30
értéktárgyak megőrzésére
  • Szabi #30
    Legyen zárcsökkentés!
  • TREZORLIKTOR
    #29
    Kedves fórum látogató!
    Ha valakinek bármilyen kérdése van páncélszekrényekkel, széfekkel vagy fegyverszekrényekkel, akár zárakkal kapcsolatban vagy esetleg csak kíváncsi rájuk, akkor nyugodtan látogasson el a www.trezor.hu weboldalra. Ahol szívesen állunk rendelkezésére, segítségére bármi információval a termékekkel kapcsolatban!
  • Wolfsnack
    #28
    hát, nem több száz kilós páncélszekrészre gondoltam, bár impozáns építmények
    csak arra kéne hogy a készpénzt ami <100ezer Ft és pár irat biztonságban legyen az esetleges besurranó tolvajok és betörők ellen
    itt a másodikat néztem ki

    találtam egy helyet ahol áfával 10 rugó, annyit áldozok rá
  • LittleL
    #27
    Egy IFA -nak lehet hogy elfüstöl a motorja míg kihúzza azt a széfet :DD

    Meg még ezeket általában le is szokták ám csavarozni a padozathoz.
    Ha pince van alatta. akkor meg átfúrják a födémet, és lecsavarozzák a padozathoz.. nem lehet olyan egyszerűen elvinni..

    ebayen régen láttam egy sistec újszerű széfet. 19 cm falvastagság, tűzálló. 80 x 70 x 70 volt a mérete..és csak 120.000 Ft -ba került.
  • sixdye
    #26
    d
  • gabo91
    #25
    fegyó :)

    vadászoknak is páncélszekrényben kell elzárni a fegyokat....
  • zoolee
    #24
    Rákötööd az IFÁ-t, és kiráncigálod az 1 tonnás széfet az ablakon ^^
  • w77d
    #23
    nekünk van egy jó régi páncélszekrény itthon. Már egy robbantást is túlélt, mivel az épület bontásánál elfelejtették kihozni. Ez után kaptuk meg mi, a külsejét lefestettük és olyan mint újkorában :D
  • Yoda001
    #22
    szerintem meg sokan úgy vannak vele, hogy inkább semmit se vigyenek el
  • LittleL
    #21
    aki páncélszekrényt vesz annak a legkisebb gondja ha elviszik a tévét, vagy a hifit...bár hifi azért van elég drága...de szerintem sokan úgy vannak vele, hogy vigye amit akar, csak a páncélszekrényt hagyják békén. :D
  • Alexease
    #20
    Egy atlag lakasban a legnagyobb erteket a TV, HiFi, hutoszekreny, szamitogep, stb jelenti. Azokat eleg nehez, vagy legalabbis ertelmetlen pancelszekrenyben tartani:)
  • n3whous3
    #19
    Bármi, ebben a világban. Ha betörnek a lakásba, akkor mindent visznek, ehhez a barna bőrűek annyira nem értenek talán.
  • LittleL
    #18
    ez már barátibb ár..
  • LittleL
    #17
    páncél kereskedő németo.

    na ezeknél pl. nagyon sok jó szekrény van...
  • Pistike 007
    #16
    De ez annyiba kerül, hogyha szállítással együt mindennek vége van és be van rakva otthon, nem lesz mit beletenni:D
  • LittleL
    #15
    lampertz

    na ez egy erős széf
  • LittleL
    #14
    nem feltétlenül..

    Csak egy Fiat ducato , vagy hasonló furgon kell hozzá.
    Kell építeni egy alumínium rámpát, jó erőset, amin fel lehet gurítani a széfet. Plusz kellenek erős fém görgők.
    2 nap alatt meg lehet járni németországot.

    Mi fagyigépeket szoktunk így szállítani, az is van 350-500 kg.
    így elég könnyű mozgatni őket..

    A gond a lépcsővel van. Ahonnan el kell hozni..és lépcső van az gáz..vagy ahová viszed, és lépcsőkön kell felvinni az a probléma..ezt kell megszervezni.
  • Pepsi Twist
    #13
    akkor az egyenlő azzal hogy elvitték a pénzed :D
  • Rockynhooo
    #12
    há érted inkább mint elvityék xd de amúgy ugytom ilyen széfben amit írtam csak ilyen tervrajzokat meg ilyesmit szoktak tárolni.
  • Csesza
    #11
    előrenyerőlottószelvények
  • Alexease
    #10
  • Vegas
    #9
    plébojelőfizetésmamaéspapaelől
  • pinnacle
    #8
    há a pínzem ne ígjen má el:D
  • Alexease
    #7
    Milyen cucc lehet az, amihez pancelszekreny szukseges otthonra?!:)
  • Rockynhooo
    #6
    ugytom van olyan széf , amit ha feltörnek akkor van benne vmi cucc amitől elég minden ami benne van.. nem tom pontosan elmondani vmit haverom magyarázott :)
  • ProGabe #5
    tonnás széfet e-bayről, az igen! a szállítás 3x annyi, mint maga a széf :)
    na nem is pofázok itt többet, lévén fingom sincs a témához :D
  • Carlos HUN
    #4
    Minden széfet kinyitnak nincs lehetetlen :D
  • LittleL
    #3
    eBay -en van mindenféle, csak a szállítás problémás..

    Sistec - az már profi. 12 cm -es fal. szétrobbantani sem lehet.

    Én vettem vaterán egy OTP -s időzáras széfet.
    Az alját motor nyitja. de nem olyan vastag a páncél...felette van 2 időzáras fiók is.

    Vannak vaterán ilyen TOlDI szekrények, azok bivalyerősek.

    eBay-en meg mindeféle..amilyet szeretnél..
    De flex -el mindent ki lehet ám nyitni...csak idő kell hozzá.
    Ha fontos dolgot akarsz benne tárolni, akkor a súly a lényeg..egy 300-500 kg -osat nem nagyon tudnak elvinni. kinyitni meg helyszínen macerás.
    ebayen vannak ilyen 1000 kg -os széfek is.

    de vaterán láttam egy 600 kg -os szerver széfet is..na az a pincében pöpec...de szállítása problémás..enyhénszólva.
  • Pepsi Twist
    #2
    hát nekünk van 1, ez bútorba van mellesleg 1 dohányzó asztalba és úgy néz ki mint 1 sima fa asztal de ha kinyitod az oldalát amit nem lehet észre venni hogy ott 1 ajtó van akkor ott a széf mondjuk az asztal tömegén lehet érezni hogy van benne cucc

    amúgy ez mechanikus
    am míg nem akarják feltörni profik addig akár milyet vehetsz
  • Wolfsnack
    #1
    Hi!

    Szeretnék venni egy széfet. Bútorban falra szerelhetőt.
    De annyi van hogy nem tudom milyet lenne érdemes.
    Elektromost vagy mechanikust?
    Olcsót vagy kicsit többet áldozva rá
    Biztos vannak típusok amik közkedveltek kasszafúrók körében, na ezeket szeretném elkerülni
    akinek van tapasztalata írhat előnyöket, hátrányokat