1689
11549551111224877855.jpg
  • grebber
    #201
    3-ban mi lesz a little sisterek azt szurkálni kell az angyalkákat!
  • saxicola
    #202
    Felmerült korábban, hogy egy nyomozót fogunk alakítani a BioShock 2-ben. Sajnos ez nem bizonyult igaznak, pedig több potenciál lett volna benne.
    Én is csalódott voltam amikor biztossá vált, hogy az első Big Daddy-t játszuk majd, de az azóta kiadott videók alapján azt mondom, hogy nem akkora gond ez. Például a harcnak még előnyére is vált. Másrészt a lényeg, hogy egy nagyon jól összerakott, a BioShock világához hű, és hihető történetet kapjunk.
  • MerlinW
    #203
    Van ám boxhoz egér és bill...
  • MerlinW
    #204
    Nagyon komoly lesz:) Sister védős jelenetnél éreztem ismét, hogy a BS hangulat unikum:)

    Egyébként maga a bemutató és a kommentár is profi, ilyennek kell lennie egy review-nak. IGN powa.

    "and she's aaaalways watching... and that is the biiig sister..."

    haláli a fickó:)
  • ProGabe #205
    "IGN powa." ehhez semmi köze az IGN-nek. annyi, hogy kaptak pár órás exkluzivitást, most már ingyen nézhető HD-ben pl. GT-n is. volt ilyen walkthrough az első részhez is. sőt, az egész pont így épült fel: kijött egy rövid ingame, aztán egy hosszabb, ami eléggé össze-visszának tűnt (a 2-ből ezek a #165-ben linkelve), akkor jött egy nyilatkozat, hogy ezek véletlenül kerültek ki, későbbi felhasználás céljából csinálták őket. na az a későbbi felhasználás volt az első rész walkthrough-ja
  • hiper KOCKA
    #206
    Nem, a 4. részben egy részeg pókszabdaló leszel, akinek az lesz a feladata, hogy hazataláljon a kocsmából.
  • jackcsabi
    #207
    Jó ötlet :D
    Azokat amúgy marhára utáltam, mindig fosattak :D Beszélt hozzám a plafonról mondom ki van itt, nem láttam hol van, erre elkezdett futni fent felém :S
  • saxicola
    #208
    GamePro cmlap: Így fogunk kinézni!
  • saxicola
    #209
    Megújult a tízer oldal !!!
  • saxicola
    #210
    most jó
  • chooselee
    #211
    Jó kis oldal, szeretem az ilyeneket.
  • saxicola
    #212
    GamePro címlapVideóban szereplő Big Daddy

    Érdekes, hogy a BioShock 2 demó trailerben egészen máshogy nézett ki a karakterünk (lsd. második link), mint a GamePro magazin címlapján. Mit szóltok ehhez?
  • chooselee
    #213
    Lehet lesz több változat is, esetleg belevisznek valami ruhacserét is a játékba. Ez nagyon feldobná.
    Annak is örülök, hogy nem a Big Sister lesz a fő ellenség, jó hogy nem lőtték le a poént.
  • Prince of Máté
    #214
    Tud valaki olyan helyet, ahol az első rész kapható collector's edition kiszerelésben? Tehát amihez jár a Big Daddy figura. Beneveznék egyre :P
  • jackcsabi
    #215
    Media Marktban láttam kettöt a polc tetején múlt szombaton(legalábbis Pécsen :P)
  • Prince of Máté
    #216
    Mennyiért? 6ezerért láttam használtan, annál többet nem akarok rászánni.
  • jackcsabi
    #217
    Bocs az árát nem néztem, leemeltem a polcról mert megnéztem a bigdaddyt, de az árat nem néztem :S
  • Prince of Máté
    #218
    Így nézett ki a cucc? Mert én erre pályázok :)
  • jackcsabi
    #219
    Ez az ;)
  • mephi666
    #220
    x360-as verziót 6ért, csomagban? hát szerintem nem esélyes :)
  • Prince of Máté
    #221
    Nem, PC-s, csak nem találtam róla PC-s képet.
  • saxicola
    #222
    Még lehet CE-t kapni? A megjelenéskor 12-13 ezer forint között volt az ára.
    De erről az első rész topicjában kellene "társalogni". Itt koncentráljunk a folytatásra.
  • jackcsabi
    #223
    Akkor csak az én keresöm nem találja?:P
  • Bokafix2
    #224
    Az a kék pillangó lesz a főellenség... A játék közepe táján derül ki, hogy valójában Fontaine elfeledett öccse, csak génmanipulálták.
  • Gyuszmo
    #225
    Sziasztok!
    MSI EX600 bios frissÍtettem és a billentyűzet eszméletlen módon variálódott. az alt, ctrl legább 3bill kombináció az "f,b,a" karaktereket nem tudom elcsalni csak ha 2tenyérrel zongorázok, és igy nem tudom beirni a F: flash.bat -ot szóval nem tudok frissiteni aki tud segitsen köszönöm
  • mephi666
    #226
    ascii tábla segít :)
  • Prince23
    #227
    Bioshock 2 október 30-án!
  • saxicola
    #228
    Hi!

    Nézzeteke el a teaser oldalra! Vajon hogyan nyílik a "doboz"? Mi lehet a kód?
  • chooselee
    #229
    Elég durva karakterek! :)
  • gregtom6
    #230
    Meg lehet fordítani a dobozt. Ott lehet a kód nyitja...
  • gregtom6
    #231
    Megvan:
    bal kerék: lefelé háromszög
    középső: két négyszög egymásban
    jobb: egy ovális egy vízszintes vonallal áthúzva.
  • gregtom6
    #232
    Hát nem sokminden van benne, csak egy little sisteres rajz, kézenfogva.
    Egy álarc, egy levél(na ez érdekes, ugyanazokkal a karakterekkel, ami a dobozon van, valszeg ez is egy rejtvény), és egy Big Sisteres rajz, amiből kb az vehető ki, h a szőkéket megöli, elszívja a lelküket, és a feketéket nem bántja:)
  • gregtom6
    #233
    "its cold down here daddy come find me"
    Ez az üzenet, és a történetbe is beleolvashatunk a Behold Utropolis nevű könyvben, ha tudjuk:
    Juicer = Splicer
    chipmunk = Little Sister
    Patri-Arhk = Big daddy
    Mithras Square = Apollo Square
    Amúgy meg szerintem majdnem mindent meg lehet tudni a játékról ebből a Teaser oldalból.
  • chooselee
    #234
    Függőleges a vonal az utolsónál. Köszi a segítséget.
  • saxicola
    #235
    Köszönöm a segítséget.
  • saxicola
    #236
    Új játékképek!!!
    10 új screenshot
  • gregtom6
    #237
    Fellőtték a honlapot:
    http://www.2kgames.com/bioshock2/home.html
    Watch This!!!
  • chooselee
    #238
    Néhány képen érdekes, hogy emberi kezünk van, vagy ez most hogy?
  • chooselee
    #239
    Vagy azok az 1ből lennének?
  • Seth
    #240
    Multi gondolom