27
  • Tojesz
    #27
    Ügyes vagy!
  • Tetsuo
    #26
    A kilenc add-ons kozul nem akarok nelkulozni 1et sem.. ezt meg ma sem tehetem meg a 3assal, nemhogy az RC1 idejeben.
  • Kingfisher
    #25
    Nekem is megkönnyítette az átállást.
  • Reg5
    #24
    Legyen igazad, nálam összeroppant a 3. Ennyit erről...
  • Dömper Ármánd
    #23
    pedig nincs.
  • szarvasdinnye
    #22
    En meg mar beta ota hasznalom, Adblock Plus ott is ment, Forecastfox is. Greasemonkey-t kidobtak egy kis idovel a premier utan, szal azzal sincs gond. TabMix Plus meg nincsen, se Fasterfox. Ezeket sajnalom, de ennyit vesztettem. Istenem, majd kesobb, mikor elkeszul, mennyire fogok neki orulni. Helyesiras ellenorzo meg nem merek hasznalni, mert nem irok ekezetes betukkel, igy megkimelem magam a piros csikok es vonalak orgiajatol. :F
  • Reg5
    #21
    Pedig igaza van.
  • torcipepe
    #20
    éppen ezért kell mindig csak a legújabb verziókra fejleszteni. át kell állniuk az embereknek az új verziókra, ez az ő érdekük is. én már RC1 óta FF3-at használok.
    az Adblock Plus pl működik :)
    a helyesírás ellenőrzőt beépítették, a csak IE-re fejlesztett oldalakat pedig jobban kezeli
  • DjDano
    #19
    Mert nem vagy normális... D:_
  • zyppy
    #18
    Éneddigis Operát használtam
  • Ajnasz
    #17
    Nem, hanem változott pár dolog, aminek az a velejárója, hogy egy-két dolgot másképpen kell megoldani. Ilyen változtatások mindig vannak, a biztonsági funkciók módosítása miatt pedig most több extensiont érintett.
  • Narxis
    #16
    A szövegértelmezésed.
  • Narxis
    #15
    Egészségedre.
  • slickboy
    #14
    Egyelőre
  • slickboy
    #13
    Mivel nem működik FF3-ban a RealPlayer Browser Record plugin, nem is használom a böngészőt.Egyelerőe marad a 2-es verzió.
  • Ravkin
    #12
    szóval szar lett...
  • Ajnasz
    #11
    Oké, hogy megváltozott ez meg az, de azért mindent meg lehetett oldani. A probléma nem az, hogy a 3-ra nehezebb lenne fejleszteni, hanem leginkább abból adódik, hogy az extensionnek a régebbi verziókkal is kompatibilisnek kell maradnia. Így hiába vannak csudajó újdonságok, sok esetben kétszer kell megírni ugyanazt: egyszer az új verzió hatékonyabb megoldásait felhasználva, egyszer meg a régit is meg kell tartani. Ez magával vonja azt is, hogy ugyanígy több verziójú böngészővel kell tesztelni, egyes esetekben pedig még a platformokon is különbségek lehetnek, a tesztelések pedig sok időt igényelhetnek és a régebbi verzióra, elavult módszerekkel való fejlesztés csökkenti a fejlesztési kedvet is. De ez egy ilyen világ.. :)
  • whining
    #10
    Köszönjük, hogy elmondta.
  • moon08
    #9
    FF3 óta használok Operát ismét!
  • Narxis
    #8
    Eheti fórumtrollunkat látták.
  • Narxis
    #7
    A kiegészítők készítőit kell kérdezni, ez nem a Mozilla feladata. Viszont az igen, hogy a kiegészítők készítését MEGKÖNNYÍTSÉK.
  • Narxis
    #6
    Van egy ötletem, kapcsold ki a géped, egyet se fogsz látni. Most komolyan, mit szeretnél? Ezek hírek, cikkek stb. Muszáj valakiről vagy valamiről írni, ráadásul pont ebben a cikkben még hasznos infok is vannak. Ha a nagy semmit írnák meg akkor azt mondom oké, lehet, hogy reklám.
  • Vardar
    #5
    Jobb is ha a kiegészítőket könnyebb lesz rá írni. Az FF3-nál nem működött a kiegészítőim 95%-a.:(
  • Reg5
    #4
    Én meg egyet se :D
  • Palinko
    #3
    ja de mégis inkább ez mint microsoftos hírek legyenek minden egyes lapon... gondolom hogy az előző még el sem avult és ott az újabb.
  • Nick01
    #2
    az sg reklámok nélkül tönkre menne,a reklámok tartják életbe ,ha nem lenne reklám akkor sg -se lenne..
    Annyi reklám van a neten ,hogy már igyenesé kéne tenni az internetet..
    most kapásbol 8 féle reklámot látok:D (upc,hp,firefox,google,hobnox,pimail,freect,beholder)
  • tproli
    #1
    Eheti FF híreinket hallották...