56
  • PíszLávJuniti
    #1
    reklám?
  • Sanyix
    #2
    mintazipod?
  • Frosty01
    #3
    tech cikk, ésha reklám?...
  • winnie
    #4
    akkor oda lenne írva, okoska. nyilván, ha van mobil, főleg, ha új, akkor úgyis írnak róla a lapok, így felesleges fizetni érte, hiszen az sg-nek is érdeke, hogy beszámoljon róla.
  • bertino
    #5
    a cím is mindent elmond... :Ddd
  • Gladiator
    #6
    LG a legszarabb telefongyártó. Kb. fél éve dolgozok telefon szervízben, 10 telefonból kb. 4 samsung E250, 4 valamilyen LG. Ezt is alig pár napja/hete forgalmazzuk, de már hordják vissza.
  • loky
    #7
    Nagy ügy...ha földhözverem lehet mind szénszálas, meg karc-biztos üvegje...ugyis strapára megy... Különben is...minél drágább cuccot veszel, annál többet buksz fél év alatt, mert az ára le fog esni... ám akinek megéri...vegye...
  • Gerygrey
    #8
    Mitől "menő arc" valaki egy telefontól? Sosem fogom megérteni az ilyet.
  • loky
    #9
    Nekem LG 525i-m van, kb fél éve. Kétszer volt szervizbe:D
  • Lavigne
    #10
    de csúnya ez az ördög gyerek
  • Atkamon
    #11
    Olvasd el mégegyszer a címet és rájössz hogy nem a telefontól lesz valaki menő arc, hanem hogy ez a telefon menő arcoknak van...
  • gombabácsi
    #12
    juj a mónikának is ijen van akkor nekem is köll juj
    ja most nézem ez a balázska
  • Tinman #13
    Nagyon durva reklám ez gyerekek... N82 miért nem kapott kiemelt cikket?
    Egy pöttyet lealázza ezt a nem sokat tudó plázaboyok kedvencét.

    "szexin szétcsúsztatható"

    Alias fél év múlva viheted a szerelőhöz, mert kikopik... n95 topikok is tele vannak ilyen gondokkal. Flip = rövid élettartam.

    Se Wifi, se GPS, se Tv out... gasoline.
  • hdo
    #14
    "Divattelefonhoz divatos celebek dukálnak"

    Ki a fa.om az a metroszexuális körszakállas surmó meg az a kismamakosztümös sápadt fehérnép? xD

    De komolyan, nem vágom.
  • Benedekco
    #15
    most mondta gombabácsi... engem is hanyattbaszott... elég randák :D ezek lennének a celeb-ek? röhely... ez az egész röhely... az Én telefonom Nekem már túl extrás, mert szines a kijelzője, amit tud: sms-t küld-fogad és hívást küld-fogad ennél nem kell több... ha ez lerohad megpróbálok valami új olcsó fekete-fehér kijelzős alap nokiát szerezni...
  • Benedekco
    #16
    két nyomorék... kiváncsi lennék mennyi pézért jáccák az agyukat... a lalküket is eladják ezek...
  • hdo
    #17
    Ja, értem, tehát akkor az egyik a Balázs a másik meg a Maunika. Köszi! Hála az égnek nem nézek magyar tévét, már az is bőven elég amit hallottam!
  • Raziel Anarki
    #18
    apám, ilyen cikket a sony bravia reklámok forgatásáról olvastam a zindexen, de ott legalább éjszaka tették fel, h ne legyen ilyen spamizű :D:D
  • Benedekco
    #19
    Baázst még Én sem láttam, de Maunikát mán igen... még akkor mikor elkezdték... gondoltam röhögök egyet, aztán hányás lett belőle
  • hdo
    #20
    Én az ilyen büdös parasztokat elvből nem nézem, kétszer láttam győzike sóból egy-egy jeleneletet azt is csak TV kapcsolgatás közben futólag. Egyszer a járdára szart a jólnevelt lánya, másodszorra meg a drága menyecskéjének akarta a pici nyakát kitekerni mert behorpasztotta a kocsit. Ha futólag sikerült ilyen ütős jeleneteket elkapni, képzelem hogy milyen lehet a teljes műsor, és az ember ilyeneket hív itthon celebnek. Pofám leszakad!
  • Gerygrey
    #21
    És kik azok a menő arcok, és mitől azok, és miért pont ez a telefon való nekik? :)
  • hdo
    #22
    Ezek a magyar celebek és a hasonszőrűek a menő arcok ... állítólag ... és azért ez való nekik mert saját magukat jellemzik. Nem tudnak semmit, de azt kurva jól - és emiatt állnak a középontban -, és nem olcsón!
  • Hellion
    #23
    Ez nagyon jó volt

    Irritál ez a balázs, nézzétek meg ezt a videót, mekkora bunkó:

    Balázs fingik

    Tudom, hogy nem tartozik a témához, de gondoltam, talán még Valaki nem látta.
  • Hellion
    #24
    Amugy mi az a celeb? Lotyó? Az olyan mint a playmate=lotyó. Ééértem!
    Akkor magyarul kurva.
  • Benedekco
    #25
    azt marha jól megmondtad... tetszett :)
    szerencsére Én már 6 éve nem TV-zek, és 5éve egyáltalán nincs televízió a közvetlen környezetemben, sajna a rádiót mindennap kell hallgatnom, de magyarban néha áttekertem a tilosra vagy betettem valami shoutcast-os netrággyót... itt már elég nehézkes, ráteszem az empéhármat és félóraután leszedi valaki mer nemhallja a híreket... leszakad a pofám... azt hallgathatom ugyanazt a büdös jópofi műsort mint otthon a mocsokrádiókon csak ez dánul van... igazából nem is tudom melyik a rosszabb érteni a magyart vagy hallgatni értelmetlenűl ezt a borzadály nyelvet...
  • Havok
    #26
    Ember... ne süllyedj a szintjükre!
  • hdo
    #27
    ON:

    Eddig fikáztam az iPhone 3G-t hogy 3G-hez képest gagyi, most hogy megláttam ezt a "divattelefont" valahogy egyre szimpatikusabbnak tűnik, pedig régebben megfogadtam, hogy almát _soha_ nem veszek -csakis zöldségesnél-!

    OFF:

    Köszi, sg-vel ellentétben én nem csak gyűjteni, hanem írni is szoktam cikkeket, vagyis inkább kritikákat, és hát a csípkelődő hangnem elengedhetetlen, ez a kérdés meg túl magas labda volt ahhoz hogy figyelmen kívül hagyjam!
    Át tudom érezni a fájdalmadat, a dán tényleg nem egy kellemes hangzású nyelv, de én személy szerint inkább hallgatnám azt, mint akármelyik magyar rádiót. Az itt emlegetett "celeb" színvonal sajnos minden médiumban megmutatozik itthon. Miért is kötelező mindennap rádiót hallgatni? Munkahelyi ártalom?
  • Sippie
    #28
    "A mobiltelefon bizonyos körökben tagadhatatlanul státusszimbólum, annak ellenére, hogy a felmérések időről-időre bebizonyítják, hogy az emberek még ma is főként hanghívások bonyolítására és üzenetküldésre használják kedvencüket."
    Hát bazmeg, talán azért mert arra való...
  • hdo
    #29
    Nem azért, azért mert a státuSZSZimbólum mobiltelefonok annyira nem haladnak a korral hogy sok mást nem lehet velük csinálni, nem tudnak semmit! A világ legdrágább gyémát berakásos mittoménmilyen /V betűvel kezdődik a márka :P/ telefonja még mindig ott tart hogy _16_ szólamú polifónikus csengőhangja van!
  • Tetsuo
    #30
    Infraport ugyse nemis kell.
    Ki az a barom, aki qvga-ban rogzit videot (akar 120fps-vel)??
    Az akksi mernem nagyobb ezekben a telokban??
  • hdo
    #31
    Biztos azt gondolták ha már szar minőségű a videó, akkor már legyen folyamatos az a kép - és mivel sznobtelefon - legalább annyira, hogy még a legyeknek se akadozzon!
  • archkoven
    #32
    Fel nem foghatom ezt a szűnni nem akaró telefonmizériát. Most egy ilyen kis vacaknak tényleg annyira lehet örülni???
  • passatgt
    #33
    nem mónika hanem ördög nóra
  • passatgt
    #34
    és elég száni tetetni hogy nem tudjátok ki van a képen
  • sathinel
    #35
    ) hát attól még hogy jól néz ki nem lessz agysebész:D Győzikénél azért 1 fokkal jobb.
  • Gerygrey
    #36
    Itt egy hosszabb válogatás Balázskáról:

    Sebestyén Balázs a Tahó
  • Gerygrey
    #37
    Jah... Most már értem.


    De biztos jó marketingfogás az LG-től, hogy ez a telefon primitív bunkóknak való?
  • palm pilot
    #38
    Ez a telefon most valami nagy szám lenne és hasra kéne esni tőle? A HTC Touch Diamond mindenben lealázza. 640x480 kijelző, 7.2-es HSDPA, teljes értékű PDA, méretben és árban meg kb. ugyanannyi. Ezek után kinek kéne egy ilyen eldzsí?

  • Gerygrey
    #39
    Na meg ott a nagytesója, a Touch Pro...

  • palm pilot
    #40
    Az is, csak az még nem kapható (augusztus-szeptember), valamint méretben nagyobb (igaz aksiban is és +keyboard).