11819

















  • ScarY MAN
    #16
    majd idővel:D reméljük hogy előbb mint utóbb :D
  • Torzonborz
    #15
    sehogy.
  • Colton
    #14
    Csá! Hogy tom letölteni a játékot?
  • ScarY MAN
    #13
    nah itt van meg ket gameplay vidi, az utolso harmat feltoltam sajat tarhelyre. innen is leszedhetitek igaz nekem csak 300k val jott :/

    s a link
  • ScarY MAN
    #12
    Első link normálisan. elírtam :D sry
  • ScarY MAN
    #11
    hivatalos forumrol par video. elég jó minőségűek :) érdemes megnézni:
    Jobb klikk mentés a célszerű :P
    az első videóba bemutatják a housing-ot...belülről hogy lehet berendezni saját házunkat : KATT /16mb/

    a masodikba két játékos pvp-zik hosszasan :D : KATT /23mb/

    a harmadik videóban meg partyznak :) : KATT /62mb/
  • tigeroo
    #10
    nagyon szép
  • ScarY MAN
    #9
    Runes of Magic trailer


    Karakter készítés
  • ScarY MAN
    #8
    Egy-két kép :P









  • ScarY MAN
    #7
    még nem hinnám :) ha lesznek hírek kiírom :) de addigis berakok pár videot hátha valakinek felkelti érdeklődését :)
  • Pepsi Twist
    #6
    Halott tápig!
    DELETE!
  • kakaoskalacs
    #5
  • bardocz
    #4
    Áh,annál csak jobb lehet:D
  • ScarY MAN
    #3
    És nem titkoltan nagyon hajaz a wow ra xD
  • ScarY MAN
    #2
    mellékesen akit érdekel az jelentkezhet a bétára :)
  • ScarY MAN
    #1
    A Runes of Magic fejlesztői komoly ígéretekkel jelentették be készülő ingyenes MMORPG-jüket, mégpedig, hogy forradalmasítja majd a havidíj nélküli MMO játékok piacát. A terveik szerint a német változat karácsonykor indul majd, az angol pedig nem sokkal utána 2009 elején. A fantasy világot egy remek történettel igyekeznek vonzóvá tenni és több mint hatszáz küldetéssel lekötni a karaktereket. Összesen hatféle főkaszt létezik majd, de a másodlagos szakma választásával már harminchatra nő a lehetőségek száma. Minden kaszt egyedi képzettségekkel és combokkal rendelkezik, valamint saját hátasokat használhat majd. A PvE részben labirintusokba járhatunk és hatalmas területeket deríthetünk fel, de összetett craft rendszert és részletesen kidolgozott PvP megoldásokat is tartalmaz majd.
    A szoftverhez három- vagy négyhavonta érkeznek majd Turbine-os kiegészítők, e mellé pedig teljesen ingyen szerezhetjük majd be, és játszhatunk vele.

    Képek, Videók a
    hivatalos oldalon.

    /Ha lenne ilyen topic akkor close... rakerestem, nemtalaltam, ha megis lenne akkor nem kell lehurrogni...köszi./