67
Top Spin 3
  • taylorp
    #67
    Már nagyon várom a 4-et.
    Először a 3 volt meg, ami nagyon tetszett.
    Nemrég beszereztem a 2-t, hát sztem a 3 a nyomába sem ér.
    Kíváncsi leszek a 4-re.
  • Totti5
    #66
    Top Spin 4 bejelentve!

    Tuesday 7th September/... 2K Sports announced today that Top Spin 4, the latest iteration of the Top Spin tennis simulation video game franchise, is scheduled to release in 2011 for the Xbox 360® video game and entertainment system from Microsoft, PlayStation®3 computer entertainment system and WiiTM system from Nintendo. As the release date draws near, 2K will inform gamers about an exciting pre-order incentive; an exclusive vintage Andre Agassi playable character.

    “Top Spin 4 is shaping up to be the most realistic and exhilarating tennis game in the Top Spin franchise,” said Greg Thomas, president of product development for 2K Sports. “For this iteration, the development team is focused on delivering a bold new take on the sport of tennis by allowing gamers to experience first-hand an uncanny level of realism in the player and stadium models, authentic audio captured directly from real tennis matches, and all-new innovative controls to dominate the competition.”

    In development at 2K Czech, Top Spin 4 brings the competitive action of tennis to life like never before with redesigned controls, jaw-dropping player models and Signature Style animations, enhanced TV-style presentation elements, and one of the deepest player rosters to date featuring tennis’ top athletes and legendary pros. To commemorate the fourth version in the Top Spin series, 2K Sports is offering an exclusive vintage Andre Agassi playable character with pre-orders, details of which will be announced at a later date.

    For additional information, please visit: www.gamestop.com/topspin4.

    Top Spin 4 is not yet rated by the PEGI. For more information, visit: www.facebook.com/TopSpin4 or follow Top Spin 4 via Twitter: @2KSports.

    *Pre-order only valid for Xbox 360 and PlayStation 3 versions of Top Spin 4.


  • taylorp
    #65
    Fasza.
  • Forrest Gump
    #64
    Nadal PS3 exclusive.:)
  • taylorp
    #63
    Sziasztok!
    Hogy tudom XBOX360-on előcsalogatni a Nadalt?
  • kikeeeSan
    #62
    jah,a regi virta tennisrol beszeltem a 3rol
  • kikeeeSan
    #61
    nah koszonom szepen mashol is utana olvastam,es nagyon szimpatikus ez a top spin 3 remelem tenyleg jo lesz,megyek is megvenni.
    virtua tennist pc n vegig toltam tobbszoris.
    rengeteg hibaja van,es tenyleg nagyon arcade.
    de nem volt mas,igy ezt is elvezettel nyomtam.
    koszi szepen!
  • Attis38
    #60
    A többi bakit majd a TS4-ben kijavítják;)
  • Attis38
    #59
    Mondjuk a labdaszedő emberek animációja tényleg gáz mindkét teniszgámában.
  • Totti5
    #58
    vannak apró hibák benne

    - kell bele sólyomszem!
    - nincs megcsinálva a hálón átpattanó, hozzáérő, surlódó labda
    - a mozgásokból sosem elég, azon minden lehet mit pofozni
    - frissített erősorrend, új karakterek
    - labdaszedő embereknek az animációja

    stb...
  • Attis38
    #57
    Kiváncsi vagyok,mit tudnak még javítani rajta a grafikusok/programozók.Ami új színt vihet a játékhangulatba,az a mozgásérzékelős irányítás mindkét HD-konzolnál.
  • Totti5
    #56
    Most a napokban FN4 és Top Spin 3 lázba égek, 1-1 meccset nyomok ezekben a karrierembe, mind a kettő a maga műfajajában magasan a legjobb, remélem készül a Top Spin 4!
  • Attis38
    #55
    Csak csatlakozni tudok Totti5-höz és Forrest Gumphoz,ha választanod kell,akkor a Top Spin3 mellett dönts.Tényleg életszerűbb,több bennea kihívás.A VT3-ban pár órányi játék után röhögve az első 50-be verekszed magad a ranglistán a karrier-módban.Lehet,később bekeményedik a gáma,mert most félretettem egy kicsit a FN4kedvéért.
  • Forrest Gump
    #54
    Virtua Tennis egy vicc.
    Például, ha akarattal szeretnéd hálóba ütni a labdát, akkor sem tudod.
    Egyszerűen nincs benne a játékban a hálóba ütés.:D
    Top Spin 3 az ott van a szeren.
  • Totti5
    #53
    Top Spin 3 egy szimulátor féle, tökéletes animációkat, elég összetett kezelőfelülettel, ha igényes, nehéz kihívásokkal teli teniszre vágysz akkor mindenkép ezt jánlom, mellesleg hanghatásokban, és grafikában is top1.

    http://www.youtube.com/watch?v=BobdDqAYrrg

    Virtua árkéd játék, de ahogy olvasgattam alig fejlődött valamit, grafban sem túl acélos, meg úgy semmi másban nem.
  • kikeeeSan
    #52
    nah valaki azt mondja el nekem hogy melyik a jobb
    TopSpin 3?
    vagy Virtua Tennis 09?
  • balla27
    #51
    folyamatosan a a kart húzod le,labda feldob,amikor elindul lefele akkor üsd el.
  • examinee
    #50
    Elvileg le hozud majd mikor a levegőbe van nyomsz egy felfelét. Bal analoggal meg irányitod hova menjen az ütés!
  • zaki
    #49
    nekem ez a jobb analóg karral való szerválás sehogy sem megy. illetve megy, de 3* ütést nem bírok összehozni az iskolában. hiába nyomom fel a kart, mikor már a levegőben van a labda, csak 2*os lesz... vki tippet hogy mit b@szok el? :S
    bár mire válaszoltok úgyis rá fogok jönni előbb-utóbb...
  • Forrest Gump
    #48
    Veryhardon tolom a tornákat Federerel.
    A saját karaktert már kimaxoltam.
  • examinee
    #47
    Elvileg oda tornán nem jutsz, csak ha a hard helyett az easyt választod. De akkor sem biztos. Nem tudom pontosan mert Hardon nyomtuk, ott meg ugye a masters pályák és ellenfelek voltak.
  • Forrest Gump
    #46
    Na majd meglesem.
    Úgyis csinálom az összes tornát sorba.:)
  • Istencsászár
    #45
    Hajjaj, van egy pálya ( Tokyo ) alatad halak uszkálnak:) hihetetlen látványos.
  • Forrest Gump
    #44
    Baromi jó ez a game.
    Nem uncsi, minél jobban tudsz, annál jobban élvezetes.
  • examinee
    #43
    Nyugi, neki tuti a reális tenisz a virtua tenisz volt ahol 200 km/órás labdát elért az egyik oldalrol a másikon.
    Ez a gém teljesen jó és teniszes játékban a legrealisztikusabb a piacon.
    Gondolom amatör modba is kikap és azért nem érzi a lényeget.
  • Gascoigne
    #42
    Most mit vársz? A monitor/tv előtt akarod lóbálni a teniszütőt, mert akkor tényleg nem az igazi. :)
    Játéknak viszont kiváló, és ahogy tanult kollégám Istencsászár is mondta, ez inkább hajlik a szimuláció felé. Nekem megvolt a Virtua Tennis is, de azt eladtam, ez sokkal jobban bejön, nagyobb benne a kihívás, stb…
  • Istencsászár
    #41
    nem -.-
  • hpnx9020
    #40
    De szerencse,hogy nem vagyunk egyformák.
  • hpnx9020
    #39
    Teniszeztél már valaha?
  • Istencsászár
    #38
    "De senki se számítson igazi teniszre."

    Hát ha te ezt beírod egy játék topikba akkor ebből nekem az jön le logikusan, hogy a játékban található szimuláció elmarad a reálistól vagyis rossz esetleg árkéd számodra. Erre én írtam hogy nem...

    Huszonéves fejjel még nemsikerült kifejlesztenem azt a képességet hogy a gondolataid mögé lessek, bár igy fórumon elég nehéz hogy ha többértelműen írod azt le...

    Én kérek elnézést...
  • hpnx9020
    #37
    De azért ugye nem igazi?
    Érted is amit mások írnak vagy csak olvasod?
    Nehéz itt értelmesen beszélgetni a huszonéves titánokkal
  • Istencsászár
    #36
    Ennél igazibb tenisz nincs a piacon, a leg reálisabb és eléggé reális hidd el:)
  • hpnx9020
    #35
    Elsőre nagyon jó
    De senki se számítson igazi teniszre.
    De játszani kiváló
  • trogerzsiger
    #34
    Talán a demót kipróbálom ^^
  • Laky
    #33
    Köszönöm a választ. Ez esetben be kell szereznem :)
  • examinee
    #32
    Hát erre azt tudom mondani hogy nagyon megoszlik a vélemény. Mikor megvettük előtte 1 nappal elolvastam a kommenteket. Hát bizonytalan voltam hogy jol rábaszunk. De most azt mondom igy hogy rájöttünk mit hogyan kell csinálni hogy iszonyatosan élvezetes és mikor megütöd és rezeg a gémpad eccerűen nagyon jó érzés. Utólag 11 ezer helyett 15-ért is megvettem volna.
    Tegnap 4 meccset toltunk egymás után és nem untuk meg. ha nem lett volna fél 1 még a carriert is folytatom. :)
  • Laky
    #31
    Hm... Gameplay videót láttam róla, nem is egyet, de az az érzésem támadt, hogy mozgás téren kicsit monoton a játék, ezért ki se próbáltam. Ugye csak a videón látszott úgy, és saját kézből ezerszer jobb, mint nézni? Csak mert imádom a Top Spin-t, anno még PS2-n játszottam vele, de Box-on sokkal jobban kipróbálnám.

    Megéri a pénzét?
  • examinee
    #30
    Erőset ugy kell ütni ahogy Istencsászár leirta. Betartod a gombot már amikor ő elüti majd amikor odaér a labda felngeded.
    A Powershot meg ebben az esetben -ha már benttartottad az ütés gombot + a powershot gomb akkor jó tényleg ha tök tiszta helyzet és pozició, viszont a legjobb akkor amikor nem tudod benttartani a gombot hogy erőset üssön és akkor rányomsz a powershot gombra majd egy kicsit de tényleg csak megnyomod az ütés gombot és powershotol.

    Helyezés az Left Trigger meg inkább akkor ha keresztbe ütsz vagy a pálya közepéről jó pozícióban oldalra. A kettő együttt a powershot meg a helyezés az inkább keresztlabdákra jobb - az a Risky shot.

    Szerválni meg a jobb analoggal kell - más formára nem jöttem rá.
    Lehet az ütés gombokkal is csak nem olyan erősek nekem. Szval jobb analog lehuz -> felenged -> irányitod(FONTOS hogy előre is told a bal sticket ugy ad neki erőt) - > majd jobb stick előre tol mikor a labda leesőben van vagy pont jo helyzetbe és kész a 180-190 kmh-ás bomba szerva.

    Ha szopat az ellenfél és fotkosol, célszerű a left bumbertnyomni mert az segít a centrál (közép) pozició elfoglalásában.
    Ha hálóhoz akarsz menni nyomd az ütés közben vagy utána a right bumpert és egyből befut a hálóhoz.

    ezen kivül még az x használat ügyes dolog mikor a T vonalhoz teszed a labdát vagy ha benttartod akkor laposan nyesi el hosszabban. és persze az y gonb amit vagy a bal stickel lefele vagy felfel tolod- lefele rövidít felfele átemel.

    És még 1 utsó jobb stick előre-hátra rividőt közelebb a hálóhoz mint az y és jobb stick hátra-előre átemelés.

    Asszem majdnem mindent elmondtam!:D
  • Istencsászár
    #29
    Bőven elég ez a felhozatal, mert nagyon jól kivannak dolgozva, minden sztár karaker egyedi vonásokkal mozdulatokkal, ahogy a való életben csinálta/ja. 120 ember felesleges, ebből is lehet bőven válogatni, mert ezeket csak a torunament módba és Lájvon tudod használni. Carrier modba saját karakterrel mész amit teljesen ugy állíthatsz elő ahogyan akarod, és ugy fog kinézni ahogy akarod...

    Ps 2008? inkább Euro 2008, az már valahogy hasonlít a riőlhöz a majdani Fifa 2009ről nemis beszélve.
  • Istencsászár
    #28
    A Top Spin 2 akkora siker lehetett pécén hogy alig várják hogy kiadják a 3. részt...