37
  • precision
    #37
    Az iwiw nem szar, csak néha le van terhelve...tényleg költhetnének a fejlesztésre.
    Nem, nem azért van fent az átlag az ilyen oldalon, hogy magát reklámozza és minnél több ismerőse legyen, hanem, hogy kapcsolatot teremtsen az ismerőseivel. Én is találtam már meg rég nem látott osztálytársakat, akiknek ezelőtt semmilyen elérhetőségét nem tudtam.
    A facebook meg nem annyira jó mint amennyire nagy a hype körülötte. Kb privi.hu szint már tényleg egy-egy adatlap ott. Van 24234234234 db HASZTALAN külső kisalkalmazás amit mindenki berak az adatlapjára, csak hogy ott legyen, és semmi haszna, átláthatatlan lesz tőle az egész. Ja és alig van rajta magyar ember.

    Ha egészségesen használja ez ember akkor jó az iwiw. Nem kell gyúrni az ismerős számra, nem kell minden nap 3 percenként nézni hogy írtak e üzenőfalon. Nem kell önreklámos egoista adatlap. Arra kell használni amire való. Pl.: egy helyen van az összes ismerősöm emailcíme, a legtöbbnél telefonszáma, msn címe...stb. Egy helyen van az összes ismerősöm névnapja, születésnapja. Ennél több funkció egy átlag közzöségi oldal usernek nem kell.
  • plu604
    #36
    áruljátok már el egy tudatlannak mi a pöcs az a facebook... megnéztem az indexlapját de nekem csak egy ugyanolyan regeljésarcoljhányismerősödvan oldalnak tűnt mint a többi.
  • passatgt
    #35
    nálam is törlés gomb segített csak, amúgy se nagyon foglalkoztam vele:)
  • janoskaaa
    #34
    Na es delutan neha hasznalhatatlanul lassu.(hetente egyszer-ketszer nezek csak ra (mielott ramragasztanatok az iwiw fuggo jelzot:), de akkor is....)
  • janoskaaa
    #33
    Inkabb a motoron javitananak, mert azert tobb mint szaz szerver szolgalja ki, az azert eleg gaz.
  • Csaba42
    #32
    Sorry, javítok: "hozott csak be" -> "hozott be"
  • Csaba42
    #31
    Nekem van: felejtsd el az IWIW-et, mivel úgy szar. ahogy van. Én akkor gyűlöltem és untam meg, amikor minden oldalt csak másodjára-harmadjára hozott csak be, akárhol is próbáltam (itthon, suliban, netkávézóban, havernál, unokatesónál, stb), ráadásul naponta jöttek a kéretlen reklámadatlapok bejelölési szándékai, az IWIW-esek pedig szartak a fejemre (ha több hónapig van ez, akkor nyilván ezt jelenti). Egy gyors kattintás a Törlés gombra, és minden kínom elszállt.
  • fizik
    #30
    mindig kell vmi parasztvakítás ;)
    most ezen fognak csámcsogni 3(?) hónapig...
  • dawinD
    #29
    valaki valami ötlet erre ?
  • pzssoft
    #28
    Aki nem ismerné, iWiW-hez greasemonkey kiegészítő: http://userscripts.org/scripts/show/24506
  • Gerygrey
    #27
    Cejetni manapság már nem menő, mostanában a tinik lávv-ni szokták egymást

  • Hellion
    #25
    Ne is mond.

    Off

    Meg amikor msn-be a sok kis szaros a neve mellé beteszi azt a istenverte szivet, meg, ilyenek: "tegnap kúrtam" (Kár ilyeneket megismerni) - szánalmas kis bohócok. Hülye túl-liberális szüleikkel együtt.
  • lpmaskmancick
    #24
    meginn egy értelmes és hasznos dolog, amire biztos nagy szükségük van az embereknek...
  • Csaba42
    #23
    Te meg most minket fikáztál, akkor ezek szerint te is egy barom vagy.
  • Dynamic
    #22
    Na, a degenerált tinikék most tombolhatnak, és foshatják magukból a "cejetem az én kisz tündérbogajamat" szintű gügyögéseket.
  • hpteso
    #21
    Baszott nagy újjítás. iwiw volt az utolso ahol nem volt ilyen.
  • Sanyix
    #20
    Normálisan megjelenik, csak néha az elbaszott tagek miatt megkérdezi hogy most xmlként vagy html-ként értelmezze. (lent olvasható, hogy az ff nem is kérdezi, kírja hogy hiba, azt jóvan).
  • Gerygrey
    #19
    Az a baj, hogy hiába jön a magyar Facebook, valamiért a magyarok többségének a gagyi iwiw kell. Lásd az ingyenes e-mail rendszereknél: gmail is hiába van magyarul, valamiért a nép nagy része ösztönösen a legszarabbat választja a kínálatból. Ezeknek valóban kár fejleszteni.

    Senki sem kényszerített arra benneteket, hogy használjátok az Iwiwet, barmok..
    Attól még lehet róla véleményt mondani.
  • Ferrer
    #18
    Éljen a fikázás. Senki sem kényszerített arra benneteket, hogy használjátok az Iwiwet, barmok..
  • A1274815
    #17
    Ráadásul ez nem névtelenül történik meg, hanem inkább olyan, mintha levélben írnád meg neki, azon kívűl az illető még cenzúrázni is fogja.
  • Csaba42
    #16
    "Itt az ideje kiteríteni a lapokat, elmondani, kiről mit gondolunk."
    Igen! Ha már az illető szemébe nem merjük kimondani az igazat, tegyük meg online. Ez ám a gerincesség egy újabb válfaja, gratz IWIW![eljen]
  • kukac7
    #15
    van mar magyar facebook.
  • TothLaci
    #14
    Húh, annyi ember nincs is a világon :D
    FaceBookot pedig rá kell beszélni arra, hogy legyen magyar nyelvű változata is.
  • Reg5
    #13
    Inkább azt oldanák meg, hogy Opera alatt is normálisan jelenjen meg az oldal, mert így sokra nem megyek vele. Az ilyen funkcióknak meg tényleg semmi értelme...
  • Lack
    #12
    Nagy idiótaság az egész úgy ahogy van. Nem csak az IWIW, hanem az összes ilyen "ismerkedős, hú de jó bejelöltek, bibi nekem 12737485485 ismerősöm van" oldal. Miért jó az, ha az emberek nagy része még a neten is magát reklámozza?? Persze lehet, hogy én vagyok a hülye.
  • InfectedMann
    #11
    Hát én is a magyar nyelvű FaceBook után sírok :(
    Sok láma angol nyelvű oldalra nem fog beregelni :S
  • Molnibalage
    #10
    Macskafogó rulez.
  • kraawz
    #9
    iwfw.. istenem
  • tomonor
    #8
    Kéne már a Facebook magyarországra... :<
  • dawinD
    #7

    Amúgy help: FF3-on iwiw main nem jön be minden más al lapja igen evvel a hibával: XML feldolgozási hiba: XML- vagy szövegdeklaráció entitás kezdetétől eltérő helyen
    Hely: http://iwiw.hu/pages/main/index.jsp
    153. sor, 1. oszlop:<?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?>

    IE-n pedig bejön, de evvel a hibával az üzifala nem: An error occured during the processing of this request and the page cannot be displayed.

    Ez azóta van mióta ezt a csodás megjegyzést lehet eszközölni.. valakinek ötlete ?
  • kukacS3K
    #6
    nem tudom mit vannak úgy oda magukért az IWIWesek szerintem azért elkezdhetnének félni mert az oldaluk egy sz@r. a myvip is szutyok de mostanában még az is jobb mint az iwiw mondjuk én maradok a myspacenél
  • CybeRick
    #5
    És ez most akkora nagy szám? Szerintem meg szánalmas...
  • craesh
    #4
    hááááát, ha én csajokat jelölök meg és az fog látszodni a profiljánál hogy "Megvolt" akkor sztem a fiuk többsége másra fog asszociálni
  • Sir Quno Jedi
    #3
    Lelkes felhasználók?! Nekem erről ez jut eszembe (nem szószerinti idézet):

    - Ki ez az idióta?
    - Egyik lelkes munkatársunk, Uram!
    - Kirúgni! Bohócokra nincs szükségünk.
  • bertino
    #2
    pff...
  • Vorpal
    #1
    Lepra ez a iwiw - lenne eszük a stabilitáson dolgoznának.
    Tipikus magyar oldal - csináldmagad öcsi szinten.