7
Az új francia kalandfilmsorozat
  • Máté94
    #7
    Nekem is:)
  • passatgt
    #6
    nekem pl tetszett a dolmen is:)
  • Prof William
    #5
    Az ötlet 10/10

    A megvalósítás. 2/10

    Azért nem 1 mert a nők jók benne. :)
  • stargatelost
    #4
    Dolmen is pocsék volt, szóval látom akkor ez sem jobb...
  • Bulykin
    #3
    én amikor láttam az RTL-es promót, akkor asszontam, hogy kúrva jó lesz és vártam is az első részt, de amikor megnéztem...hááát, hihetetlenül lelombozódtam, mert(most bocsi a rajongóktól:D) de nagyon nem tetszett, szerintem uncsi, a színészek szarok, a megvalósítás nem jó, bár a történet fasza lenne...
    a lényeg hogy nekem nem nyerte el a tetszésemet,de attól még jó lehet, szal nézzétek, mer' hátha...XD
  • Máté94
    #2
    Szerény véleményem,hogy nekem tetszik.Dupla epizódokba vetítik a RTL-en és várhatóan még 4 rész van hátra.Akko még 2 hét és megtudjuk,hogy ki bérelte fel Eva Pires-t.Bár én már tudom:D
  • Máté94
    #1
    rendező: Laurent Dussaux
    forgatókönyvíró: Céline Guyot, Martin Guyot
    operatőr: José António Loureiro
    jelmeztervező: Stephane Rollot
    zene: Frédéric Porte
    vágó: Jérőme Bréau, Karine Olivier

    szereplő(k):
    Ingrid Chauvin (Marina Devaux)
    Karina Lombard (Claude Perkins)
    Elodie Frenck (Juliette)
    Said Taghmaoui (Stanislas Lamérat)
    Dominique Guillo (Daniel)

    Négy, különböző korú és társadalmi státuszú nő nevét találják meg felírva egy balesetet szenvedett, titokzatos nő kezében. A lista első helyén szereplőt időközben ismeretlen tettes meggyilkolja, ezért csak a három életben maradt nőt tudja a rendőrség kihallgatni, hogy tőlük kérjen magyarázatot a történtekre. Stanislas nyomozó tanácsára Claude, a plasztikai sebész, Marina, a jómódú háztartásbeli és Juliette, egy kozmetikai cég újdonsült alkalmazottja megpróbálja kideríteni, hogy mi közük lehet egymáshoz és a listához. Közben kiderül, hogy a titokzatos nő valójában bérgyilkos és valószínűleg valaki felbérelhette, hogy ölje meg a listán szereplőket. Ám azt is kiderítik, hogy nem ő gyilkolta meg az első áldozatot, hanem egy másik elkövető, aki még mindig vadászik a többiekre.

    forrás:port.hu