16
  • janoskaaa
    #16
    Az rtlhirek.hu portal annyira gazul van felepitve szerkezetileg, tul bonyolult, tul zsufolt sehol az egyzseruseg es konnyu navigacio.
  • passatgt
    #15
    a zoom.hu-t perelte be az index designlopásért
  • Tibmanus
    #14
    Ráklikkeltem a zona.hu-ra és madjnem ledőltem a székről mikor megláttam ezeket: "olvasási idő xy perc". Na ez már tényleg van annyira brutkó hogy el is olvassak valamit
  • Omega
    #13
    Ennek a hírnek örülök mert eddig mi volt ? Az Index és az Origo. Az Index idióta bulvárosodást nem bírtam sose az Origo pedig kevésbé van frissítve. No ez az új szájtoknál is így lesz, de legalább bővül a választék.
  • oveggyongy
    #12
    Mondjuk ha lesz google news magyar nyelven, akkor szerintem a magyar Dolphia is lehúzhatja a rolót.
  • oveggyongy
    #11
    Igen ezt én is ismerem, sőt én manapság csak a Dolphián keresztül olvasok híreket. Szerintem hamarosan nagyon sikeres lesz, ha kinövi a gyerekbetegségeit. Persze az is benne van, hogy megmarad egy szűk rétegnek, aki érti és használja is, és nem lesz olyan ismert, mint egy wiw. Egyébként valahol volt egy hasonló hírszájtról szó, már nem olyan új oldal a ma.hu. Hát az elég szánalmas, főleg az impresszum figyelemre méltó!
  • blablakiss
    #10
    tényleg észlelhető az online tartalomszolgáltatás bővülése. ehhez kapcsolódóan nemrég ajánlották ezt: http://news.dolphio.hu
    tök jó megoldás arra, hogy a rengeteg hírportálról csak a téged érdeklő híreket kapd meg. Válasz arra, hogy egyre inkább az információ minősége és relevanciája fog előtérbe kerülni.
  • Cat #9
    Ahogy nézem, ezek csak egymásnak konkurensei (már amennyiben), nem az SG-nek (pl. itt nincsenek politikai hírek, csak amik az informatikához kapcsolódnak.)
  • FoodLFG
    #8
    >Van még mit tanulni persze, hisz az amerikai csatornák minden saját készítésű műsorukat elérhetővé teszik a weben, az RTL viszont eleddig csak odáig jutott, hogy a népszerű műsorait leszedeti Youtube-ról.

    Ez azért poénos mondat volt. Tetszett :)
  • Emmegki
    #7
    "A Magyar Hírlap Széles Gábor ellen fellázadó gárdája úgy döntött, hogy nem állnak be a médiamocsárba sarat lapátolni, hanem kigondolnak és megvalósítanak egy olyan felületet, ami itthon még nem volt. Egy vállalkozó pénzügyi támogatása és a saját lehetőségeik kiaknázásával sikerült is."

    Magyarul továbbra is a régi pártlapot szeretnék játszani...
  • Gerygrey
    #6
    De a hír/infosarok akkor is egy kalap szar, lehet az sg olyan amilyen, erre teljesen fölösleges volt költenie a Pannonnak. Az első egy brutális méretű képekkel díszített MTI, a második pedig még a Startlap színvonalát is bőven alulmúló linkgyűjtemény.
  • Praetor
    #5
    Bezzeg az esgé...
  • Desiderata #4
    de amíg index és origo tudományos rovata jobb mint az SG-é, addig nem érdemes a tematikus oldalakat az egekbe emelni
  • bunny
    #3
    Ha média analízis szerintem ezen a piacon pont hogy azzal lehet valamit robbantani, ha mást csinálsz. Ha beáll az ember a sorba, miért nézné bárki az oldalát, hogy ugyanazt olvassa mint ott, amit már évek óta olvas?
    Más kell, újítás, friss szemlélet. Persze ez nehéz, de enélkül nem megy. A netes olvasó =/= papírolvasóval, aki hajlandó megvenni a 10 bulvárcelebtökömtugygakicsoda újságot, mert abban más képet közölnek a kedvencéről. szvsz
  • aDannyBoy
    #2
    nem,
    kis esti médianalízis
    az általános híroldal egyébként sem konkurencia a tematikus lapoknak, vica versa
  • PíszLávJuniti
    #1
    konkurencia fikázása?