45
MSN Hibakódok
  • MarcelloLippi
    #45
    Üdv!

    80048827-re tud valaki valamit? Eddig jó volt minden.
  • mccsanyi
    #44
    Nah csáó megoldódott a probléma a 8007007e-es hibakóddal:
    akinek ugyanez a próblémája az csinájja ezt:
    Töltsétek le ezt a progit:Windows_Installer_CleanUp_Utility_1.0 amit itt találtok:http://www.softpedia.com/progDownload/Windows-Installer-CleanUp-Utility-Download-18442.html
    Ha letöltötted kicsomagolod a rar-t, az exe fájlt elindítod, ez felteszi a programot. Sajnos parancsikont nem tesz az asztalra, de az indító fájlt megtalálod a C:Program Files/Windows Installer Clean Up mappában. Itt a 3 fájlból a "msicuu.exe" fájlt indítsd el. Feljön egy ablak, a listában megkeresed a Windows Live Messengert, kijelölöd, aztán alul kattints a "Remove" gombra és kész is.

    ennyi lenne...





  • mccsanyi
    #43
    szintén nekkemis 8007007e a hibakódom és találtam rá leírást megcsináltam és ugyanugy nem müködik és ugyanezt a kódot irja ki pls vki segítsen:S:S
  • csumkox007
    #42
    Nekem ez a hibakód van amikor be szeretnék jelentkezni az msn-en:8007007e , aki tudja rá a megoldást az írja meg kérem, előre is köszönöm szépen
  • robertino11
    #41
    valaki tudna nekem segíteni mert amikor be akarok lépni az MSN-be azt irja ki h nem sikerült bejelenkeznie az MSN-be.
    hibakód:80070005
    valaki segítsen pls!!
  • hubica89
    #40
    Sziasztok! Segítsetek légyszi! Az a gondom hogy,amikor telepíteni akarom az msn-ent ezt írja ki Probléma merült fel a telepítés során. A következő program nem lett telepítve : Windows Live Suite. Rendszerhiba részletei , Kód :0x8000ffff Leírás:katasztrofális Már sokszor letöröltem mindenféle programmal de semmi eredmény :S Megköszönném ha tudnátok valami hasznos tanácsot adni! Előre is köszi!
  • csumkox007
    #39
    Nekem az a gondom hogy,amikor telepíteni akarok az msn-ent ezt írja ki Probléma merült fel a telepítés során. A következő program nem lett telepítve : Windows Live Suite. Rendszerhiba részletei , Kód :0x8000ffff Leírás:katasztrofális
    [spoiler]előre is köszi[spoiler]
  • veres.laszlo
    #38
    live mail nem indul, váratlan hibára hivatkozik és a névjegyek betöltésére is sikertelent jelez, ezeket le okozva bezárul
    új live msn se fut, 80000401a hibajelzés (máshol leírt módok nem javítják!)
    (win 4.7-es msn be tud lépni és fut is!)

    Eltávolítani és újra telepíteni nem tudom, mivel a program eltávolításnál a win live essetial valamiért nem szerepel a listán. De a telepítő felismeri, hogy ezek telepítve vannak,...

    A kérdés, hogy tudom így a két programot eltávolítani?

  • Dj Faustus #37
    Ha rákeresel hibakódra (0x80070070) akkor olvashatod az okot is: általában túl kevés lemezterületre utal a hiba. Szabadíts fel némi helyet a rendszermeghajtón.
  • Brigiittaa
    #36
    Szijjasztok(K)
    Szeretnék segítséget kérni:)
    Hogy volt 9.0-ám és 8.5 re váltottam. az után nem volt yóóh a 8.5ös mert fagyott meg sötöböh... És most fel akartam dobni a 9.0át és nem engedte meg akartam próbálni a 8.5 öset és ezt írja ki: hr:0x80070070
    Nem engedi h telepítsem.:S:S::'( :@
    NAGYON KÖFFY AKI TUD SEGÍTENI!!:)
    c$ók$ziih
  • SimaSuna #35
    MESSENGER HIBABLOG!

    hatalmas betükkel bannert belőle..thx!
  • amdopteron
    #34
    Hallo van enekm egy olyanom ,hogy tegnap reggel ledobott az msn de azóta fel se enged már...:S
    8100030d:hibakód ezzel mit tudok csinálni vki segítsen már...mert megbolondulok tesóm fel tud lépni ezen a gépen az övéröl én máshol feltudok lépni ...de az én gépemröl nem:Sfaszom kivan vki segítsen:)köszi
  • Attila889
    #33
    MSN topicba kérdezzetek!!!!!!!
  • deltajoe
    #32
    Sziasztok!
    MSN problémám a következő: 80072745 hibakódot nem tudom javítani, már mindent megpróbáltam, de nem sikerült. Aki tud kérem adjon ötletet, segítséget.
    Köszönettel:
    deltajoe
  • Szandyca1992
    #31
    Szejasztok.
    Nem tóóm az MSN-t letölteni vais a gép vmiért nem engediii...
    ...midig ezt a szöveget irjahh ki.:

    :A következő program nem lett telepítve: Windows Live Suite. Rendszerhiba részletei. Kód: 0x8000ffff. Leírás: Katasztrofális hiba. help..plíz

    SÜRGÖÖS LENNE Msn nélkül rossz :'(
  • Vikikécske
    #30
    szia,

    toltsd le a ZapMessenger nevu progit, azzal elvileg le tudod torolni.
    Plus!-ban pedig a 4.5-ot ajanljak.
  • tyler82
    #29
    Hali!
    Hogyan lehet MSN messenger 2009 Betát leszedni a gépről? Mert nem tetszik és vissza akarom rakni a régebbi Live-t de nem engedi merthogy az régebbi a bétánál..Amúgy azért nem jön be mert hoába rkatam fe lhozzá a Plus! kiegészítőt, nem naplózza a beszélgetéseket a .txt fájlba. Megcsinálja ugyan a mappát neki meg a txt fájlt is létrehozza csak éppen üres!!!


    Valaki tud ez ügyben segíteni??
  • guzmi
    #28
    Hello kellene egy kis segítség mert elfelejtettem az msn jelszavam mert már nagyon régóta auto connecttelek és teljesen ki ment a fejemből. Ez még nem lenne akkora gond csakhogy a titkos kérdésemre a válaszra se emlékszem:P minden segítséget szívesen fogadok:)
  • koczkas
    #27
    nem akar bejelentkezni az msn-em azt irja hogy a kulcsfontosságú portokkal van valami.
    má 2xer újratelepítettem de nem müxik má azon vagyok ujrahúzom a kindózt.
  • Attila889
    #26
    kérdezd meg az MSN topikban :)
  • blackbull
    #25
    Üdv
    Lenne egy kis gondom az msn-el eddig minden meg tökéletesen ma este haza jövök és nem megy azt írja hogy probléma van a Windows Live Messenger BETA-val küldjem el a Microsoftnak a hibajelentést..
    Már letöltöttem kb 10 msn-t de sehogy nem jóó...:@
    válaszotokat előre is köszi...
  • Rousty
    #24
    Üdv
    Lenne egy hülye kérdésem, miért van az hogy az msn kifagy ha videohivást inditok vagy kezdeményez más ember! Más programmban ez a tevékenyésg rendesen megy csak az msn fagy ki tőle állandóan! Már újra raktam fel raktam más verziót az akkor is ugyan ez a helyzet!
  • Attila889
    #23
    te láma nem én nyitotam :D
    Szal jobb ha lenne ha csöndben maradnál :)
  • Dying Soul
    #22
    ennyi topikkal? á. csak buta még.
  • passatgt
    #21
    alreg?
  • Attila889
    #20
    mi az a Mac? :D
  • spy803
    #19
    Töröld le! :D
  • artschiatwork
    #18
    vagy alternatív megoldásnak:

    WebMSN
  • 5c0rp330n
    #17
    hát, igazából vannak ilyen-olyan átmeneti megoldások, de tapasztalatból mondom, hogy egy tartós megoldás van csak: ez.
    ha nem akarsz több hibaüzenetet, felejtsd el ezt a sz@rt. ha egyáltalán nem akarsz hibaüzenetet, használj Mac-et..
  • SimaSuna #16
    WLM Topikból

    Messenger ERROR Fix (google 1. találat!)
  • n3whous3
    #15
    Majd megjavul talán 1-2 óra múlva, neked még nem voltak ilyen msn kimaradások? :-| Vagy most raktad a géped és alapból nem jó?
  • SimaSuna #14
    rakd fel a legfrissebb WLMet PLust...hátha...
  • passatgt
    #13
    nem a hibakódot kell kiküszöbölnöd, hanem a hibát
  • Attila889
    #12
    nincsen...az idő beállitásom tökéletes,megnéztem
  • SimaSuna #11
    itt is válaszolok...

    Csak tipp:
    regsvr32 softpub.dll
    regsvr32 wintrust.dll
    regsvr32 MSXML3.dll
    regsvr32 initpki.dll

    Esetleg nincs datum vagy ido problemad?

    Goooglében találtam
  • SimaSuna #10
    ma 21:48 irtad be...
    ne gondold azt h mindenki 1percen belül fog válaszolni...

    szvsz simán elfér a WLM topikban...
    ki lett tárgyyalva mikor mijen kódok hogyan oldhatók meg...csak a keresőt használni kell alul v visszaolvasni...vagy a googlét használni...
    2perc alatt simán megoldhatod..nem kell neki külön topik...


    szvsz zárható
  • zoolee
    #9
    Close tápik megoldja a kódproblémákat..-.-
  • Attila889
    #8
    próbáltam de nem jött be :(
  • Yoda001
    #7
    talán használni kellene az msn hibakód súgóját?
  • Attila889
    #6
    de oda is beírtam de ott senki se válaszol :(