1689
11549551111224877855.jpg
  • saxicola
    #1
    Egy kiszivárgott Take Two pénzügyi jelentésből világosan kiderült, hogy érkezik a második rész. A 2K Marin csapat hegeszti, és a megjelenést valamikor a 2009-es pénzügyi év utolsó negyedére datálják.

  • Pistike 007
    #2
    És addig mi lesz itt szerinted?:D
  • Evin
    #3
    2009 november-decemberig lesz mivel feltölteni. :)
  • Pistike 007
    #4
    Hát, nemtudom. Ha még csak most szivárgott ki, akkor még arrébb van a hivatalos bejelentés:D
  • Klemice
    #5
    max veri majd a nyálát ha kijön a játék, hogy igenis ő nyitotta a topicot, és majd büszke lesz magára
  • Tinman #6
    Topic evolution.
    We're in the first stage.
  • Pistike 007
    #7
    :)
  • 50centfeatalex
    #8
    bioshcock majd lewarezolom az is ingyen
  • saxicola
    #9
    A hivatalos bejelentés már megtörtént, sőt már az is kiderült, hogy trilógiává bővítik a BioShockot.
  • Prince23
    #10
    Inkább hallgatnál...
  • saxicola
    #11
    Ez a hozzászólás nem valami magasszintű. Ha ennyit tudzs a témához hozzátenni az elég sajnálatos.
  • Tinman #12
    Csillagba olyan jól mutatnál, miközben 2 izzadt állat szerelmesen suttogna a füledbe

    De legalább leírni tudnád :-/ +azt és nem az
  • saxicola
    #13
    Akit érdekel minden, ami a BioShock-kal kapcsolatos látogassa meg a honlapomat: www.bioshock.gportal.hu
  • zyppy
    #14
    büntetőpontokat látok
  • sixdye
    #15
    az nem honlap,az egy foshkupac,amúgyis reklám bazmeg :C
  • sixdye
    #16
    zárható szerintem amúgy:-|
  • Lateralus
    #17
    Pénzügyi év mindig a köv. év márciusáig tart, vagyis a megjelenés inkább 2010 első negyedév lenne.
  • zyppy
    #18
    ésmég linkelni se tud.
  • saxicola
    #19
    Állítólag 2 évente fog kijönni egy rész, tehát 2009 végén érkezhet a második rész.
  • saxicola
    #20
    Szerinted. Mutass fel jobbat. Amúgyis nem reklámnak szántam.
  • sixdye
    #21
    a gportal eleve nem honlap hanem egy bohóckodás:C
  • saxicola
    #22
    Kezdetnek megteszi. Majd ha lesz időm csinálok egyet saját magam.
  • saxicola
    #23
    http://www.gamerankings.com/itemrankings/itemsearch.asp
  • csgery
    #24
    Szerintem ilyeneket ne....
  • saxicola
    #25
    Ok!
    Bocs mégegyszer a reklám miatt.
  • csgery
    #26
    De engem végülis nemzavar mert nemfogok idejárni...:D csakhát szabályellenes.
  • PyRex
    #27
    A 2009-es pénzügyi év az 2010 első negyedévig tart kb. :)
  • Frank99
    #28
    Tudjátok mi lesz?

    Itt is én leszek a házigazda, mint a Bioshock 1-ben...
    És letörlök minden warezt és hülyeséget, mint a szél....
  • saxicola
    #29
    Remélem én leszek a téma házigazdája, bár ez az sg-től függ.
  • rumkola
    #30
    Én meg megnyitom a Bioshock 3 című totyikot....
  • saxicola
    #31
    Nekem mindegy, de szerintem a 3. rész még nincs hivatalosan bejelentve.
  • Pistike 007
    #32
    :DDDD
  • kislalik
    #33
    lol
  • Aquir
    #34
    hát elég friss topik a témához képest :D
  • Gaben17
    #35
    nekem az 1is tetszett nagyon!:) hangulat nagyon megvolt. remélem ha lesz 2 akkor az is lesz olyan yó! (:
  • arty
    #36
    sztetek hülyeség lenne a 3.-nak is megnyitni? a sikerből lehet rá következtetni, h 2013-2020 között biztosan kijön

    jesszusom :(
  • saxicola
    #37
    Szerintem érdemes volt megnyitni, hiszen hamarosan landol a polcokon a BioShock PS3-as változata. Utána érkezni fognak a hírek a folytatásról.
  • Prince23
    #38
    Persze, h érdemes volt megnyítni... épp a héten szóltam a főtopikba, h miért nem nyították meg, mert én nem tudtam akkor nyitni topikot perpill.
    Mert aki pl. az első résszel játszik mondjuk 1 év múlva, ne keveredjen már el a 2. részzel az írásaink... nemde?
  • saxicola
    #39
    Teljesen egyezik a véleményünk!
  • saxicola
    #40
    "A fantasztikusra sikeredett Bioshock vízalatti disztópiájának folytatása már a bejelentés megtörténte előtt számtalan játékos várólistáján foglalt el előkelő pozíciót. Azóta hónapok teltek el, ám az égadta világon semmit sem sikerült kideríteni a második epizódról. Minden, akár online, akár offline sajtóben megjelent írás puszta feltételezésekre és találgatásokra épül.

    A részletekre pedig még várunk kell, ami azt illeti legalább karácsonyig, hiszen Markus Wilding PR igazgató (Take Two) leszögezte, hogy az októberre datált PS3-ra szánt verzióra koncentrálnak, s amíg az el nem foglalja helyét az üzletek polcain ők ugyan nem kezdenek dalolni, még akkor sem, ha valaki mogyorózással fenyegeti őket."
    Forrás: www.gamestar.hu

    Sajnos akkor még egy jó darabig hír nélkül maradunk, de hátha valami infó azért előbb is kiszivárog.