12
Sim City Creator
  • TycoonHQ
    #12
    Sziasztok!

    Szeretném a figyelmetekbe ajánlani a Tycoon Headquarters (http://tycoon.atw.hu) weboldalt, ahol rengeteg menedzselős és városépítős játékról, többek között a SimCity-ről is találhattok videókat, képeket, leírásokat. Emellett szórakozhattok flash játékokkal is, valamint olvashattok érdekes cikkeket is az oldalon. Érdemes benéznetek, nem bánjátok meg. :)
  • Attila889
    #11
    Wii-re megjelenik Szeptember végén és 14 990 Ft-os áron kapható lesz Magyarországon
  • Attila889
    #10
    hát nemtudom...az első kép szerintem PC-n is jól mutatna...a második meg már igen csak mehetne Wii-re...és ezt honnan tudod amúgy? :D
    Ne ítélj míg benem jelentik!
  • Cat #9
    kizárólag Wiire fog megjelenni, irányítása is a Wiimotehoz igazodik.
  • Attila889
    #8
    semmi...nekem tetszett...csak az a baj hogy magával a társadalomal kellett foglalkozni.....pedig nagyon szép városokat lehetett benne épiteni ;)
  • Carlos
    #7
    Egyetértek!
  • Gerbill
    #6
    Szimplán csak annyi, hogy szar
  • BB7
    #5
    Mi bajod volt a Társadalmakkal?
  • Attila889
    #4
    de a lényeg hogy a Maxis csinálja.Nem az aki a Societiest csinálta :)
    Mert én szerintem amit a Maxis ad ki az jobb :)
  • Carlos
    #3
    Miért is jó ez? Ha jól látom egy kicsit visszalépés a SC4-hez képest!
  • Pistike 007
    #2

    Nem kizárt hogy PC-re is...:C
    Nem túl bíztató.
  • Attila889
    #1
    Sokak (például az én) örömére a Maxis fogja készíteni, ami már egy érv, hogy miért vegyük meg. A grafikája a SimCity 4 és a 3000 keveréke, legalábbis engem erre emlékeztet. A Wii és a DS tulajdonosok örülhetnek ugyanis ezekre a platformokra mindenképp kiadják. De a PC-vel rendelkező felhasználók se csüggedjenek! Az egyik külföldi lap értesülései szerint nem kizárt, hogy PC-re is kiadják!
    A konzolos változatok Szeptember 19-én jellennek meg.
    A következő képek a konzolos változatokat ábrázolják!