42
  • gyik gyuri
    #42
    1 DEXTER
    2 szökés
    3 SOUTH PARK
    4 hősök
    5 rém rendes család
    KB.
    votak más kedvenc sorozataim is régen
  • weine
    #41
    1.24
    2.the wire (drot)
    3.shield(kemeny zsaruk)
    4.Prison break
    5.jericho
    6.lost
  • bender93
    #40
    1.Lost
    1.5 housemd
    2.Futurama
    3.(H)ősök
    4.Sp
  • trogerzsiger
    #39
    1. Simpsons
    2. Jóbarátok
    3. Lost
    4. Southpark
    Nem tudom azt elképzelni hogy a rex és a cobra 11 a legjobbak közt van kis hazánkban.
  • krysz89
    #38
    1. Jóbarátok
    2. Doktor House
    3. Szökés
    nekem... :)
  • trogi
    #37
    1., Szívek szállodája
    2., Columbo
    3., Agáta Kriszti és Herkül Poáró sorozat (asszem Bíbíszís)

    Hát kábé nálam ez a sorrend. Az elsőn magam is meglepődök, de régen láttam már ennyire szerethető sorozatot, internáci, birodalmista amerikai beütés nélkül.
  • offspring
    #36
    Persze, nem lehet egy helyre összetömöríteni a reklámokat, mert úgy semmi értelme nem lenne az egésznek. Egyrészről jó dolog, hogy vannak, mert információhoz jut belőlük az ember, másrészt viszont marha idegesítőek kezdtek lenni a számomra az ismétlődés (van hogy egy reklámblokkban többször is lemegy ugyanaz a reklám), másrészt talán a hiteltelenségük miatt. Egyszerűen képtelen voltam/vagyok előttük ülni. :)
    Nem is beszélve arról, hogy a TV-ben futó filmek egy részét meg is vágják, hogy beilleszkedjenek a műsoridőbe. Lehet, hogy ez szőrszálhasogatásnak hangzik, mert viszonylag kevés időről van szó, de akkor is.
    Én nem a reklámok miatt néztem a TV-t.

    "96-97 óta, amióta végre leszámoltunk az egycsatornás kommunista maradvánnyal és végre jöttek a kereskedelmi tévék?"

    Nem, nem olyan régen, kb. három éve hagytam fel a TV-nézéssel :)
  • winnie
    #35
    "Én ezért nem a TV-ben nézem a filmeket már egy jó ideje :)"

    96-97 óta, amióta végre leszámoltunk az egycsatornás kommunista maradvánnyal és végre jöttek a kereskedelmi tévék? ugyan már. röhej, hogy van, aki még elvárja a reklámmentes tévét. valahogy pénzt kell szerezni - és naná, hogy film közben a leghatékonyabb a reklám. addig kell nem sírni, míg így marad a médiatörvény és nem lesz még több reklámszünet és több reklám az óránkénti 12 percnél.
  • winnie
    #34
    a legjobb megoldás, hiszen nem zökkent ki a sztoriból. sokkal jobb, mint a rész közbeni reklám, még akkor is, ha az eredeti reklámszünet helyen van.
  • stargatelost
    #33
  • offspring
    #32
    Én ezért nem a TV-ben nézem a filmeket már egy jó ideje :)
  • tommyknockers
    #31
    Muszáj ide írnom: Elkezdődött az Agy-kontroll sorozat, bejött a főcím, főcím végére..REKLÁM! Ez..ez...már pofátlanság, de tényleg..
  • szarvasdinnye
    #30
    The IT Crowd nagy kedvencem nekem is. Monty Python's Flying Circus, Californication, House MD szinten nagy kedvenc. Ha anime, akkor egyertelmu, hogy Ghost In The Shell: Stand Alone Complex.

    Cobra 11, Baratok kozt meg Rex felugyelo? pfff ilyen sz@rra meg egy resz erejeig is sajnalnam az idomet, nemhogy folyamatosan nezzem.
  • offspring
    #29
    jah, a South Park kimaradt...
  • offspring
    #28
    Stargate
    The IT Crowd
    My Name is Earl

    Régi kedvenceim: Sliders, Monty Python's Flying Circus
  • Reg5
    #27
    Sejtettem, hogy elírtam vhol, kösz hogy szóltál.
  • Dexxter
    #26
    Stargate
    Friends
    Heroes
    NCIS
    Criminal Minds

    És a régi kedvencek : X Files, Knight Rider, MacGyver (és nem McGuyver kedves Reg5)
  • ziipp
    #25
    Mert az senkinek sem a kedvence. Csak nézik.
  • Talley
    #24
    Babylon 5 :D Ugyan nem a kedvenc sorozatom - az a Star Trek, elejétől a végéig - de szerintem a legjobb sorozat amit eddig csináltak.
  • Shodan
    #23
    dexter, jó barátok, maffiózók...ez így mind első ,nem tudok dönteni...
  • geristar
    #22
    1.Jó barátok
    2.Prison break
    3.Joey
    4.CSI:Miami Helyszínelők
    5.X-akták

    azon csodálkozom hogy Barátok Közt-öt még senki sem írta kedvencnek :)
  • stargatelost
    #21
    1. Doctor Who
    2. Torchwood
    3. Skins
    4. Lost
    5. Primeval

  • Beepitettember
    #20
    Jameg Walker a Texas-i **opó
  • Beepitettember
    #19
    Dallas!
  • warchief
    #18
    Dexter egész jó, Heroes szintén. Stargate még esetleg.
    Örök kedvenc: Twin Peaks
  • Reg5
    #17
    +McGuyver, Petrocelli, A team. A maiak nagy része sehol nincs ezekhez képest.
  • anubis22
    #16
    1. Dexter
    2. Ed
    stb...
  • ziipp
    #15
    Sorozat, sorozat. :) Jó, oké, anime. De attól még simán ringbe száll bárkivel, és győz. Főleg a vége durva. Többek között ezért szeretek néha ezen a területen is kalandozni, mert valahogy mélyebb érzelmeket tud kiváltani belőlem ez stílus. Bár néhol már terhesen perverz. :) Nem, nem terhes szexre gondolok. :|

    Igazad van, tényleg sokat számít, hogy mi van "közel". Kíváncsi leszek, hogy fogok majd a Lostra visszatekinteni 5 évvel a vége után. Mert bizony van rá esély, hogy megkopik. Abban is egyetértek, hogy ez az egész sorrend hülyeség úgy ahogy van, de nincs mit tenni, az ember szeret rendszerezni... :)

    Egy valamit viszont kihagytam a listámról: Rome! Nagyon jó kis cucc, pár nap alatt ledaráltam. Ha ezt korábban megismerem, azt hiszem vakító csillagos ötössel megyek át töri érettségin. :] Na, nem mintha érdekelne. Höhö. :b
  • Cat 02 #14
    Van benne magyar szál ? o.O
  • winnie
    #13
    a shark sajnos már nem mostani:(
  • Gerbill
    #12
    1.My Name is Earl
    2.Lost
    3.Psych
    4.House
    5.Monk
    +1 Kyle XY a magyar szál miatt:)
  • passatgt
    #11
    na meg monk, csi, numb3rs, 30 rock, lost, psych....

    inkább nem állítok fel listát:D
  • passatgt
    #10
    tényleg skins, kifelejtettem, az is simán top5:)
  • Dambrush
    #9
    Ha csak a nyugati sorozatokat nézzük, akkor:
    -Skins
    -Gilmore Girls
    -Heroes
    -Office
    -South Park:D

    A cikkben felsorolt sorozatok közül egyiket sem nézem.
  • csuszi
    #8
    a mostaniak közül 2 sorozat méltánytalanul nincs megbecsülve: sharkban woods egy állat míg a dirty sex money-ban a fél banda zseniális. sutherlaNd-del az élen.
  • Phate
    #7
    jogos, de nekem ezek a jelenlegi kedvencek
    amúgy meg Magnum XD
  • torcipepe
    #6
    a Berserk az más kategória :)
    saját sorrendet pedig azért nehéz felállítani, mert a nagyon régiekről megkopnak az emlékek és a legtöbbet ma már gagyinak találjuk, pedig régen imádtuk pl: Knight Rider, Walker, stb.
    az örök klasszikusok, mint az X-akták, Jóbarátok, Star Trek... és még napokig sorolhatnám már nem futnak főműsoridőben, ezért már nem veszik fel a versenyt az újakkal.
    az új és jelenleg is futó sorozatokkal meg az a helyzet, hogy a kedveltségük inkább az elérhetőségtől függ vagy hogy van-e kedve az embernek letöltögetni. sokukról átlagember nem is hall, 2 héttel ezelőttig nem is tudtam mi az a Californication, utána lett AXN-em és hopp elkezdtem nézni.
  • M0RN1NGST4R
    #5
    winspector!!!!
  • Cat 02 #4
    Veronica Mars
    How I met your mother
    Eureka
    War at Home

    bár igazából, nehéz sorrendet felállítani.
  • passatgt
    #3
    1. The Wire
    2. Californication
    3. Weeds
    4. House
    5. Criminal Minds