony hogy nézhetők/érthetők a filmek, felirat nélkül. (Persze egy Zodiákus már nem nagyon...:D )

    Egyébként örülök, hogy az hbo - remélhetőleg egy újabb - jó minisorozattal lep meg minket! Ha hozza Band of brothers vagy a Rome sorozatok színvonalát, akkor nem lesz gond!
  • Thanatos
    #24
    legyen igazad :)
  • XxTyl3rxX
    #23
    okéé mr. tökéletes nyelvtudás!!!!
    jah és senki ne próbáljon meg feliratot kérni a filmhez, mert az egy buta lesz!!!!
  • Thanatos
    #22
    látom kurvára nem esett le amit modnani akartam..., mind1, maradj buta :)
  • XxTyl3rxX
    #21
    okéé sztem kezdj el tüntetni a feliratozás ellen! "Tanuljon mindenki nyelveket!" slogannel! Buktasd meg a világ legnagyobb feliratokkal foglalkozó oldalait(pl. opensubtitles.org stb..) és legyél te a világ ura!!:D Formáld át a filmezés, és a mozizás fogalmát! xD
    erre nem tudok mást mondani....
  • Thanatos
    #20
    ez meg a másik fele...

    #18-ra meg:

    nem mindegy hogy 3 éve tanulod vagy tanitják, meg hogy hogy tanulod ugye..., 3 év bőven elég ahoz hogy az ember megtanuljon angolul normálisan, persze nem azzal a módszerrel ahogy általánosban/gimiben bombázzák az elmebetegséggel az embert :)

    amugy az angoltudással pont a feliratkészitőktöl való függést kerüli ki az ember :)

    amugy ha valaki komolyan gondolja az angoltanulgatást film nézéssel kiválloan lehet angolul tanulni, esetleg alárakni egy angol feliratot és akár többször is megnézni a filmet, ugy átjön maga a film is + az ember tanulja az angolt irott és hallott formában is :)
  • Gabe18
    #19
    Megjegyzem a feliratot amiket általában letöltünk,teljessen ingyen készítik néhányan,azért hogy a hozzád (meg hozzám) hasonlók is megértsék a filmeket... És ugye nem azért hogy neki jobb legyen,mert ő megértené anélkül is is röhögve.
    Úgyhogy ezt a felháborodott hangnemet megondolhatnád.Majd esetleg lesz hozzá felirat,ha az erre szakosodott oldalakon a kérések részbe jelzed ezirányú ígényed.Persze nem ilyen hangnemben...
  • XxTyl3rxX
    #18
    nos hát én tanulok angolt már kb 3 éve, de mivel ahhoz hogy te figyelemmel kísérd a filmet is, és közben még meg is értsd, azért kell egy erős angol tudás!
  • Thanatos
    #17
    nagyon rossz "duma" viszont cserébe igaz..., mai világban az angol azért tényleg nagyon alap már, és egy film megértéséhez nem kell felsőfoku...
    arrol meg nem si beszélve hogy józsika forditása milyen pontos lessz vajon amikor hivatalos szinkronok meg feliratok is sirva röhögös (kinomban) kategória...
  • Bulykin
    #16
    ez igaz:D
    én tanulok nyelvet, de nem angolt...
  • XxTyl3rxX
    #15
    ez a tanulj nyelveket, ez nagyon rossz duma!!!
    jó hogy nem azt írod h forgassunk akkor saját filmet... :S
  • hitch
    #14
    különben is már kinn van az 1. rész magyar felirata:D
  • Thanatos
    #13
    lassan vége? ehe..., nc...
    amugy meg tanulj nyleveket :)
  • XxTyl3rxX
    #12
    lassan vége a sorozatnak, de nálunk még felirat sincs hozzá!!!
    ez a nem mind1 Magyarország!