21
Az újabb rajzfilm adaptáció...
  • Qwerty4
    #21
    Tegnap próbáltam ki a játékot.Nekem azt írta a lézeres gépnél, hogy az ugrást kell nyomjam, de nálam sem működött, 3x mentem végig ezen a pályán, addig a pontig miatta.3. alkalommal viszont már nem a Space volt az ugrásnak állítva, hanem az ENTER, így működött.
  • Jackson
    #20
    Mi a megoldás a lézeres gépnél? Hiába pörgetek ki három egyforma jelet nem aktiválódik a lézer. Tudnátok segíteni?
  • bregasz
    #19
    hello. én ott járok hogy Shipyard vége. kergetem EVA-t ..... és semmi , vagy meghalok vagy később halok meg, körbe-körbe visz az ut, már teljesen szétvannak az idegeim
    Valaki heeeelp
  • PrisonMan
    #18
    Lécci segítsetek!!
  • PrisonMan
    #17
    Hello! Itt mit kell csinálni?


    Kínlódok ezzel már egy ideje
  • TaPeti
    #16
    Már nem kell!Sikerült!
  • TaPeti
    #15
    Vagyis az e-vel az automatából lép ki és kezdhetem újra a pörgetést!
  • TaPeti
    #14
    Sziasztok!Még az elején az első lézeres gépnél mit kelll lenyomni, mert nekem az ugrással nem működik!Ha az (alapbeállítás=)e-t megnyomom akkor kilép.Mit csinálják?több órája szenvedek!
  • Axl Rose
    #13
    Sziasztok

    A Phase 4nél mit kell csinálni, 2 doboz van magasan, és azt írja hogy mialatt mozgok kanyarodjak ?
    Van valami erőmérő is a jobb alsóban...
  • joe1980
    #12
    Sziasztok.szeretném megkérdezni hogy van egy pálya ahol 30 db dobozt kell széttörni ,széttöröm és utána el vagyok akadva mintha nem enged tovább ,kérlek titeket mondjátok el merre kell menni segitségeteket nagyon szépen köszönöm.
  • xido
    #11
    érdekesre jöttem rá...az őrszemeket nem muszáj dobálni vagy lézerezni,nekik is lehet menni "dobozformában" és akkor egyből kipurcannak:)
    a vége ritka szemét és ötlettelen...azt hinné az ember,hogy happy end..erre még ilyen kis nyomi idegesítő feladatocskák...:)
  • Slim Rick
    #10
    hát nem tom, psp-n nem túl könnyű az irányítás
  • xido
    #9
    egyébkét..ami talán nem is meglepő...ez is inkább gamepaddal élvezetes átirat,viszont némely tipusú pályán az egér kifejezetten előnyös és pontos:)
  • mistermiskolcz
    #8
    Toljatok má képeket!
  • ricsa008
    #7
    okés sikerült THX
  • xido
    #6
    na..még korán volt.szépen félrefogalmaztam félreértelmezésből kifolyólag:)
    a lényeg maradt,csak 29et találok:)
  • xido
    #5
    1 doboz nekem is hiányzik,akárhányszor járom körbe...a kapun addig nem is kell átmenni,mind a 30 ezen a területen kell,hogy legyen
  • Slim Rick
    #4
    a szemétbe meg kell találni a távcsővet . külön nézet gomb van a keresésre
  • ldavid
    #3
    demó
  • ricsa008
    #2
    üdv én is leszedtem és bejön
    de az 1 pályarésznél ha összetöröm a 30 dobozt mit tegyek? sehova sem tok menni minden kapu zárva :(
  • xido
    #1
    Nos..napok óta lesem,de sehol semmi topic ehhez a játékhoz...Jó..nem minden játéknak kell nyitni...de az ilyen tipusoknak azért nem árt:)

    Híresztelik,hogy ebből is PS2-portot kaptunk mi pc-sek...nos lehet,hiszen pajtásom szerint az x360 olyan 6 gigát nyom legalább a "mi" 3unkhoz képest,de meglepően kellemes mégis a grafikája..köszönhetően a témának,ami javarészt űrállomáson játszódik,ahol a steril környezet elég barátságosra sikerült...a játékot mindenki sejti milyen,tipikus végigrohanós gyűjtögetős ügyességi..."casual",ahogy mondani szokás,az ember előveszi,ha nincs hosszabb ideje másra..de aztán ott is ragad hosszabb időre,mert még kiváncsi a következő pályára:)
    Nálam adaptációként közepes 4es...jó ügyességi részeket raktak bele:)