20
Yamaha Why Segítség!!!!
  • icepick16
    #20
    kösz a segítséget! Remélem nem rohadt be, vagy szakadt el!
  • pszihopata
    #19

    A bal felső szerkezet reteszeli az ülést,látszik rajta a működtető bowden helye!

    Az open feliratot a 'gyengébbek' kedvéért írták rá a gyújtáskapcsolóra!
  • pszihopata
    #18
    A yamahákon a /gyujtáskapcsolóban/ a kulcs balrafordításával /nem benyomva/ lehet nyitni az ülést.

    Egy bowden működteti,de lehet hogy szakadt,v. berohadt.

    A gyújtáskapcsolón kis ikon mutatja is.

    /Okosabb lett volna a robogók topicban!/
  • Zsolti9014
    #17
    ja, jó. sajnos gíy látatlanban nem könnyű :D
  • icepick16
    #16
    az csak a bevásárlózacskó-kampó
  • Zsolti9014
    #15
    a képeken úgy látszik, hogy az ülésnek a motor eleje felőli végén, kicsit lefelé van valami amivel még lehet hogy ki is lehet nyitni.
  • icepick16
    #14
    ha esetleg vki félreértette volna, én az ülést akarom felnyitni
  • icepick16
    #13
    de elméletileg ott kel bele tankolni is :D
  • w77d
    #12
    a brossúra alapján extraként rendelhető hozzá sisaktartó, szóval fel ne feszítsd az ülést, mert nem biztos hogy jól jársz :D
  • bens
    #11
  • zolo
    #10
    Ne törődj a sok nyomorékkal...felesleges felhúznod magad...
    Nézd át még1gyszer a motort jobban, kell lennie kulcsjuknak vhol, vagy az ülés elülső részén, vagy valamelyik oldalt.

    Vagy...Vannak robogók amelyeken nincs is felnyitható sisaktartó, sztem itt is ez a helyzet...mert sehol nem tesz említést a Yamaha oldala, sem a brossúra sem.
  • DarkHorSe
    #9
    Szerintem
  • icepick16
    #8
    nem hinném hogy lopott lenne. amuyg tök sok hasznos tippet kaptam eddig
  • pinnacle
    #7
    Lopott jószágon ne keress sisaktartót
  • icepick16
    #6
    a legegyszerűbb meg az lenne ha elolvasnád az első hsz-t, amiben leirtam hogy a robogót kaptam, nem pedig vettem. akitől kaptam az pedig ezt elfelejtette megkérdezni, mert ő sem tudta amikor rákérdeztem
  • jaszy
    #5
    A leg egyszerűbb ha megkérded azt akitöl vetted.
    Bár nem értem hogy vehetted meg ha megsem nézted
  • icepick16
    #4
    eddig nagyon sokat segítettetek. amugy ha valaki ad infot, biztos h bezáratom a topikot. megnyugodhattok
  • bertino
    #3
    zárható.
  • Gladiator
    #2
    gratulálok. képet nem hiszem, hogy kapsz, csak pár pontot. esetleg meg hívd fel talán a gyártót.
  • icepick16
    #1
    Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni tőletek. most kaptam egy yamaha why robogót és nem tudom hogy hol kell felnyitni a sisaktartót. nem találom rajta a kulcsnyílást! valaki esetleg tudna segíteni egy leírással vagy egy képpel? Előre is köszönöm