24
911 Firs+ Responders
  • ChaosTeam
    #1
    Ez a játék egy stratégiai szimulátor játék. Feladatunk a rendőrök, mentők, tűzoltók és technikai mentők irányítása a vársoban kialakuló mindenféle katasztrófa, baleset minél előbbi megoldása. Mentőket kell küldenünk, ha rosszul lesz egy lakos, vagy lövöldözésben megsérül, tűzoltókat kell küldeni épület és természet tűz valamint autóbaleset helyszínére, rendőröket kell küldeni a balesetekhez, hogy leállítsák, eltereljék a forgalmat illetve a gyalogosokat is távoltartsák a veszélyes helytől. Ezenkívül tolvajokat kell üldözni és elkapni, tüntetéseket feloszlatni, törvénysértőket letartóztatni.

    Képek a játékból:










    Érdekes játék, érdemes kipróbálni.


    Hivatalos Honlap
  • Bulykin
    #2
    a grafika az gyönyörű az biztos...lehet h kipróbálom:)
  • akyyy
    #3
    megjelent? zsir nagyon, oylasmi lehet mint a vészhelyzet (emergency)
  • Bulykin
    #4
    van-e hozzá magyarítás?? mert azé' úgy könnyebb lenne:)
  • Yoda001
    #5
    wow, nem néz ki rosszul :) amint megjelenik MO-n meg veszem
  • Thanatos
    #6
    már vagy fél éve kitn van asszem, vagy több, nem?
  • Énvagyokazapád
    #7
    az jó játék volt, sokat játszottam vele:)
    még emlékszem egy olyan pályára is hogy elütt egy vonat vmi autót O.o
    :D
  • Yoda001
    #8
    itt van pl 1 sok közül, szóval a játék már biztosan megjelent.. (vagy csak warezbetyárok)
  • Magnumrolcsi
    #9
    Jónak néz ki, mindjárt felteszem.
  • akyyy
    #10
    elkezdtem ujra a emergency3-at, de magyaritasportal nem jön be, valakinek nincs meg a 30 megás foditása?:D
  • milk41
    #11
    van multija is amint látom:D

    kiváncsi vagy arra:D
  • Gyocsika
    #12
    Hali!

    Gyertek ide Emergency 4 = 911 First Responders, csak ez egy amerikai verzió de semmi különbség.

    Emergency 4 hez még magyar modok is vannak, Szeged,Szolnok, Dunaújváros, most készül az Orosháza...

    CSak gyertek kérdezzetek.
  • zeli
    #13
    huh, tényleg jól néz ki, majd lehet kipróbálom :)
  • Bulykin
    #14
    nah én már töltöm is:)
    de magyarítász nem találtam hozzá...nincs senkinek?
  • akyyy
    #15
    én utánanéztem, emergeny 4 csak német nyelven jelent meg, készült hozzá hobbi angol forditás, azalapján kezdtél el a srácok forditani, de nagyon tré volt az angol. és ezért abbahagyták.

    de ha most megjelent normális angol nyelven, akkor nem fogják azt lefordítani?
  • Bulykin
    #16
    hát nemtom, jó lenne:)
  • Bulykin
    #17
    feltettem de nekem nem megy a game:) elindítom, aztán feketeség és vissza kilép az asztalhoz, crack-et sehol sem találok, nodvd-s patch-ot sem... valaki help
  • ChaosTeam
    #18
    Nekem megy, első indításra nekem is kidobott, de utána elindítottam és vártam kb. 20 másodpercet akkor megjelent az intro.... nekem kicsit lassan tölt be a játék, de utána jól megy.
  • Magnumrolcsi
    #19
    Tegnap egészen jól elmerültem a játékban. Pár órát simán.. A végén 22000valáhány száz pontom volt. Kétszer is előfordult, hogy a fél város lángra kapott.

    Az elején sokat tölt, de utána hasít. Bár néha mikor kint volt 5tűzoltó kocsi, pár mentő, rendőr autók és még az eső is szakadt elkezdett szaggatni.
  • Bulykin
    #20
    mind1 már tárgytalan...megoldottam^^
  • akyyy
    #21
    hol lehet leszedni?
  • Bulykin
    #22
    torrent:)
  • NIVIDIA
    #23
    Hello! Nekem is ez a problémám belépek aztan intro utaann vissza kidob! Te hogy oldottad meg???
  • Robi546
    #24
    Tegyél fel egy új Video Kártya Drivert nekem is ez volt a probléma :) és tettem fel egy új videó drivert és így még Win 7-n is megy! :)