14
  • NEXUS6
    #14
    Még csak a videjót néztem meg, de valahogy nem jön be, bár a Home-ért meg rajongok. Nemtom, de nekem valahogy túl dedós. Ilyen avatarokkal csak baromkodni lehet, persze néha azt is kell. Bár hogy ilyen grafika mellett is megfektet egy erőművet az nagyon gáz.
  • Péntek
    #13
    Aranyos, de kicsit sem élethű :)
    Na sebaj, legalább a 150 kilós kockák is tudnak majd 14 éves vékonyka kiscsajként kinézni a web2-n.
  • Lost Lont
    #12
    Én nem ismerem, és se az ilyen chates sem simses sem akármi hasonló, meg aranyos dolgokat nem igazán szeretem, de ezek az alakok valahogy olyan nagyon aranyosra sikerültek
  • ProClub
    #11
    Nem vesztettél sokat. Én föltettem, brutális mennyiségű processzort és memóriát eszik. A kezelhetőség gáz és a legszomorúbb, hogy a csekély választékot nem lehet saját elemekkel bővíteni. Ja, és sztem szopás kezelni. OK, értem, értem, Béta, de hát azért mégis.
  • QwErTy89
    #10
    Lively is not ready for your platform.
    Lively requires Windows Vista or XP with Internet Explorer or Firefox.

    F**k... húzzanak a francba... :@
  • Danecay
    #9
    Létezik már hasonló tulajdonságokkal felvértezett CHAT: www.imvu.com. A szitu ugyan az mint a leírtakban, bizonyos cuccok ingyen vannak, viszonta a jobbakért fizetni kell, és ha jól emléxem valami után lehet kapni bónuszpontokat is amit szintén be lehet váltani mindenféle dologra. Jó poén, hogy akár meg is verhetjük partnerünk virtuális megtestesülését, de ez a fajta chatelés a nagyon ráérő embereknek lett kitalálva.
  • Rexhawk
    #8
    Lively requires Windows Vista or XP with Internet Explorer or Firefox.
  • ScarY MAN
    #7
    sztem nagyon poen :D ... foleg amikor engedig hogy alakitgasd a szobakat :D ellehet vele hulyulni xD
  • Ludverc
    #6
    Én már voltam fent, és raktam is be két román szobába egy-egy tévét, amin a youtuberól belinkelt Kárpátia-klip megy.
    Eddig olyan hibákat találtam, hogy valahol nem tudok mozogni a karakteremmel, meg egyszer lefagyott szobazene-feltöltés közben.
    morden: a letöltendő fájlra szerintem nincs szükség, csak annyit csinál, hogy elvileg behozza az alapérelmezett böngészőben az Lively honlapját.
  • Roli012
    #5
    lásd: Gmail :)
  • Carlos HUN
    #4
    nálam megy és magyarok is vannak fent :D
  • SonicBoom
    #3
    ez örökre béta marad, ne várj "végleges" verziót....
  • morden
    #2
    Én megnéztem a honlapot , le is tölöttem amit kell , el is indítom a filét és csak egy üres oldalt hoz be , ezekszerint nem bombabiztos a cucc mert már nálam alapból nem működik , megvárom majd a végleges verziót hogy menyjen is.
  • Turmoil
    #1
    Ki fognak ürülni az utcák :)
    Vagy nem :P