14
  • torcipepe
    #14
    pedig nem ártana beszerezned. nálam 3 rooteren jön át a net, mindegyikben aktiválva a tűzfal, de még így is van vírusirtó, tűzfal és spyvare irtó is a gépemen.

    az IE 6 nagy aránya nem jelent mást, mint olyan embereket, akiknek másolt az XP-jük. elvégre olyan helyen, ahol eredeti, ott beszokták kapcsolni az automatikus frissítést vagy legalábbis letöltik néha a frissítéseket.
  • Hellion
    #13
    Nem mondtam, hogy az FF miatt jön be nem jól az oldal, hanem a sok villogó, zenélő zavaró reklámtol lassabb. De ez IE-re is igaz. Félreértettél.

    Most feltettem ezt az Adblock Plus-t FF-hez, nem rossz kis cucc, így még jobb az FF mint eddig.
  • Gerygrey
    #12
    iwiwes szarságokra van külön Greasemonkey script Firefoxhoz, az IWIW-Tools ami a reklámok eltüntetése mellett még sokminden pluszt hozzáad az iwiwhez.

    Azt nem teljesen értem, hogy mi motivál valakit hogy feltegye a 7-es IE-t? Mert megértem, hogy az egyszeri felhasználó gépén csak IE van, ami minden bizonnyal hatos, de ha már belefog egy telepítésbe akkor miért nem tesz fel firefoxot? :)
  • szarvasdinnye
    #11
    Regebben folyamatosan sirtak itt az emberek a politikai hirdetesek miatt. Na azokbol en pl egyet sem lattam, egy ideig nem is tudtam, hogy mirol beszelnek. :D
  • szarvasdinnye
    #10
    Nekem jol jon be a weblap. :) FF3, Adblock Plus, Ad Muncher, tuzfal reklamszurese. Ami ezen atmegy, pl iwiw-es szarsagok, azokat manualisan kiiktatom. AdMuncher eddig egy ev alatt cirka 2,5giga reklamot nem toltott le nekem. Az mar szep szam, pedig mar nem netezek olyan sokat, mint regebben. Es ez csak az egyik szurom.
  • Hellion
    #9
    Én csak simán Firefox-ot használok. Router mögül, annak a tűzfala be van kapcsolva, meg a Windows xp tűzfala is. Vírusírtót és spyware írtót nem használok.
    Mit lehetne még tenni, hogy el tudjam kerülni a sok villogó flash és egyéb reklámokat, nagyon zavaró, és lassabban is tölt be az oldal. De, úgy kéne megoldani, hogy a weblap azért jól jöjjön be. Köszi előre is, ha van Valakinek tanácsa.

    Üdv Mindenkinek.
  • eto demerzel
    #8
    en is adblockert hasznalok. jobb, stisztabb, szarazabb erzes :D
  • Sanyix
    #7
    nem a jóságtól függ mit használnak. Lásd valóságsó, győzikesó, ipod, suzuki, p4, stb.
  • sylas
    #6
    pedig az sem rossz sztem
    mind2-t használom
    régen még opera helyett netscapet zuzztam:)
    de ez az uj opera is jooo
    ez a 2 böngésző kellene minden gépre nem holmi explorerek:)
  • nickwearby
    #5
  • szacsi
    #4
    elhanyagolható...
  • sylas
    #3
    opera-t nem említik meg?
    kb mennyien használhatnak operát?
  • rolik750i
    #2
    Jelentkezem!:D:P
    Igen, irják ezt a firefoxról, amihez nagyon sokan egyböl letöltik az adblock plust..
  • Polemius
    #1
    Pontosabban ez azon böngészők száma, melyek megjelenítik a hirdetéseiket. Vagyis az ezeket szűrő böngészők nem jelennek meg a cég statisztikáiban.
    Most pedig tegye fel a kezét aki adblockerrel, tűzfallal, a hosts szerkesztésével vagy másként blokkolja a reklámokat. :)