14
A Küszöb
  • arkkansas
    #14
    nekem inkább az elvarratlan szálak hiányoznak, nem a "mindent teketória nélkül lelövünk, ami mozog"... amikor pl. a várost (gondolom D.C.) felülről mutatták, és a sötétben a fények felvették a fraktál-alakzatot :)
    de azt se tudtuk meg, tényleg felrobbant-e a szupernóva, aminek koordinátáit megadta a kapitány (valszeg a 2. évadban az lett volna a válasz, hogy amíg ide nem ér a sugárzása, nem tudjuk meg, mivel semmi sem haladhat gyorsabban a fénynél :) persze lehet még ezt bonyolítani...

    na mind1 is, inkább lecsekkolom azt az odyssey 5-öt...
  • Calver
    #13
    antitrendi vagyok, de én imádtam, be is került a kedvencek közé - mondjuk ezt már az eredeti topicban is leírtam.
    főleg mert egyáltalán nem volt sablonos és tökeletlenkedő. bekussoltatták Miamit, lelőtték a főszereplő barátnőjének a repülőjét, lerohantak egy kisvárost és mindezt habozás nélkül, semmi fölösleges drámázás, ha arról volt szó a szereplők csont nélkül elpusztítottak bárkit és bármit - bár ebből Dr. Sloan volt a csúcson, elnéztem volna még pár részre h mit kezdenek azzal a csöppet elmebajos karakterrel. lényegében: adtak volna Thresholdnak még 1 évadot, tuti eltakarítanak egy nagyvárost a föld színéről. ha megéri az eredetileg tervezett 3 évadot, szvsz a lakható kontinensek száma is nagyban csökkent volna. egyszerűen móka volt elnézni. a harapós káposzta (az volt?) meg már csak a bónusz.
  • arkkansas
    #12
    thx
  • n3whous3
    #11
    Az Odyssey 5 vagy melyik. Bár elég régen láttam azt is.
  • ldavid
    #10
    nem visszalapozgatni kell, hanem rákattintani a témák linkre és megkapod az ABC szerinti listát
    ha ezt teszed megtalálod a Threshold topicot

    amúgy nekem sem tetszett, az SGA viszont igen :P
  • stargatelost
    #9
    mármint melyikre érted, melyik hasonlítható össze az sg-kel?
  • stargatelost
    #8
    ezt mondom én is :)
  • n3whous3
    #7
    Mondjuk az is szerintem a Star Gate-el hasonlítható össze, ami bár leköti az embert néha, de a színészi teljesítmény az olyan ritkaszar, hogy... Főleg a Star Gate - Atlantis... Abban még gyökerebbek voltak.
  • 5c0rp330n
    #6
    első 2 részt talán láttam, annyira nem volt sztem rossz, de nem hiszem, h ebből a történetből bármi épeszűt ki tudtak volna hámozni.
  • n3whous3
    #5
    Hát ez egy szar sorozat volt
  • stargatelost
    #4
    igen, most mondhatnám hogy a Doctor Who mérföldekkel jobb meg minden, de ezt a sorozatot ha valamivel is össze kéne hasonlítani, az az Odyssey 5 lenne, témában ugyanis ez áll hozzá a legközelebb. És az Odyssey 5 klasszisokkal jobb ennél, rendes kidolgozott történet és karakterek, ahol a magánélet is rendes drámai tényező
    ha még nem láttad akkor ajánlom ;)
  • arkkansas
    #3
    bezzeg a doki mi? :)
  • stargatelost
    #2
    cancel lett, amit sztem teljesen megérdemelt
    unalmas, néhol nevetséges történetek
    az utolsó részek talán egy fokkal jobbak voltak.

    részletezőbb vélemény néhány spoilerrel:

    Próbálkoztak a magánéleti szállal is (Lucas, meg Ramsey), de eléggé suta (buta?) lett, szóval lehet hagyni kellett volna; vagy mindenkinek a magánéletét részletesen és több drámával, vagy semmit....
    Meg úgy az egész sztori is a levegőbe lógott, és nem úgy hogy majd később lett volna szó róla, mert a tenger alatti kristályosodással egyáltalán nem foglalkoztak többet, pedig azért az nem olyasmi amit csak így hanyagolni lehetne,meg még volt jó pár dolog.....

    szóval sztem elég gagyi lett, megérdemelt cancel
  • arkkansas
    #1
    fura, hogy 2007 májusig visszanézve nincs ennek az egész jó kis sorozatnak topikja - csak nem azért, mert törölték? (vagy vakegér voltam :) rákérestem neten a cnbc-n, és nem írták azt sem, hogy törölték, (vhol viszont olvastam az off-line médiában) de azt sem, hogy brand new episodes starting on... :) szóval valszeg kampec... kár érte, voltak benne érdekes dolgok, pl. amikor a tenger méylén terjeszkedett az idegen világ...

    info? anybody? cancelled? final? (fuck it cnbc :)