56
Ferrari Challenge
  • Akey
    #56
    PS2-es (lemaradt az előző postról). Megnyertem már az összes modellt és órákat nézegettem őket (gyönyörűek), csak meguntam a zenéjét.:) Hibátlan állapotú.
  • Akey
    #55
    Original, PAL változat eladó 2500 HUF-ért.
  • HAF Rigel
    #54
    Szépen halatgatok a játékkal most 52% vagyok trófákban . Most jön a szöszmösz meló
  • Akey
    #53
    Érdekes, hogy pont magyar zászlót nem tudtak beletenni, amikor hozzánk is jön a sorozat. Egy patch-be azért ennyi beleférhetne.
  • playstationchip
    #52
    Jó áron ps2 gamek írj ide: [email protected]
  • laaslow
    #51
    A pach letöltése után már a player név is átírható,sajna magyar zászlót nem tudtak beletenni,ezért most török vagyok.
  • HAF Rigel
    #50
    Jön a 2.0 pach benne a trofeákkal :):)
  • HAF Rigel
    #49
    Ferrari Trófeák.
    Állitólag szeptember 17én jön a pach .
  • Silverford
    #48
    Az 1-es és 2-es régiós verziók online együttműködnek? Akinek van tapasztalata megoszhatná velem.A játékot még nem vettem meg csak hallottam róla jókat.
  • Ombika
    #47
    Fizikaja milyen ennek a jateknak,mondjuk GT5P-hez kepest aki mar probalta azt is?
  • EmThor
    #46
    some patch v2 additions:

    trophy support
    custom play list
    photomode
    improved framerate
    custom lobbies

    early september.
  • bigbigle
    #45
    akkor a ps3-masrór valamiket gondolom majdnem ugyanaz
  • HAF Rigel
    #44
    Én ps3 ra vettem meg Ps2 nem tudom milyen lesz.
  • bigbigle
    #43
    augusztus 29.
    Ferrari Challenge Trofeo Pirelli ,ja és ez igaz?
  • bigbigle
    #42
    mien ez a game?ps2-re érdemes megvenni és kb mennyi lesz?miket lehet benne majd állítani?
  • HAF Rigel
    #41
    Ide is bemásolom amit a ps3 topiba tettem .

    Sikerült megnyernem az egyik kedven Ferrarim
    Itt még pirosan , de egy kicsit már matricáztam rajta.

    És egy kis színezés után :)
  • HAF Rigel
    #40
    Azt hiszem az nem teljesen úgyan az a verzió lesz mint a Ps3mas .
  • gercse
    #39
    Augusztus 26-án jelenik meg ps2-re
  • krizoli
    #38
    nem tod mennyi a test drive unlimited
  • HAF Rigel
    #37
    nem tudom nekem ps3 verzió van megy . A ps2 nem láttam
  • krizoli
    #36
    ez megjelent ps2-re?
  • Csabesz100
    #35
    Nem tudjátok, hogy ki lehet-e kapcsolni az automatikus mentést? Nem találom sehol!
  • laaslow
    #34
    A System 3 bejelentette első letölthető packját a Ferrari challengehez, amelyet augusztusban dobnak fel a Playstation store-ra.(globalgame.hu)
  • HAF Rigel
    #33
    Ide is írok , ma eset egy g25 kormányal nyomtam 2*30 perc +1 körös challenge versenyt monzában , a Második esős volt , el is fáradtam rendesen . Útána viszont egy kicsit kártyáztam az is egy jó kis moka .
    A nevet én sem tudtam változtatni , csak a csapatnevet :( . Ja tutorialban mennyi százalékot nyomtatok ? nekem 81.2 % volt a legjobb . nekem nagyon bejön a játék , de elfogult vagyok mert Ferrari. De azt kell mondanom szerintem a Gt5p megjelenéséig ez a program üll nállam a tronon az autos progik között . Egyébként kormányhoz be kellet kapcsolnom 4esre a kipörgésgátlot mert nagyon csúszkáltam .
    Egyetlen negavivum az Ai , szerintem néha nagyon béna, és lekörözésnél nem enged el.
  • Csabesz100
    #32
    A nevemet hol tudom Player-ről megváltoztatni? Kajak nem találom! :-)
  • Csabesz100
    #31
    Köszi az infót. Hétfő este én is megrendeltem a game-ről és ma hozta is a postás! :-) Alig vártam, hogy hazaérjek melóból. Be is raktam egyből. Az furcsa volt, hogy nem installál semmit. Már előre felkészültem, hogy még lesz vagy 10-15 perc, mire ki tudom próbálni. Szerencsére nem így volt. Bár, ha jobban belegondolok a fejkímélés miatt, lehet inkább kivártam volna azt a kis időt. Na mindegy.
    Nekem is nagyon tetszik. Furcsa volt megszokni a GT5P után, de viszonylag hamar bele lehet rázódni. Tetszik benne, hogy még bekapcsolt kipörgésgátló mellett (mondjuk nincs max-on) is nagyon oda kell figyelni, hogy mennyire nyomom a gázpedált. Nagyon rakja a seggét a vas. Még csak a quick race-t próbáltam ki, gondoltam hozzászokok egy kicsit!
    Jó, hogy többféle módban lehet versenyezni. Gondolkoztam még a GRID beszerzését e mellé, de szerintem elég lesz ez is addig, még ki nem adják a GT5-öt.
    Na megyek, csapatom még egy kicsit. Ha lesz új tapasztalat különböző versenyekről, majd leírom azokat is!
  • laaslow
    #30
    Most fejeztem be a beginner négyfutamos versenyt,pályánként 4 kör utolsó helyről kell nyerni,utána jöhet erősebb kocsival a következő sorozat.Az utolsó verseny esős volt, rendesen szakadt,nem csak függőleges vonalak,az ablaktörlők derekasan nyomták a vizet,olyan érzés volt mint néhány napja amikor a saját kocsimban éltem át a felhőszakadást.A szélvédőn rendesen folyik a víz,és torzitja a kilátást.Nagyon tetszik.
    Más:mind a két kezet külön el lehet venni a kormányról,ökölrázás.
    A kerékvető megemeli a kocsit,a pálya széléről felverődik a föld.
    A tutorialban Tiff Needell adja az instrukciókat.
    Egy kör után érezni ahogy a gumik elkezdenek tapadni,viszont a pálya elhagyás után jobban csúszkál.
    Nagyon megéri az árát(beleborzongok,ha ez ilyen jó,milyen lesz majd GT5)
    Azt hiszem a pc-émet a feleségemnek adom,rajta olyanokkal mint:rFactor,Live For Speed,netkarpro.
  • HAF Rigel
    #29
    Én most hagytam abba , nekem nagyon tetszik bár nem hibátlan , de jóbb a fizikálya mint a gridnek . A belső nézet nagyon jó + amin én játszok az a motorháztető nézet , ott billeg is a kocsi . Van valami kártya rendszer amivel tudod az új kocsikat lockolni . Ha szereted az autós progikat szerintem mindenképpen vedd meg , mostanában amúgy sem lesz jobb , és a Gt5 ig még sok idő van , addig nagyon jó időtöltés , Szerintem
  • Csabesz100
    #28
    Írhatnál róla pár sort, hogy milyen. Kíváncsi vagyok rá. Az enyém még pár nap mire megjön szerintem. :-(
  • laaslow
    #27
    He-he a vége kicsit érthetetlen,helyesen:még arcade módban is
  • laaslow
    #26
    Szerintem sem rossz,du 5-kor vettem át,első benyomásaim szerint a Gridnél jobb, még arcade mod is
  • Csabesz100
    #25
    Akkor nem rossz játék ez. Már alig várom, hogy megjöjjön. Ha minden jól megy péntekre itt is lesz! :-)
  • sting2
    #24
    Azért adtam el, mert nem lett volna elég időm rá, annyira összetett.Nem egy Gt5 P, de azért bele raktak mindent amit csak lehetett(tuning,rengeteg játék mód, az autók kalibrálása, stb..)
  • Maffia91
    #23
    Skacok! Ki fog jönni ez psp-re?
  • Csabesz100
    #22
    Ha ilyen "finom", akkor miért adod el? Nem jó, nem érdemes megvenni?
  • Csabesz100
    #21
    Mennyiért adod? Gondolom bontott!
  • sting2
    #20
    Szimulátor. A finomabbik fajtából, épp most árulom.(olcsó konzol, game-topik)
  • Csabesz100
    #19
    Szerintem inkább szimulátor, de majd kiderül mikor megjön.
  • Sippie
    #18
    már csak az a kérdés hogy árkád vagy szimulátor játékkal van-e dolgunk?
  • Pepsi Twist
    #17
    amúgy szgépen is lehet wii-zni ott a vezetékes egér és a bowlingos játékok már mennek is :D