20
Egy új géjm a KOEI-től, a Dynasty Warriors sorozat
  • motosandu
    #20
    hello hogy kell kiszerezni kotaro fuma 4. fegyverjét?
  • Ry0K3N
    #19
    Ez a játék egy szar, régi gépen rohadt lassú volt. Új gépen rohadt lassú volt, WO rendesen ment HDR effekt meg minden. Ennek mi a rák baja lehet? Ilyen egy igénytelen portot......
  • Legend Killer
    #18
    Már nem játszom vele, de nálam intronál szaggatott nagyon, skippeltem is, maga a géjm az jó volt.
  • Ry0K3N
    #17
    Érdekes tüneteket produkál ez a játék, 30 fps-l emgy de az egész játékmenet 4x lassabb mint aminek kell lennie. Más is tapasztalt hasonlót?
  • Crymic
    #16
    Nagyon köszönöm :)
  • Ry0K3N
    #15
    Hát én semiylen Mosu módot nem találtam a leírásban de itt egy lista hogy melyik karaktert hogy tudod feloldani.

    Unlocking Characters
    --------------------

    Most characters are unlocked by playing through another character's Story
    Mode. Two of these characters, Okuni and Ranmaru Mori, are only available in
    Free Mode and do not have a Story Mode.

    Yukimura Sanada: Initially available.
    Keiji Maeda: Clear Kanetsugu Naoe's Story Mode.
    Nobunaga Oda: Clear Magoichi Saika's Story Mode.
    Mitsuhide Akechi: Initially available.

    Kenshin Uesugi: Clear Kanetsugu Naoe's Story Mode or have a Samurai Warriors
    save file on your memory card before you start a new game.
    Oichi: Initially available.
    Okuni: Beat Sugoroku once in 1 Player Mode.
    Magoichi Saika: Clear Mitsuhide Akechi's Story Mode.

    Shingen Takeda: Clear Kenshin Uesugi's Story Mode.
    Masamune Date: Clear Magoichi Saika's Story Mode.
    No: Clear Nobunaga Oda's Story Mode.
    Hanzo Hattori: Clear Kotaro Fuma's Story Mode or have a Samurai Warriors
    save file on your memory card before you start a new game.

    Ranmaru Mori: Complete Ranmaru's 2nd Request on 31F of Survival Mode.
    Hideyoshi Toyotomi: Clear Mitsunari Ishida's Story Mode.
    Tadakatsu Honda: Clear Ieyasu Tokugawa's Story Mode or have a Samurai
    Warriors: Xtreme Legends save file on your memory card before you start a
    new game.
    Ina: Clear Tadakatsu Honda's Story Mode.

    Ieyasu Tokugawa: Initially available.
    Mitsunari Ishida: Initially available.
    Nagamasa Azai: Clear Oichi's Story Mode.
    Sakon Shima: Clear Mitsunari Ishida's Story Mode.

    Yoshihiro Shimazu: Clear Ginchiyo Tachibana's Story Mode.
    Ginchiyo Tachibana: Initially available.
    Kanetsugu Naoe: Clear Yukimura Sanada's Story Mode.
    Nene: Clear Hideyoshi Toyotomi's Story Mode.

    Kotaro Fuma: Initially available.
    Musashi Miyamoto: Unlock all characters other than Okuni and Ranmaru Mori.
  • Crymic
    #14
    Nem tudjátok, hogy hogy lehet az összes karaktert megszerezni? Story mode-ból már megvan mind, a többihez valami "Musou mode"-ban kell egy egy karival feladatokat teljesíteni, de ezt a módot nem találtam.
  • Legend Killer
    #13
    De azért jó géjm volt sztem :).
  • Legend Killer
    #12
    én már letöröltem :D. meguntam, meg Oichi-val/vel nem jutottam előre :DD.
  • ronhaven
    #11
    semmit nem tudsz csinalni mer nincs a jatekban frameskip meg frame limiter se, az Orochiban meg van (az a time event on/off a menuben)
    max annyit lehet csinalni hogy leveszel mindent minimumra es fullscreenben jatszol
    hulye jappok meg patchet ugyse adnak ki, csoda egyaltalan, hogy pc-re kijott. biztos rajottek hogy semmi munkaval at tudjak portolni, aztan ha 1 hulye megveszi nekik mar megerte
  • Shep
    #10
    Ebben a játékban egyedül az átvezetők érnek valamit maga a játékmenet egy nagy nulla.
  • joe1980
    #9
    szerbusztok.ezzel a játékkal csak az lenne a problémám,hogy amikor sok ember van belassúl (ala devil may cry 3),és nem tudom hogy ehez már kell a shader 3.0,mert nekm 9800 prom van és azzal az Orochi szépen ment ez meg belassúl.Hogy lehetne megoldást találni,kérlek segitsetek köszönöm.
  • EnZsolt
    #8
    Nekem nem jött be annyira a játék :(
  • Legend Killer
    #7
    jaaaaaaaa
    kösz
  • ronhaven
    #6
    old meg gyorsan balra hideyoshit, aztan fenn ieyasut meg a noname officert, kinyilnak a kapuk, aztan megoltem mitsuhidet, mer epp utban volt, es futas nobunaga utan mielott elmenekul
    No-t meg Ranmaru-t nem oltem meg, meg a puskassal se kell foglalkozni.
  • Legend Killer
    #5
    Vki mondja meg pls, h a 2dik fejezetben Oichi-vel/val hogyan tudom végre hajtani sikeresen a küldetést? mindig kudarc :S.
  • Legend Killer
    #4
    régiúj, mittomén :D. Folytatás, nem kell mindenbe belekötni.
  • Zomil
    #3
    "Egy új géjm" :S
  • Legend Killer
    #2
    Ezt még PcDome-n találtam:

    "...melyben egy hadúrral kell a ellenségeink ellen felvenni a harcot. A pergő akció stratégiai elemekkel bővül, szintlépéseinkre pedig már nem kell a következő küldetésig várni, már a csata hevében megkapjuk új képességeinket. Összesen huszonhatféle harcos közül választhatunk, új harci stílusok és trükkök is a játékba kerültek, mint a ninják csapdái és álcái. Izgalmas új helyszínek, ostromok és játékmódok jellemzik majd."
  • Legend Killer
    #1
    Egy nagyon jó játék szerintem.








    Láttam, konzol részlegben van tápikja, pécéseknél nincs, gondolom nem véletlen, mert talán csak nem rég jött ki pécére, ehhez nem nagyon értek.
    Lényeg, eszméletlen jó grafika - sztem - és nem nagyon gépigényes, mer pl ati radeon 9 600-n és 512mb-al is simán elfut és élvezet vele jáccani.
    Több karakter közül választhatunk a sztori módban, én egy szép scajt szemeltem ki magamnak és nagyon jó eddig a játékmenet, remek kombói vannak a lánykának. Első küldi után vettem a boltban lovat, mer ilyet is lehet, vmint testőröket vehecc magadnak és skilleket, satöbbi, a ló is tök ász, főleg mikor felágaskodik és a patáival bumm bele a földbe, mire körülötte az ellen szerteszéjjel repül :D.
    A csajnak is van egy ugrása, ami a GYU géjmben Gimlinek, de nagyon ász.



    "Érdekessége hogy az összes játszható karakter valós
    történelmi személy a mesterninja Hattori Hanzoutól
    kezdve Uesugi Kenshin legendás szamurájvezérig."

    Úgy, hogy szerintem érdemes kipróbálnia mindenkinek, aki szereti az ilyesmit.