5
  • remark #5
    "Azonban megdöbbentő, hogy az emberek 7 százaléka semmilyen védelmi szoftvert sem használ."

    Milyen operacios rendszerekrol van itten szo?
  • tomcsa4
    #4
    tudom=tudok*
  • tomcsa4
    #3
    Hát igen. A phisingnek a felnőttek is bedőlnek, hát akkor a gyerekek? Simán. Sőt sokan (lenen egy tippem mennyien, de lehet bőven 50% felett lenen) azt se tudják mi a phising például. Így védekezni is nehéz ellene. Én sem tudom az általam ismeretlen károkozók ellen. Annyi meg annyi lehetőség van még az online csalásokra, hogy csak na.
  • Xmas76
    #2
    Vajon az a 7% akit megkárosítottak egybe esik azzal a 7%-kal, akik semmilyen módon nem védekeznek? Kár, hogy pont erre a lényeges dologra nem tér ki az elemzés, hogy mennyi ezen csoportokban az egybeesés.

    Mert ugye, aki hülye, haljon meg. Akinek eszébe se jut védeni adatait/önmagát, az ne lepődjön meg, ha megkárosítják.
  • hdo
    #1
    Már megint a németek ... ki nem szarja le? Most őszintén ... erre a cikkre még azt se lehet mondani hogy számunkra érdekfeszítő mert megtörténhet magyarországon is - mert ez statisztikáról szól, nem törvényről vagy akármi másról. Azt hiszem nekiállok keresgélni német hírportálokon. Már kíváncsi vagyok hogy ennek a sok német cikknek hol a forrása.