509
  • S8DJ
    #29
    na én találtam is: link
    hát akkor jön PC-re is
  • S8DJ
    #28
    vagy ha van olyasmi infód hogy kijön PC-re is, linkeld be
  • S8DJ
    #27
    a videóban csak PS2,PS3,Wii és XBOX 360 van
  • S8DJ
    #26
    + fav
  • Énvagyokazapád
    #25
    én tdu-ba is joyal nyomtam a motorozást, nem volt vele semmi problema
  • bardocz
    #24
    Egy játék miatt nem veszek,és a kormányos is tudok fel-le váltogatni szekvenciálisan,tehát botváltós hárli fíling,igaz jobb oldalt vana bot,de nem számít:D
  • ForzaInter
    #23
    bsz
  • bercys
    #22
    xbox gamepad lesz a király hozzá :)
  • Sada01
    #21
    :DD
  • MaSzKa
    #20
    kormánnyal lol :D

    gamepad kell ide
  • bardocz
    #19
    Jó játéknak tűnik.Ha majd lesz gépem hozzá,kipróbálom kormánnyal:D Persze csak ha működik egy gombon(tengelyen) a fék két fék.
  • Norberto91
    #18
    Nekem az előző részben a zenék is tetszettek (csak kevés volt), remélem ide is tesznek jókat:) Ha Talma nem nyeri meg idén a vb -t akkor majd én a motogp 08 -ba
  • berczely
    #17
    Októberben jelenik meg!
  • [HUN]FaTaL
    #16
    Végre 125cc, lehet nyomni Talmával:D +FAV
  • Djemba
    #15
    mikor jelenik meg?????
  • ForzaInter
    #14
    na végre benne lesz 125cc és 250cc
    /fav várjuk, de remélem nem olyan gépidéyne lesz mint 07-nek:\ bár az THQ-s...
  • Sada01
    #13
    PC-re, PS3-ra, PS2-re, X360-ra,
  • DaemoonHunter
    #12
    Még szép hogy nincs feje, teljesen reális egy akkora bukás után;)
    +fav
  • MaSzKa
    #11
    ez tök jó csak ahogy nézem ez konzolos

    pc-re nem lesz ezért ezt a konzolos topicba kéne
    vagy igen?
  • Sada01
    #10
    No már megint a 125cm meg a 250cm ígérgetés hát kíváncsi leszek rá meg a belsőnézetre
  • Norberto91
    #9
    Üdv! Remek hír! Alig várom hogy talmával nyomjam:D
    Am remélem egy kicsit finomítanak a játékon, mert párszor megnéztem a trailert és észrevettem pár apró, de zavaró hibát. Pl. a tech3 yamaháknak 46 -os volt a rajtszámuk, és mikor Rossit mutatják hogy bukik nincs feje.. stb.. De gondolom ezek javítva lesznek:)
  • Énvagyokazapád
    #8
    helmet cam lesz? :o
  • Énvagyokazapád
    #7
    fav
  • berczely
    #6
    Képek
  • RoR zsozso
    #5
    /fav+
  • RoR zsozso
    #4
    Ez jó lesz,várom
  • berczely
    #3
    Trailer
  • berczely
    #1


    Az újabb MotoGP adagot idén októberben vehetjük magunkhoz, immáron az összes létező platformon, ismét kivétel ez alól a Sony handheld masinája. A készítők ügyeltek arra, hogy mindenki megtalálja a számításait a játékban, így három féle irányítási módot építenek a MotoGP 08-ba. Lesz egy könnyed, mindenki számára egyszerűen elsajátítható árkád, egy haladóknak szánt intermediate és egy a vérprofi motorosok számára kifejlesztett szimulátoros irányítás.

    A MotoGP brand most először teszi tiszteletét PlayStation 3-on és Nintendo Wii-n, ami külön öröm lehet a kizárólag ezen masinák tulajdonosai számára. A játékban szerepelni fog már az éjszakai versenyzés, valamint elrajtolhatunk az Indianapolis-i pálya start kockájáról is. 125cc, 250cc és MotoGP géposztályok közül válogathatunk kedvünkre, az idén októberen érkező, 08-as számozással ellátott, motoros versenyzésben.