19
  • rigidus
    #19
    > A jó rendszer az ami ezt is kiküszöböli. Különben a kommunizmus is jó rendszer csak nem életképes.

    Azt ne mond, hogy mar kiprobaltak.
  • EroSennin
    #18
    A legtobb irodai alkalmazott akkora idiota hogy meg a winfost se kepes megtanulni rendesen hasznalni.

    Masreszt senki nem mondja ki de nyilvanvalo: az alkalmazottak nagy resze sajat celra is szeretne hasznalni a gepet, es windows eseten ez sokkal egyszerubb. Magyarul: tudnak ra jatekokat telepiteni meg videokat nezni rajta meg egyebet amivel feldobhatjak napi 8 oran at tarto irodai patkanykodasukat :)
  • Benedekco
    #17
    nekem még mindíg az office licencek büdösek abban a bécsi szarakodásban... na azt sose fogják nekem kimagyarázni...
  • Sir Quno Jedi
    #16
    "Maradnak majd olyan gépek, amelyeken megmarad a Windwws. Ennek egyedüli oka, hogy vannak olyan programok, amelyek kizárólag Windows vagy Macintosh alatt működnek"

    Ki hitte volna?! :D

    Ennyi.
  • Sanyix
    #15
    faszom alig van új cikk, semmi flém, ez gáz. Unatkozom.
  • Icegod
    #14
    jah, ezt benéztem ... sry
  • grobs
    #13
    20 emberrel ennyi gepet atallitani, es alkalmazottat betanitani nem rovid ido. De nem is kell sietniuk. A jelenlegi rendszert mar kifizettek, tehat az atallast a cserehez igazithatjak, es nem az a celjuk, hogy mindenaron linux-ot hasznaljak hanem az, hogy atalljanak nyilt szabvanyok hasznalatara (sok gepen csak OOo-t es FF-t telepitenek, a win/macos marad).
    Mint irtak 4 ev mulva sem lesz 100%-os az atallas.
  • floatr
    #12
    Így értettem énis, na
  • mousee
    #11
    Hajrá OpenSource :)
  • A1274815
    #10
    Jól értem, hogy még mindig nem fejezték be?
  • assdf
    #9
    Nem a szoftverfejlesztő céget szapultam, az az ő dolguk hogy min támogatják a terméküket, de hogy linuxra venni egy olyat ami azon nem fut
  • floatr
    #8
    Azt azért tegyük még hozzá h miután kiderült h ez így nem fog menni, a fejlesztő cég beígérte pár hónappal későbbre a firefox-os verziót is, amit a türelmetlen városatyák/anyák egyszerűen már nem bírtak kivárni, és jól elb.sztak vista/office/miegymás licenszekre gyorsan pár millát.

    Reális
  • assdf
    #7
    Többek között miután átálltak linuxra, vettek egy olyan szoftvert ami csak és kizárolag internet exploreren volt hajlandó müködni semmilyen más böngészővel nem...

    bvalek2 jól irta mert ez vagy óriási dilettancia és inkompetenciát feltételez, vagy korrupciót.
  • floatr
    #6
  • bvalek2
    #5
    Vedd a fáradságot te troll, és olvasd el: http://www.sg.hu/cikkek/60545/becs_linux_melle_vista
  • Icegod
    #4
    ez a hozzászólás mutatja az értelmi szinted ... végigolvastad egyáltalán azt a cikket? ... Bécsben a linux mellé telepítették a windowst, pár szoftver miatt (wine-al nem működtek megfelelően) ... ez neked korrupció?, jah, ha nem olvastad el a cikket ... akkor inkább maradj csendbe, azt nem néz hülyének mindenki.
  • floatr
    #3
    Utolsó bástya -- akkor a tavalyi hollandiai lépések elfelejtve?
    Én éppen ellenkező tendenciát látok, függetlenül a bécsi szarakodástól
  • Vorpal
    #2
    A jó rendszer az ami ezt is kiküszöböli. Különben a kommunizmus is jó rendszer csak nem életképes.
  • bvalek2
    #1
    Azt hiszem most már egyértelmű, hogy Bécsben korrupció és dilettancia miatt bukott meg a projekt. Az emberi butaság platformfüggetlen...