206
Matchbox, avagy autók gyufásdobozban:)
  • Bosco II
    #206
    Sziasztok!

    Gyűjtöm a rendőrségi Matchbox-okat, ezért érdeklődni szeretnék, hogy nincs e meg valamelyik valakinek az alábbi Matchbox-ok közül? Többnek több „felfestése” is van, mind érdekelne. Pl.: 33 Playmouth Sedan-ból van több színű és mintájú is.
    Valamint egy linket tennék ki, amin található még sok rendőrségi járgány, ezek közül mind érdekelne.
    (https://www.ebay.com/itm/Matchbox-POLICE-PLYMOUTH-Hudson-DODGE-Chevy-FORD-Dodge-Buick-BMW-Subaru/153611889407?hash=item23c3fb6aff:m:mbVohdJEOpHD1YlHgrwil-g)

    Segítségeteket előre is köszönöm szépen és Boldog Új Évet Mindenkinek!

    59 Dodge
    59 Dodge Cornet Police Car
    51 Hudson Hornet
    On a Mission Dodge Monaco
    California Highway Patrol Ford Mustang LX 55P
    2048 MBX Rescue 14 Corvette Stingray
    MBX 12 Ford Explorer San Diego Police
    33 Playmouth Sedan
    33 Playmouth Sedan FHG 77
    00 Chevy Suburban
    BMW M5 Police
    BMW M5 Police White
    MBX Heroic Rescue (Subaru Impreza WRX Police)
    Dodge Monaco Police Car
    Swat Truck
    Dodge Charger Pursuit
    MBX Swat
    Chevy Caprice Classic Police Car
    BMW R1200 RT Police MotorCycle
    BMW R1200 RT P Police MotorCycle
    BMW R1200 GS

  • maci812
    #205
    nekem is van egy eladó matchbox scania
  • bulba
    #204
    íOpsz az utolsót rosszul linkeltem
  • bulba
    #203
    Hogy pörögjön egy kicsit a topic, találtam ezt a két "mecsit" az ágyneműtartőban:)!





  • Willenbrock
    #202
    Látom megvan neked a fekete csőrös Citroen.Gyerekkoromban nekem is volt,szép darab.Sajnos már nincs meg,nem tudja valaki lehet-e még ezt a matchboxot kapni?
  • RUSSIANBOY
    #201
    Sziasztok.

    Én is elkezdtem fotozni a gyüjteményem ha van kedvetek nézzetek be.

    http://russianboy.hupont.hu

    Amugy Majorette és SIKU autokat gyüjtök ha van elado képeket várom roluk.Köszi.


    Sziasztok.
  • redbull0304
    #200
  • greg benz
    #199
    Uhh,ez tényleg nagyon komoly gyűjtemény
    Grat hozzá
  • Ic3 m4n
    #198
    Köszi, még nagyfater kezdte el gyűjteni nagyon régen..:)
    Csak az a baj, hogy ezek régiek, mostanában nem veszek, nincs rá kredit
  • bulba
    #197
    Aztamindenit, ez aztán ám a gyűjtemény. Impozáns!
    Gratulálok, ráadásul ahogy elnézem 99,5%-ban kopásmentesek.
    Gondolom, nemzetközi szinten is jelentős a gyűjteményed.
    Asszemmegyek megkeresni azállamat valahol a pincében lehet, úgyleesett.
  • Ic3 m4n
    #196
    Bocsi, csak a kiállításról most hoztam haza őket.
    Nem vagyok egy profi fotós, nem is látszik az összes kocsi rajta, de nagyjából látszanak:





  • bulba
    #195
    Legújabb szerzemény:




  • redbull0304
    #194
    Várjuk! :)
  • Ic3 m4n
    #193
    Nekem személy szerint 800-1000 darab matchboxom van, mind eredeti, és nem holmi 'made in china'.
    Majd ha egyszer rászánom magam lefotózom őket, illetve ha több időm lesz akkor egyesével is :)
  • bulba
    #192
    WOW :OO

  • greg benz
    #191
    Látom nem csíped az audit
  • redbull0304
    #190

  • greg benz
    #189
    Szépek
  • redbull0304
    #188
    Őket vettem most, mind2 Majorette. 90q és quattro

  • greg benz
    #187
    széép
  • redbull0304
    #186
    Grat hozzá!
  • bulba
    #185
    Pár napja sikerült "beüzemelni" a karácsonyra kapott polcomat, így már nincsenek egymás hegyén-hátán.
  • Pipör
    #184
    :D
  • redbull0304
    #183
    Hopp ez nem ide...
  • redbull0304
    #182
    Letöltés:
    Dakar 5. szakasz
  • Unreal1942
    #181
    Bolhapiac
  • Kengyelfutó
    #180
    Sziasztok!Nem tudjátok nekem megmondani,hogy hol lehet különleges Matchboxokat venni????
  • cenobite
    #179
    Bár a csomagolása kicsit más..., de ez az autó az.
  • cenobite
    #178
    Ne is add el! Én sem adom el az én autóimat, bár nekem közel sincs ennyi. Rengeteg eltűnt. :(
    Ezt a HW-t vettem a héten:

  • Ic3 m4n
    #177
    Nekem kb. 200-300 (vagy több) matchboxom van, volt itt egy ürge, nyolcszázezerre becsülte az értékét, de nincs szívem tőle megválni.
    A régi szép emlékek..
  • cenobite
    #176
    Kb. 2 hónapja voltam túrkálóban (imádok ott vásárolni, iszonyat jó cuccok vannak), és ruhák mellett néha vannak ilyen kis plüssállatok, játékok, egyéb kis vackok. Felfigyeltem egy kopott szürke kisautóra. Egy 1970-valahanyas (asszem '79) Hot Wheels autóra. Gyorsan hozzácsaptam a pólók mellé amiket vettem, így kb. 40 Ft-ért az enyém lett.
    De a történetnek itt nincs vége. Gyűjtöm a VW Bogár modelleket-maketteket, egész szép kollekció van már belőlük. Volt két újabb darab, amiket az íróasztalomra tettem, a régi Hot Wheels mellé, hogy majd keresek neki helyet. Nem voltam otthon, jöttek uncsitesómék a kisgyerekükkel, aki imádja az autókat. Mikor hazaértem azzal fogadtak az itthoniak, hogy "azt a kis régi kopott autót Tamáskának adtuk, mert a többi az jobb állapotban volt"
    DDDDDDddddiiiiiiiiing! Igen! A régi Hot Wheels-emnek lába kélt. Most hogy kérjem vissza egy 2 éves gyerektől? Mindenesetre megpróbálom "becserélni" valamire vele... :D
  • LordVenom
    #175
    Az utóbbi években én csak HotWheels-et vettem. Nekem jobban bejön.
  • cenobite
    #174
    Újakat általában 300-500 Ft között meg tudod venni. Én egy Hot Wheels VW Bogit vettem a héten, asszem 450 volt. De a "medzsók" is ilyesmi árban vannak. (teszkó, spár és társai, valamint játékboltok általában jó célpontok lehetnek vásárlás szempontjából)
  • kalapos
    #173
    Kösz.Majd szétnézek itt-is ott-is.Egy új kb mennyibe van?Láttam vaterán olcsón is hozzá lehet jutni.Mondjuk állapotátol is függ ez.
  • LordVenom
    #172
    Ha újfajtákat akarsz venni,minden szupermarketben van. Ha régieket,akkor a vaterán keress. ;)
  • kalapos
    #171
    Üdv.
    Valaki tud boltot Budapesten ahol lehetőleg elég nagy a választék is?
  • redbull0304
    #170
    VÁÁÁÁ és tényleg az! :D Ez az egyik kedvenc autóm! :) Nem adnád el esetleg? :)
  • bulba
    #169
    oldalról
    előről
    hátulról
    A kék belülről
    [URL=http://images.netbag.hu/20080825/15064182632.JPG]80cupe (csak a két első ülés van "kidolgozva")[/URL]

    Ugyan olyan mint a másik sárga csak színben tér el a kettő.
  • redbull0304
    #168
    A bekarikázottakat fotózd le lécci azok quattro-k elvileg! :)








    Ez egy 80 coupe lenne? Ha igen akkor mindenféle képen megszeretném venni tőled! :)
  • redbull0304
    #167
    De szépek!