142
Telefonok kódjai (nem unlock!)
  • bigbigle
    #142
    VALAKI!NAGYON FONTOS LENNE HOGY VALAMIlyEN ÖTLET VAGY VISSZAÁLLÍTÓ,TÖRLŐ KÓD A SEZ310-ES TELEFONOMHOZ (AMI MŰKÖDIK) MERT MEGHÜLYÜLT ÉS A TELJES VISSZAÁLLÍTÁS SE SEGÍT!HELPPP!!!!!
  • Máté94
    #141
    Telefonok kódjai (nem unlock!) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • amdopteron
    #140
    6070es nokiát lehet kódal függetleníteni ha vki tud erröl vmit légyszi vegyen fel msnen köszi hallo
    [email protected]
  • bigbigle
    #139
    valaki jó kis kódokat SE-hez
  • hen-tes
    #138
    SE-khez nincs ilyen kód.
  • utgyuru
    #137
    jó hogy ezt megosztottad velünk. én meg az aranyvárost keresem, esetleg cserélhetünk...
  • sala007
    #136
    hello.Sony Erisson K280i-hez keresek sürgősen függetlenítő kódót!!
    [email protected]
  • Petka
    #135
  • Benny04
    #134
  • hen-tes
    #133
    Ha jól tudom ez pl a pannonnál 600 forint plusz költség, na most akkor ez miért is lenne jobb? :D
  • zazaza
    #132
    [email protected] Havi fix 3200 ért egymásközt VÉGTELEN ideig akár megszakítás nélkül is!!!!
  • zazaza
    #131
    Biztos halottak a TELEFONOS FLOTTÁROL!!!Itt a lehetőség.Tulajdon képpen a mi cégünk álltal be lehet lépni egy társaságba ahol egymás közt ingyen lehet beszélni.Nem 100 percet hanem akár folyamatosan 24 orát.Szerintem sokan hallottak már erröl hogy létezik csak nem sokan tudnak hozzájutni.Cégem az egyedüli aki közzéteszi és tagokat toboroz.Ami még fontos hogy a számhordás lehetséges és a készülék vásárlás is..Nálunk egy ember megkötések nélkül kérhet telefonszámot.Álltalában egy család 3-4-5 számot kér és ezáltal a nagymama az apuka az anyuka és a gyerekek mindig kapcsolatban lehetnek egymással [email protected]
  • utgyuru
    #130
    azért írtam h ugye nem gondolod komolyan. Ami még az új teló mellett szól, hogy amit ha most megveszel 50 körül, azt még el tudod adni 2 év múlva is normális áron
  • Petka
    #129
    Ha belegondolsz, árban kb ugyanott vagy.
  • utgyuru
    #128
    azér ezt nem gondoltad komolyan. Anyiiért már elég komoly telót vehet újonnan, garanciával függetlenül
  • Petka
    #127
    Vidd a szolgáltatódhoz. Kb 40-50000HUF-ért leszedik róla a korlátozást. Legálisan!
  • utgyuru
    #126
    fejlécbe ha belepillantasz, rájössz h mér offtopik. Amúgy részemről passz, fogalmam nincs hogy kell
  • Benny04
    #125
    azt nem lehet ilyen egyszerűen...
  • volfika
    #124
    Szép estét mindenkinek!Olyan gondom van,hogy van egy sony ericssonom/510/ van hozzá egy adat kábel,cd kiszeretném kodolni,hogy független legyen szeretnék kérni a segitségeteket
  • utgyuru
    #123
    az adott számú simkártya-bejegyzést mutatja. akármelyik számmal működik
  • lacibacsi
    #122
    Sziasztok!

    Egy hoax-ban terjed most, hogy a 09# kódot ne használjuk. Az rendben van, hogy ez hoax, de mire jó a 09#? Ha beütöm a telefonomba (Samsung), akkor azt írja ki, hogy a bejegyzés üres. Milyen bejegyzés?
  • hen-tes
    #121
    *#0*# asszem ez a samsungok tesztmenüje, nem mindegyiknél működik..
  • utgyuru
    #120
    én amit tudtam leírtam, meg a linkeken elég sok kód ottvan, nem tom mennyi lehet még...
  • pecspapi
    #119
    kihal a topic.miii lesz????
  • ZilogR
    #118
    ...még néhány kód...
    ha van vkinek egy elfekvő Nokia 7650-e dobjon egy privátot! kell az a kis zsebpénz neked a nyárra jól! :P
  • pecspapi
    #117
    köszi.sajna nincsen.csak sima ericsson
  • utgyuru
    #116
    Ctrl+F --> Sony-Ericcson, és meglátod ;)
  • pecspapi
    #115
    itt van sony-ericsson??mert én nem látok benne
  • Máté94
    #114
    Tanulj meg olvasni!!
  • colos92
    #113
    hello.nokia 6280-hoz keresek sürgősen függetlenítő kódót!!
  • ZilogR
    #112
    néhány kód
  • ba32107
    #111
    hát az enyém ahhoz képest kb 2 éves, kb nyolcvankilencszer ejtettem le, használom orrba-szájba, akksija 6-7 napot bír még mindig, és a világon semmi baja azon kívül, hogy karcos. baze, hogy én minek vettem egy ekkora szart?...
  • Benny04
    #110
  • gotchaaa
    #109
    *#06#
  • kakaoskalacs
    #108
    SonyE-hez vmi kodot plz irjatok thx
  • Benny04
    #107
    a-a
  • Máté94
    #106
  • Benny04
    #105
  • pecspapi
    #104
    nokiák nem jók.apám is mondta és ö gyártya is öket
  • ZilogR
    #103
    Nokia NetMonitor érdekel valakit?