15
Édes, drága titkaink (Dirty Sexy Money)
  • shad0w
    #15
    a via utat jelent latinul, a domus pedig lakóhely, otthon. tehát a 'via domus' kb 'út haza'.

    az itt folyó vita lényegén mondjuk nem változtat. fanka már rájött h mi a helyzet, de miért várja el valaki egy 15 évestől, h elismerje hülyeségét? rá kell hagyni.
  • Máté94
    #14
    Szerintem a Via Domus-ból:D
  • fanka93
    #13
    nagyon kemény vagy,jól beszóltál!!
  • PrisonMan
    #12
    akkora vagy, hogy már a dalai val versengsz!
    pl. a Lost mióta Pokoli Éden (AXN) vagy Invasion - Rejtélyek városa és a listát folytat6nám napestig..

    Tegnap volt az évadfinálé, nagyon jó sorozat!
  • HiPPoNaX
    #11
    Miert, a Private Practice-t te hogy forditanad Doktor Addisonnak? Sehogy, egyszeruen magyarul mas cimet kap nagyon sok film, sorozat vagy eppen konyv. Persze nem mindig sikerul szerencsesen valtoztatni :]
  • fanka93
    #10
    ülj le,1es
  • Phat Smoker
    #9
    ügyi vagy az angol tudásoddal, de szerinted a 'piszkos szekszi pénz', nem hangzott volna kicsit bénán ?
    nem mintha az 'édes, drága titkaink' c. olyan jó lenne, amiből az ember egyből vmi gyogyós latin szappanoperára asszociál.
  • shad0w
    #8
    bizony, te vagy a

    mellesleg nem olyan rossz sorozat ez, pont arra jó amit 1st3nf4sz4tm444 is írt, lehet nézni azt jóvan... se több, se kevesebb. sok sorozatnak még ezt a szintet sem sikerül hoznia.
  • n3whous3
    #7
    Ha nem vetted volna észre alig van film, aminek ne adnának saját nevet. Ennek se lenne értelmes szerintem a fordítása, meg így van benne egy nyelvtani "extra" angolul.
  • fanka93
    #6
    dirty sexy money = édes,drága titkaink?????????? lehet hogy én vagyok ,de mégiscsak 9 éve tanulok angolt,és ez vhogy nem jön össze nekem
  • Daza500
    #5
    A sorozat eredeti címét tekintve ismét eléggé fura ez a magyar fordítás.

    Amúgy meg Amerikában már idén Szeptember 24-én elkezdődik a második évad.
  • 1st3nf4sz4tm444
    #4
    Normális sorozatokon gondolkodni lehet, ezen csak bámulni, mint a tök.
  • 1st3nf4sz4tm444
    #3
    Rájöttek, hogy követik majd a brazil undorító stílust, hogy "tele intrikákkal meg fordulatokkal"... Azokat is gyűlölöm.
  • 1st3nf4sz4tm444
    #2
    foshúgy sorozat, azt hitték, hogy a született feleségeket majd felülmúlják, dehát azt nem volt nehéz, mert az is egy nagy szar, meg ez is az.
  • Máté94
    #1
    Édes, drága titkaink

    amerikai filmsorozat, 10. rész, 2007
    12 éven aluliak számára a megtekintése nagykorú felügyelete mellett ajánlott


    rendező: Michael Grossman
    forgatókönyvíró: Craig Wright, Yahlin Chang, Peter Elkoff, Josh Reims
    operatőr: Jeff Jur
    zene: Peter Nashel, Dirty Sexy Money
    vágó: Warren Bowman, Tirsa Hackshaw, Alan Cody

    szereplő(k):
    Donald Sutherland (Tripp Darling)
    William Baldwin (Patrick Darling)
    Peter Krause (Nick George)
    Glenn Fitzgerald (Brian Darling)
    Seth Gabel (Jeremy Darling)
    Samaire Armstrong (Juliet Darling)
    Zoe McLellan (Lisa George)
    Jill Clayburgh (Letitia)
    Natalie Zea (Karen Darling)

    A film ismertetése: New York egyik leggazdagabb családja a Darlingoké. Ők képviselik a pénzt és a hatalmat. Mindezek megszerzése és megtartása számos sötét és rejtegetni való eseményt kapcsol a család múltjához és jelenéhez, nem beszélve az ellenségek folyton gyarapodó számáról. E kiemelkedő família botrányokban és sötét játszmákban bővelkedő történetéhez parádés szereposztás is párosul.

    PORT.HU

    Most ment le tegnap az utólsó rész.Nekem nagyon tetszett!:D
    Várható folytatás:2009