36
Egy kis gond van ezzel a lappal...
  • SHADOWEYES7
    #36
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1040759332
  • MM2
    #35
    Bocsánat kérés elfogadva

    Akkor majd megnézem elsőnek a memóriát, de van benne 2 DDR hely és 2 SD hely. Nem volt csak 32-es a másik gépbe működött, és sípolt. 3 hosszú sípszó. Nem bírná el már a 32est? ez lehetséges. kipróbálom egy másik 128-as vagy nagyobb ddr-rel
  • Roger6
    #34
    Ok, akkor elnézést kérek tőled, azt hittem ott tudnak segíteni, mert ott vannak ilyen nagy guruk. Meg mindenkitől bocsánat. Remélem sikerül mihamarabb megoldnai a problémát.
  • MM2
    #33
    Roger 6: 50x-er kértem ott segítésget, csakannyit mondtak, hogy memória, de sokkal nem jutottam előbb...
    Bandi: És azt hogy tom megoldani? Bios resetnéél nem csinál semmit, majd kerítek egy memóriát úgytom 266 mhz-es fsb-vel megy.
    Prince Of Máté: Volt valami baja? vagy csak újjításként cserélted?
    NeoMan: inkább ramra tippelnék, mert amikor bekapcsolom a billentyűzet felvillan. És jó volt másik gépen a bill.
  • Bandi 18
    #32
    Nem lehet hogy az a baj hogy az integrált videókari beszart és ha betolod a másikat akkor a biosban még mindig az alaplapira van állítva és ezért akad össze? De lehet memória is :D
  • Roger6
    #31
    Jó, tudod mit? Igazad van. Nyissatok mindennek topicot, hogy ne legyen semmi egy helyen. Pont azzal akartam segíteni, hogy belinkeltem a segítség topicot. Van kb. 200-300 alaplap, azoknak is szeretnék topicot, jó? Megnyitod nekem mindegyiket? Csak azért, hogy legyen benne pár hsz...

    Persze nem én döntöm el, hogy melyik topic kell, vagy melyik nem, nem is akartam. Csupán nem látom ÉRTELMÉT (tudod mi az, ugye?) annak, hogy nyitsz egy ilyen témájú topicot, lesz benne 50-60 hsz, aztán vége. Ezenfelül pontosan ugyanannyi jogom van elmondani a véleményem, mint neked, úgyhogy kusujj vaze! :-D Nem beszélve arról, hogy ha ez egy általános probléma, más alaplapoknál is előfordul, akkor semmivel nem vagyunk előbbre, mert az okos ember bemegy a segítség topicban (vannak ilyenek is, komolyan!), és ott rákeres a hibára. Persze nem fogja kidobni, mivel ti ezt szétszórjátok millió helyre. De utána lesz annyi esze a usernek, hogy megkérdezi ott, és láss csodát, ha ezentúl rákeresnek, megvan a megoldás baszod! Vágod? Ott lesz, szípen bötükkel-e! :D De tudom, én vagyok egy mocsok rohadék szánalmas, hogy egy helyre akarom ezeket tenni. És tényleg, minek is szólok bele? Hát érdekel engem kinek mi a baja, én tudom, hol kell keresni a válaszokat...
  • Prince of Máté
    #30
    Előző gépemben ilyen alaplap volt :D
  • NeoMaN
    #29
    ram vagy billentyűzet
  • MM2
    #28
    a számtek fórumon
  • MM2
    #27
    -.- ha nem vennéd észre ez hardver...
  • Hydroceph
    #26
    Viszont az tok korrekt h egy csomo fainsrac van sg-n akik bemennek egy topikba, kurvamindegy h mi a téma, kurvamindegy h ki inditotta, és h hany ilyen topik van, v h mennyire lenne ez fontos annak aki nyitotta egy SZO NELKUL segitenek ahol csak tudnak. ez tok fain, neked is nagyon szepen koszonjuk, es az elotted iroknak is, sztem nem a ti szaros dolgotok eldonteni h mi a felesleges és mi nem az, kussoljatok ha nem jon be, Ő nyitott egy topicot amit lehet h nem kellett volna, de Te abba a topicba beirtal egy oylan HSZt, amit lehet h nem kellett volna, 1; nem témával kapcsolatosat irtal, 2; marhára de nem a te dolgod leszolni/buntetni a nyitot, lofasz nem kiváncsi a Te véleményedr. nem az iylen topicok a szanalmasok, meg a nyitojuk, hanem az olyanok mint pl Te, akik mast nemtudnak, csak benézni egy topikba befingani és kimenni, iszonyat tré hely ez az sg-s forum, de sajnos ugye sok ember ra van kenyszerulve mivel nem sok helyen van annyi/olyan topic mint itt, és ugye ha erdekli akk ide jon azert a témáér. mindegy, leszarom, ugyis tudjatok mirol beszelek

    am soz de gozom sincs a témáoz xD
  • Roger6
    #25
    Ezt most csak neked, hogy ne legyen fölöslegesen 2000000000 topic.

    Segítség topic vaze

    Képzeld, ők rájöttek, hogy egyszerűbb az ilyen hibákat egy helyen megbeszélni. Érted? Te is ha lemész a boltba, akkor ott vásárolsz, ahol sokmindent kapni. És igen, én ott kértem segítséget, és láss csodát, válaszoltak baszki! Válaszoltak! Kezded érteni?
  • davidka003
    #24
    De van általános segítségkérő topic. Oda kellett volna írnia.
    Szerinted az normális lenne, ha 1000 fajta alaplapnak külön topicja lenne?
  • fanka93
    #23
    ha neked lenne vmi szar a gépedben,nem egy INFORMATIKAI fórumon kérnél segítséget?? mer én igen...és am te vagy a szánalmas...
  • MM2
    #22
    3 hosszú sípszó
    majd megnézem akkor! köszi hátha elindul
  • w77d
    #21
    a 3 sípolás tipikusan a memória hibája. szerezz másik memóriát és biztos vagyok benne, hogy elindul...
  • MM2
    #20
    bekapcsolom, sípol semmi nem jön be
  • 12346
    #19
    sztem ha van rá lehetőséged, csekkold le minden lapban lévő cumód más deszkán. ha no para, lap kuka. bár ezt látni kéne...
  • Frosty01
    #18
    ha már ilyenkurvaokosan beleböfögsz akkor legalább érdemi hozzászólást írj.

    mm2: biosig el se jutsz?

    lehet valami jumper probléma van! ellenőrizz mindent rajta.
  • MM2
    #17
    Tud valaki segíteni?
  • Roger6
    #16
    Istenem! Komolyan minden egyes alaplapnak/processzornak/megmindennek topicot akartok nyitni?! Annyira szánalmas...
  • 12346
    #15
    elitgroup
  • MM2
    #14
    ECS
  • norbi56
    #13
    ez milyen márka???:S
  • MM2
    #12
    Nagyobb kép a lapról:
  • MM2
    #11
    De am integrált vga van benne alapból
  • MM2
    #10
    Ilyesmi csak AGP-be :
  • John Cena
    #9
    ők segítenek
  • MM2
    #8
    egyszer kétszer jött be ez de amikor bekapcsolom még bios se semmi
  • MM2
    #7
    reseteltem többször is a biost + ma raktam bele egy nVidia Qudro-t de akkor is csak sípol és semmi
  • csgery
    #6
    Tulajdonképpen ez a 61.03 Hz lehet a képfrissítési ráta... egyből bekapcsolásnál írja ezt ki, vagy betudod hozni a BIOS-t?
  • MM2
    #5
    3 hosszú sípszó memóriával, memória nélkül folyamatos de 2 ddr meg 2 sd rammal is kipróbáltam
  • csgery
    #4
    Bár ez nemvonható össze a VGA hibájával...
  • csgery
    #3
    Szerintem ez vlami hangkártyás probléma lehet.
    Bár nekem egy régebbi alaplapom akkor sípiolt így, amikor a procival baja volt.

    Nincs ilyen téma, de ide! is elfért volna a kérdésed:).
  • Cat 02 #2
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1040759332
  • MM2
    #1
    Sziasztok!
    Nem találtam ilyen fórumot a akeresőbe.
    Szóval egy ilyen alaplap:



    Az a ba, amikor bekapcsolom 3-mat hosszan sípol! Van benne jó memória, alaplapi VGA, volt amikor bekapcsoltam, és ilyet írt ki:
    Freq: OUT OF RANGE
    21 KHZ
    62.03Hz

    valami ilyemit, és volt amikor csíkok voltak rajta.
    Tettem bele egy nVidia Quadro DVI-is videókártyát, és még midníg ezt csinálja, szerintetek mi a baj?
    Köszönöm!