45
chronicles of narnia Prince Caspian a játék!
  • C7
    #45
    nintendo wiin + gombbal. próbáld meg F1 és F2 vel, ahogy Lego Star Warsba volt. elvileg, ha jó gombot nyomsz, megjelenik a képe, és még egyszer le kell nyomni, hogy bekapcsold.
  • kalama
    #44
    hali valaki megmondaná h kell a 2. játékost bekapcsolni??
  • C7
    #43
    hogy lásd Chapsy bácsi mérhetetlen kedvességét, megnéztem neked. A tisztás másik végébe kell a medvét csalogatni, ott egy fát kell ledönteni, ott kell tovább menni.
  • C7
    #42
    ha ilyen idegbeteg vagy, tényleg senki nem fog segíteni. kétszer vittem végig, és nem emlékszem olyan részre, hogy ne lett volna pofonegyszerű a megfejtés. a hordókat széttörni nem próbáltad meg??? mert ha jól emlékszem, egy helyen törpével kell menni a hordók mögött, bár nem biztos.
  • Loál János #41
  • JackSparrow88
    #40
    Hú, én már végignyomtam de most nem ugrik be h ott mit kéne csinálni. Néhány tippet talán tok adni: próbálj meg kampóval felkapaszkodni vhova(amennyiben jelzi azt vhol)esetleg a törpével belemenni a szintén jelzett lyukakba, szal a lényeg h a megoldás biztos h vmi egyszerű, csak keresgélj...
  • tugyiti
    #39
  • mama2
    #38
  • dániel222
    #37
    KURVA ANYÁTOKAT
  • dániel222
    #36
    Direkt nem segít senki???Mi van emberek elpártoltatok a fórumról???Segítsetek már!!!
  • dániel222
    #35
    si.elakadtam.van az a rész ahol Peter meg a törpe mennek a 2. pályán.ott a medvékkel harcoltam és áttörtem velük ilyen fekvő fát is.előőtem hordóhegy vagy nemtom mi és nem jövök rá mit kell csinálni.segítsetek pls.
  • dániel222
    #34
    igen.örök hálám
  • joe1980
    #33
    figyu annyira nem kell túlozni,de szivesen segitettem.müködik?
  • dániel222
    #32
    Köszönöm szépen.Egy isten vagy.
  • joe1980
    #31
    http://www.gameburnworld.com/gp/gamefixes/thechroniclesofnarniaprincecaspian.shtml.

    és ott ez:THE CHRONICLES OF NARNIA: PRINCE CASPIAN v1.0 [ENGLISH] NO-DVD/FIXED EXE #2 (4.02MB)
  • dániel222
    #30
    [email protected]
  • dániel222
    #29
    szia joe.először is kösz a tippet.másodszor nem tudnál linket adni vagy elküldeni valahogy??([email protected] vagy [email protected] az msn címem)mert nem találtam googleben.nagyon fontos lenne.előre is köszönöm.szia
  • joe1980
    #28
    figyu szedd le a vitalitys cracket.Én leszedtem és nálam már jó.
  • dániel222
    #27
    hi all.lenne 1 kérdésem.másodjára szedtem le a játékot 2 különböző oldalról de mindkétszer ugyanaz a bajom.mikor elindítanám sötét képernyő majd kilép.és mindig ezt csinálja.nem tudja valaki miért???
  • joe1980
    #26
    Azt szeretném kérdezni ,hogy másnak is fagyogat e ez a játék,mert nekem már az elsö pályán is lefagy!de szerintem a gép a hibás.vagy a vidowsunk.
  • The Protector
    #25
    De bizony.Gyere a gumi/mama2 topikba és megismerheted mamit.
  • Qwerty4
    #24
    Szuper topik. :)
  • wordsworth
    #23
    Mama2 csaj azt ne mondd, hogy a logódban a te fejed virít... :D
  • Truck Driver001
    #22
    oszd az észt!
    homokozÓt.
  • JackMeadow
    #21
    Tik csinátok? Tik olyan szó nincsen, illetve van de "tájszólással" tyúkot jelent asszem. Amúgy meg kuuurva jo észrevétel, ha nem modod sztem észre sem veszik. SG homokozot kéne nyini
  • MaffionZi
    #20
    Nem szeretnék zavarni de szerintem amit tik csináltok az már nem a játékról szól
  • PrasCo
    #19
    Azért érdekes azt megfigyelni, hogy azok verik a nyálukat leghangosabban heteken keresztül, akik csak itt bírják kiélni magukat. Innentől kezdve van egy elképzelésem a pofádról... :]
  • Verseghy
    #18
    Te beszélsz?
    Nyitott topicok: Cod 6.:D:D:D:D
  • Csuhai G
    #17
    Érik már a ban, remélem.
  • Dave0092
    #16
    8
  • DJ Skyline
    #15
    hányadik reged ez már Dave? :) egy kezemen megtudom még számolni?
  • Dave0092
    #14
    énekelj nekünk mama2, olyan jo hangod van... Lehetne számot kérni? ha lehet, akkor a Rihánátol az esernyőt dalold el :D
  • Dave0092
    #13
    akkor elnézést, te a mama2 idősebb talpnyaloja lehetsz :D gratulálok
  • The Protector
    #12
    11éves.te vagy annyi kis barátom.a tojáshéj a valagadon van még.kússolj be.
  • Dragooon #11
    google. prince caspian walkthrough and faq. (pc)
    csak találsz valamit
  • Dave0092
    #10
    dicsak :D jöttek a mama2 11 éves testőrei :D?
  • tigeroo
    #9
    ha vele van bajod akkor velem is rózsabimbó
  • The Protector
    #8
    Kussol csicska.Pofa bemert be leszel aprítva,kezdve az idióta megnyilvánulásaidtól.
  • Rage47
    #7
    te is értelmes vagy...
  • BiG G
    #5
    :DDDDDDDDDDDDDDdddddddd