26
Kéretik nem elpoénkodni! Habár..
  • debussy
    #26
    www.pianosociety.com/
    vagy mp3portal.hu
  • htr93
    #25
    Hol tudok mindenféle komolyzenét letölteni? jó lenne meghallgatni, mit kétne alkotnom...
  • htr93
    #24
    Az fasza, ezt feltétlen megfogom hallgatni, csak kéne egy fülhallgató(brühühühü(könyvtárból netezek mindig,) viszont kéne valami téma, különben sosem lesz 86374.ik hsz.

    Mi lenne ha valaki a költeményét felvenné, és feltöltené netre?pl..
  • debussy
    #23
    Nagyon tetszik a cselló hangja. Szeretem az olyan darabokat, amiben cselló és zongora van együtt. (M. Ravel: Pavane pour une Infante défunte) Ez egy zseniális mű. A cselló-zongora változatot elég nehéz megtalálni, de érdemes :)
  • htr93
    #22
    Milyen hangszert próbálnál ki még szívesen?
  • debussy
    #21
    Hát... ez kicsit kusza volt :) de a lényeget értem. Igazából a zene tényleg minden fáradságot megér.
    Egyénként az én esetemben nem a fáradsággal van a gond, mert annyi időt töltök gyakorlással, h néha az a kevés komponálással töltött idő, meg se "kottyan". A probléma inkább akkor jelentkezik, amikor meglátom a kottalapom mellet mondjuk Rachmaninov egyik darabját.... Mégis mit akarok én? Szerintem érted. Egyelőre nekem az is elég öröm, h őket játszhatom :)
  • htr93
    #20
    huhh afene

    megpróbálom definálni vagy definiálni
    sokszor az emberekből vagy a pénz,

    a többit asszem lehet érteni. elnézést:(
  • htr93
    #19
    Na, az fasza:)

    arra gondoltam, hogy nemáá hogy abba hagyd a költögetést(amennyiben felfogtad hogy ez fárasztó, DE meghozod ezt az áldozaod, mert ha kész lesz akkor királyságosság lesz) hogy megpróbálom deinálni vagy definiálni(most nemtom...:( ) a híresebb költőket, zenészeket, akármiket...:
    "Akik nem adták fel."
    na. hát nem tök okos vagyok? sokszor az emberekből vagy a oénz, vagy az lhatározás hiányzik hogy megcsinálják amit akartak. pl.zeneszerzés, banda.pl- azt gondolják hogy " ááá úgyse leszünk olyan híresek mint a ***" pedi g ők-->***, azt gonodlták hogy tudom hogy sok időbe fog telni és fárasztó lesz, de megéri a fáradságot, szívesen fordítom rá az időmet.

    meghallgatta a számaimat? tök faszák:)csak vicc volt, a szomorú számra büszke vagyok, a másik megzenésítettt dobos verziója nem tetszik, de nyugisan akkusztikus gitáron az is naggyon fasza.

    Gondolod, hogy megéri a fáradságot A Te Saját zongora darabod írása?
  • debussy
    #18
    Szerintem is nagyon számít a tanár, néha csak az fontos. Nekem szerencsére nagyon jó tanárom van :)
    Igyekszem nem feladnai a komponálgatást, de siralmasan kezdő vagyok.
    Köszi a meghívást, de sztm írtam már oda is, de a jövőben is fogok még. :)
    Ja... és én is nagyon zenés vagyok :)
  • htr93
    #17
    Én ilyen zenés vagyok, nyitottam még egy témát. ha te is ilyen zenés vagy, írj majd oda is!:)
    Zenével kapcsolatos élmények
  • htr93
    #16
    -nos, ez egy érdekes ötlet.rossz dolog feladni. egyre könnyebben megy majd az is(persze nem a 2.költeményed után)

    Eggyébként én csellózok, és kötelező zongoráznom. hozzátenném, hogy a tanárom egy segfej.

    Szerintem számít hogy milyen a tanár. ugye hogy számít?
  • debussy
    #15
    Hát én mindjárt sírok.... :)
    Nem is értem, hogy lehet ezt a hangszert utálni... Na persze ez mindenkinek a szívügye.
    A zeneszerzéssel kapcsolatos véleményem mellett továbbra is kiállok. Az oké, h lehet "egy oktávval lejebb", meg ilyesmi kíséretet csinálni, de azért sajnos ez nem ilyen egyszerű.
    Én viszont egyelőre maradok a mesterek darabjai mellett és azokat játszogatom.
  • htr93
    #14
    Az a jó a zongorában(utálom mint a sz***) hogy a kíséret szine bármi lehet, szóval, ha csinálsz egy dallamot, akkor a kíséret szinte bármi lehet, pl. alap dúr,moll stb. hármashangzatok a dallam bizonyos hangjaira építve. csak egy oktávval lejjeg. vagy ilyesmi( hozzátenném hogy hülye vagyok, és egy normális zongorista, vagy esetleg tanár most lehet hogy sírva olvassa ezeket a sorokat...:)
  • debussy
    #13
    Sziasztok!
    Nos, én végigolvasgattalak :)
    Én többnyire komolyzenében utazom (zong) és néha rám is komponálási láz tör. Az a baj, hogy az elméleti tudásom nekem is kevés pedig ebben a műfajban kéne...
  • htr93
    #12
    Az milyen?

    Eggyébként bocs mindenkitől, túl hanyag hozzászólásokat írtam.

    HABÁR, arra is kíváncsi lennék, lényegében hányan hallgatták meg őket...
  • htr93
    #11
    Bocs, tényleg nehezen értelmezhető, bár nekem sikerült, de hát én többet tudok magamról mint ti rólam.. na mindegy..ez lene a lényege:
    Több témám is van, de cak 2őhöz írtam kíséretet. ezek özül, az volt időben az első, amit másodszorra szúrtam be. és amit elsőre szútam be, az volt időben a második. ennyi
  • htr93
    #10
    elnézést.. gitár és doB. elrontottam:(
  • htr93
    #9
    Gitár dod.

    Már 5 éve gitározok és doboltam 6.....órát össz-vissz. ez látszódni fog.

    Miért akrtad ezt tudni?
  • htr93
    #8
    De ezek progival vannak nem? ilyen diszkós izék.

    amire én gondoltam az elvileg élő lenne, csak ha fel akarom venni, akkor pl.én csak wma-ba tudom, és 20 megákat pakolgatni már neccesebb, + így még a kottáját is meg tudod nézni...
  • bakvarnyu
    #7
    hahaha ez olyan mint as szintiboy
  • Pistike 007
    #6
    "ez nem annyira jó már.(ez az első volt, amit elsőre szúrtan b, az meg a második. má amihez kíséret is van..."
  • bakvarnyu
    #5
    köcsögduda
  • ivjoe
    #4
    Mielőtt letöltöm, elmondod, h milyen hangszeren játszol rajtuk?
  • bertino
    #3
  • Monoton
    #2
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1015173606
  • htr93
    #1
    Rapidshare Természetesen..

    És Itt van az én témám. az a címe hogy szomorú szám.

    Itt meg egy másik. ez nem annyira jó már.(ez az első volt, amit elsőre szúrtan b, az meg a második. má amihez kíséret is van...

    Na! Ha csináltok ti is -zenét, küldjétek ide:)!