25
  • Kulee
    #25
    szerintem jó lesz akárhogy is...
    eddig az infinity csak jó játékokt adott ki a kezükből, ezt meg nem lehet elkúrni....
    sok sikert a srácoknak ;)
  • kader
    #24
    sikerül*
  • kader
    #23
    szerintem az Infinity Ward csapata jól teljesített a régi ,és a jelen játékban is,
    én ezért kinézem belőlük azt hogy bármilyen játkot is kelljen csinálniuk h az jól siker ...biztos vagyok benne
  • feamatar
    #22
    jah, ott is van egy-két nagyon fasza csata, Gallilopi, Passchendaele etcetc....
  • szabod
    #21
    De ha már a 2. világháború enyire lejárt, akkor miért nem az 1.-ről csinálnak játékot?
  • Énvagyokazapád
    #20
    ENNYIT A KODRÓ!
  • NEOreg3
    #19
    csak olyan ne legyen.
  • kukacS3K
    #18
    ha olyan lesz mint a battlefield 2142 akkor nálam befutó
  • suci999
    #17
    Neeeeeeeeee,szerintem elrontják vele a cod-ot.Inkább maradjunk a jelenbe meg a vh-nál.
  • Danus16
    #16
    lol na ez jó! jövőbe. elképzelhető megoldás...
    De ha aztmondják hogy jövőbe játszódó fps-en dolgoznak úgyis mindenki a CoD-ra gondol, szal akkor semmi értelme titkolgatni hogy az-e..
    Sántít nkem az egész...
    Nem szólva arról, hogy az Inifinity Ward az Activision tulajdona, akik meg az elsők között mondták le az E3-as szerződést, nem fognak részt venni a rendezvényen... Na így hogy akarják bejelenteni??
  • psishock
    #15
    én pl szívesen látnék egy amcsiölősset ^_^ ha már itt vagyunk... ne hidd, hogy nem lehet már mit kitalálni a rendszerbe, mert még egy csomó kilövetlen dolog van. Az egy dolog, hogy nem meri szinte senki bevállalni az új dolgokat, ötletböl viszont szerintem nincs hiány.
  • 0Speed0
    #14
    Akárki akármilyen FPS -t csinál az nagy valószínűséggel rókabőr lesz...

    Vagy akinek van jobb ötlete, esetleg átjár egy párhuzamos univerzumba az regélje el az ott látottakat és talán lesz újabb dolog

    Akinek meg nemfog tetszeni nem játszik vele...
  • HunGripen
    #13
    DarkEvilPiccolo :
    "A Duty maradjon a háborús témánál, vagy kerüljön a süjjesztőbe."
    Gondolom világháborúsra gondoltál, mert háborúk mindig is voltak, vannak és lesznek.
    Szerintem ha jól megcsinálják még jó is kisülhet belőle. Mindenesetre én egy közeljövőben játszódó(F-35,SCAR,Eurofighter Typhoon stb.) játékot tudnék a legjobban elképzelni egy jövőben játszódó COD-nak.
  • DarkEvilPiccolo
    #12
    "A változás mindíg jól jön, ez is igen érdekel, mit sikerül kihozni"
    Minek a vérfrissítés, ha mindig is voltak/vannak/lesznek scifi fps-ek.
    A Duty maradjon a háborús témánál, vagy kerüljön a süjjesztőbe.
    Persze minden a pénz körül forog, és ezért ki is használják a COD név "nagyságát".
    Amúgy a többi dologban teljesen igazad van, de akkor is szánalom az egész.
  • psishock
    #11
    Manapság már rég megváltoztak a dolgok. Nem a készítőcsapat a referencia amit keresnek a vásárlásnál az emberek, hanem a játék neve. Tekints úgy a részekre mint teljesen külön játékokra. Gondolom azért megy most így mert több eséllyel emel az ember a polcról egy "jé, a koddal már jáccottam és teccett, egy ujabb rész?? hu, had probalom ki"-t mint egy sohasem hallottam rola FPS nevet. Nagyon kevesen ismerik a fejlesztoket, ezért a marketing inkabb a jateknevekre koncentral mint referencia. Nincs ezzel gond, mint mondom eccerûen tekints úgy a részekre, mint teljesen külon játekokra. (u.i. nekem is a f**zom telelenne ha minden játek amit fejlesztek a ww2 ről szólna, egy kis fellélegzés sohasem rossz. A változás mindíg jól jön, ez is igen érdekel, mit sikerül kihozni.)
  • DarkEvilPiccolo
    #10
    Ennek már semmi értelme. Azért csinálnak a 6.részből scifit, mert már egyáltalán nem tudnak mit kitalálni. És ez a rókabőr lehúzás. Újdonságot úgy sem fognak tudni felmutatni. És igen, ahogy mondod, "kukába" a COD-al. Hova már az a 6 rész. Én az elsővel is bőven elvoltam.
  • ScarY MAN
    #9
    ha világháborus fps akkor rókabő, utánzás, uncsi, nemtetszik
    ha mai vilagban jatszodo fps akkor rókabő, utánzás, uncsi, nemtetszik
    a jövőbeli fps rókabő, utánzás, uncsi, nemtetszik

    szal akkor kukába a codal..nem?
  • Szefmester
    #8
    nocsak mán meg kint lesz az E3-on az Activison?
  • DarkEvilPiccolo
    #7
    Max. nem játszotok vele, ennyi. Nekem nincs ellenemre a scifi, de azért a Dutyt mint scifi játék nem tudom elképzelni...
  • koschwarz
    #6
    egy olyan közeljövőben játszódót még el tudok képzelni, mint az új ghost recon adwanced warfighterek univerzuma. de kék energialövedékeket nem szeretnék látni.
  • TVelvet
    #5
    Ha téleg scifi lesz az uj cod6 én sokkot kapok.. Maradjon csak a mostani modern warfare ....
  • Cat 02 #4
    Remélem nem, hihetetlenül rossz...
  • DarkEvilPiccolo
    #3
    Jah. Végülis, nem volt olyan rossz az a Battlefield. De akkor is ez már túlzás.
    5let hiány az van rendesen. Ez a mai világ. Nem tudnak egy értelmes filmet vagy játékot összehozni manapság... Max. csak nagyon ritkán valamit, dehát ez kevés. Minden csak arra megy ki, hogy jól lehúzzák az embereket a sok rókabőrrel.
  • TwiGG
    #2
    persze hogy a battlefieldet utánozzák :)
  • DarkEvilPiccolo
    #1
    Nah végre! Talán lesz egy Duty ami érdekelni fog? Mert amúgy a háborús téma nálam nem nyerő, viszont a scifi-fantasy cuccok annál inkább. :P